• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hazal Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Hazal Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Hazal Sıkça Sorulan Sorular

Hazal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hazal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Hazal ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hazal ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Hazal şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hazal şehir dışında hizmet veriyor.

Hazal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hazal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Hazal hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hazal aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Hazal Hakkında

Düğün fotoğrafları çiftlerin en mutlu günlerinden kalan, içerdiği duygularla beraber an anlamlı anılardır. Sevdiklerinizle paylaşacağız, yıllar sonra bile baktığınızda sizi o güzel güne tekrar götüren düğün fotoğraflarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız; biz Hazal Nevşehir profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak hayallerinizin ötesine geçiyoruz ve size düğününüzden kusursuz anılar bırakıyoruz. Kendimize nasıl bu kadar güvendiğimizi meral ederseniz, dile kolay 22 yılı aşkın süredir çiftleri hayallerindeki düğün fotoğraflarına kavuşturuyoruz. Kendimizi geliştirmeyi hiçbir zaman bırakmadık ve kendimizi sınırların ötesine taşıyarak Amerika’da Wedding&Portrait Photographers International’dan aldığımız ödüllerle bu başarılarımızı taçlandırdık.

Düğün fotoğraflarının içten duyguları yansıtmasına ve özgün olmasına çok önem veriyoruz. Bunun için alışılmış pozların ve mekanların dışına çıkıyoruz. Düğün fotoğrafı çekim mekanlarının yanında nedimelerle eğlendiğiniz keyifli dakikaları veya davetlilerinizle çılgınlar gibi dans ettiğiniz anları yaşayan karelerle ölümsüzleştirebiliyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle beraber son teknoloji ekipmanlar kullanıp, ışığı ustalıkla ayarlayarak düğün fotoğraflarınızı bakmaya doyamayacağınız bir tabloya dönüştürüyoruz.

Dış mekan çekimlerinde fotoğraflarınızın çekileceği lokasyona sizlerle beraber karar veriyoruz. Şehir dışında bir fotoğraf çekimi isterseniz de akipmanlarımızı alıp sizi hayallerinize kavuşturmak için yola çıkıyoruz. Eğer stüdyo çekimi isterseniz de, profesyonel ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda fark yaratan düğün fotoğrafları çekebiliyoruz.

Düğününüzde başrolünde sizin olduğunuz sinematik filmler de çekebiliyoruz. Dilerseniz tam gün video çekimleriyle düğününüzün her anını muhteşem anılara dönüştürüyoruz. Save the date çekimlerinden trashday çekimlerine kadar dilediğiniz her türde çekimlerimizi yapabiliyoruz.

Siz de tecrübeli, işini tutkuyla yapan bir ekibin ellerinde düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın bir sanat eserine veya Oscarlık bir filme dönüşmesini isterseniz Hazal Nevşehir düğün fotoğrafçısı hizmetinizde. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.