Fotoğrafçı Dream Art

E-posta Gönder

Fotoğrafçı Dream Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Fotoğrafçı Dream Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Fotoğrafçı Dream Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftimizin isteğine göre farklı lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğrafçı Dream Art Hakkında

Fotoğrafın bir sanat olduğunun farkında, meslek olarak benimsediği fotoğrafçılığı çok ciddiye alan ve aynı zamanda bunu severek yapan bir ekip ile tanışmak ister misiniz? Gaziantepli menşeili fotoğraf tutkunları olarak Fotoğrafçı Dream Art adı ile kurduğumuz firmamızla hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Fakat sınır tanımayan ruhumuz, heyecanlı ve dinamik oluşumuz sebebiyle tabii ki şehrimizi de aşarak hizmetlerimizi Türkiye’nin ve hatta istenirse dünyanın dahi dört bir yanına götürüyoruz. Bu bağlamda söyleyecek olursak, aldığımız talepler sebebiyle en çok ziyaret ettiğimiz şehirler arasında Nevşehir de yer alıyor. Çok yönlü bir fotoğrafçılık anlayışına sahip olmamıza karşın burada daha çok özel gün çekimlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Nevşehir düğün fotoğrafçıları arasında bir arayışa girdiyseniz ve hayatınızın en mutlu gününü ölümsüzleştirmek için kendinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tecrübeli, yenilikçi ve trendleri takip eden ekibimiz size unutulmaz fotoğraflar hediye edebilirler. Dış çekimler için dünyanın en güzel konumlarından birinde olmanın avantajıyla, Nevşehir’in arka plan olabilecek hemen her bölgesini kullanıyoruz. Çektiğimiz olağanüstü fotoğraflar haricinde çiftlerimiz dilerse düğün hikâyesi ve klibi gibi kısa videolar da oluşturabiliyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak yüksek çözünürlüklü görüntüler elde ediyor, fotoğraflarımız ve albümlerimizle de videolarımızla da çiftlerimizi memnun ediyoruz.

Ekibimiz tarafından Nevşehir’de çekilen fotoğraflarınızdan memnun kalacağınızı biliyor ve sonuçları görünce “iyi ki” diyeceğinizi tahmin ediyoruz. Daha önce birlikte çalıştığımız çiftlerimiz referansımız ve onların memnuniyeti de bizim tek motivasyonumuz. Sizin de sıradaki çiftimiz olup bizimle çalışmanızı çok isteriz. Eğer hem biz hem hizmetlerimiz hem de fiyatlarımız ile ilgili daha detaylı görüşmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Hemen, sayfanın yukarısında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayın, mail atın veya yandaki formu doldurun. Ne olursa olsun erkenden rezervasyon yaptırıp indirimlerimizden faydalanmayı unutmayın!

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.