Yasin Koç

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yasin Koç Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Yasin Koç Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yasin Koç Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yasin Koç Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Fethiye başta olmak üzere çiftlerin isteklerine göre farklı mekânlarda çekim yapıyoruz.

Yasin Koç Hakkında

2008 yılında fotoğrafçılıkla tanıştığımda benimle yanımda yalnızca kameram vardı. Şimdi ise mutluluğuna ortak olduğum binlerce çift, ekip arkadaşlarım ve tabii çeşitlenen profesyonel ekipmanlarım. Gün geçtikçe kendimi geliştirip fotoğrafçılığın inceliklerini öğrenerek daha başarılı çalışmalara imza attım.
Muğla’da başladığımız fotoğraf çalışmalarıma bugün geldiğimiz noktada dünyanın her yerinde devam ediyoruz. Dünyanın her yerinde çiftlerin en mutlu günlerini objektifimize alıyor, yıllar sonra bile gülümseyerek bakabilecekleri fotoğraflar olarak sunuyoruz.
Fotoğraf benim için anları bir kareye hapsetmekten ziyade hayatın bir yansıması. Sevgiyi, mutluluğu, tebessümü, kahkahayı yansıtan bir ayna gibi. Biz; iyi günde kötü günde evet dediğiniz sonsuza kadar yanınızda olacak eşinizle kendi aynanıza bakmanızı aracılık ediyoruz. Siz gülümsüyorsunuz, biz çekiyoruz…
Sağladığımız hizmetler yalnızca fotoğrafla da sınırlı değil üstelik. Çiftlerimize video hizmeti de sunuyoruz. Fotoğraf karelerinin bazı zamanlar yeterli olmadığının farkındayız. Bu doğrultuda video hizmeti verdiğimiz çekim türleri ise: düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve save the date çekimi olarak karşımıza çıkıyor. Save the date çekimi ve düğün belgeselini talep ederseniz bir fotoğraf karesi olarak da sunabiliyoruz tabii. Ama tercih tamamen size kalıyor. Sizin gününüz ve biz her şeyin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi için çalışıyoruz.
Fotoğraflar noktasında ise dilediğiniz konsepti oluşturarak konsept çekimler yapabildiğimiz gibi katalog çekimi de yapabiliriz.
Son dönemlerde iyice popülerleşen trashday çekimi hizmetini de çiftlerimize sunuyoruz. Genelde Fethiye’nin doğal güzellikleri arasında gerçekleştirdiğimiz bu çekimleri dilerseniz dünyanın bambaşka lokasyonlarında da yapıyoruz.
Çekimlerde sonra ise gerekli düzenlemeleri yapıyor ve ortalama 4 hafta içerisinde albümlerini ve videolarını teslim ediyoruz.
Siz de hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu özel günü riske atmak istemiyor ve bu noktada profesyonel bir ele ihtiyaç duyuyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, 1700 TL’den başlayan düğün dış çekim fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.