• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Tayfun Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Tayfun Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Tayfun Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Tayfun ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Tayfun ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Tayfun şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Tayfun şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Tayfun hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Tayfun aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Tayfun Hakkında

Mutlu ve heyecan dolu günlerinizden arta kalan muhteşem fotoğraflara sahip olmak istemez misiniz? Stüdyo Tayfun Milas ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştiriyor, düğün fotoğraflarınıza aşkınızı ve doğallığınızı en iyi şekilde yansıtıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz, fotoğraf ve videolarınızın kaliteli olması için ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniliyoruz.

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan stüdyomuzda çiftleri en iyi şekilde ağırlıyor, uzun sohbet eşliğinde hayallerinizdeki düğün fotoğraflarını ve isteklerini dinliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz dış mekân çekimlerinden örnekler sunuyor, stilimizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. İster düğün günü ister düğün dışında ayıracağınız özel bir günde dış çekimimizi gerçekleştiriyor, gün boyunca sizinle birlikte her yerde çekim yapabiliyoruz. Ayrıca saat kısıtlaması olmadan çekimlerinizi yapıyor ve mutluluğunuz için bütün isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Dış mekân çekimleri için sağladığımız hizmetler neler mi?

-Birçok mekânda çekim gerçekleştirebiliyor ve size mekân alternatifleri sunuyoruz. Gün ışığının en güzel olduğu saatlerde sahillerde yemyeşil ormanların büyülü doğal güzelliklerinde, sadece sizin bulunacağınız burçak tarlalarında, göl kenarları ve tekne gezilerinizde, tarihi mekânların eşsiz atmosferinde çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerinizde doğal pozlar verebilmeniz için de sizi eğlendiriyor ve danışmanlık yapıyoruz.

-Farklı fotoğraf çekimleri gerçekleştirmek isterseniz düğün tarihini farklı bir şekilde duyurabileceğiniz save the date ya da çocukluğunuza dönerek eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz trash day çekimi de yapabiliyoruz. Çekimler esnasında drone kullanıyor ve muhteşem kareler elde ediyoruz. Düğün klibi hizmetimizle kutlamanızın her anını kaydediyor, mutlu ve eğlenceli anlarınızı geleceğe götürmenizi sağlıyoruz. Çekim sonrası fotoğraf ve videolarınızı orijinal kopyaları ile birlikte kısa sürede teslim ediyoruz.

Stüdyo Tayfun Milas iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Milas/Muğla

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Tayfun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.