Fotogram

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Merkez, Nevşehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 5 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Ali Güneş
50 1 16

Merkez

Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Ali Güneş

1988 yılından bu yana hizmet veren firmamız Güneş Fotoğrafçılık olarak binl...

Gökhan Color
90 33

Merkez

Gökhan Color

Gökhan Color, Özcan Kardeşler Fotoğrafçılık Mad. Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti...

Kapadokya Fotoğrafçısı
46 9

Ürgüp

Kapadokya Fotoğrafçısı

Rüyalar Diyarı Kapadokya'da, Fotoğrafçılık ve video hizmeti veren, Kapadoky...

Hakkında

Her düğünün bir hikayesi vardır ama biz önemli olanın bu hikâyeyi fotoğraflara ve videolara en iyi şekilde yansıtabilmek olduğunu düşünüyoruz. Bu hikâyenin içinde mutluluklar heyecanlar olduğu kadar hüzünler de vardır elbette. Düğün fotoğrafçılığı sadece düğünde oynayan teyzeleri, amcaları çekmek, gelinle damadın klasikleşmiş pozlar vermesi demek değildir.

Biz inanıyoruz ki iyi ya da kötü tüm duygular düğün videolarına, belgesellerine ve fotoğraflarına yansımalı. Yansımalı ki bu anı yaşamayan kişiler bile baktığında “Bu düğünün gerçekten bir hikayesi var” diyebilsin.

Tüm bunları gerçekleştirmek bir yetenek tabii ki. Biz bu duyguları fotoroman mantığıyla öyle bir işliyoruz ki size de yıllar sonra baktığınızda bile arkanıza yaslanıp o günleri adeta tekrar yaşamak kalıyor.

Biz düğün fotoğrafçılığı konusunda bazı kriterlerin dikkat edilmesi gerekenlerin başında geldiğini düşünüyoruz. Peki nedir bu kriterler?

Öncelikle deneyim; düğün fotoğrafçıları her şeyden önce deneyim sahibi olmalı. Uygulanan fotoğraf açıları, aksesuarlar hatta çevrede bulunan materyaller arasındaki uyum ancak deneyimli bir fotoğrafçının elinden çıkabilir.

İkincisi zaman; fotoğrafçılık çiftin fotoğraflarının çekildiği zamanla sınırlı değildir. Çift ile telefonla başlayan görüşmelerden itibaren bilgisayarda fotoğrafların düzenlenmesine kadar birçok olaydan oluşur ve bunlar siz de takdir edersiniz ki kısa bir sürede gerçekleşmesi mümkün olmayan şeyler. Tabii çalışmasını en uzun sürede tamamlayan fotoğrafçılar en iyisidir demiyoruz ancak işini özenle yapmak zaman ister.

Diğer kriter ise kesinlikle kalite. Birbirinin neredeyse aynısı 2000 fotoğraf mı istersiniz yoksa birbirinden farklı sanatsal kalitesi yüksek daha az fotoğraf mı? “Tabii ki kalite” dediğinizi duyar gibiyiz. İsterseniz soğuk tonlarda isterseniz toprak tonlarında fotoğraflarla istediğiniz ve sizi yansıtan rengi seçip zaten kaliteli olan pozlarınızın kalitesini birlikte daha da yükseltelim.

Katıldığımız eğitimlerle kendini her geçen gün daha da geliştiren ekibimiz ve prodüksiyon şirketimizle Nevşehir’de harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Gelin fotoğraflarınızda harikalar yarattığımız bir sonraki çiftimiz siz olun.

İletişim

Gökhan Kocapınar

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Dere mah. 653 sok. 29/B Aksaray MerkezYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.