Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Düğün Mahzeni

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Mahzeni Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Düğün Mahzeni Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Mahzeni Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Mahzeni düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Mahzeni düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Düğün Mahzeni ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Mahzeni ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Mahzeni şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Mahzeni şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün Mahzeni düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Mahzeni düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Mahzeni hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Mahzeni aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Mahzeni Hakkında

Sevgilinizle olan birlikteliğinizi, evlilik ile taçlandırırken eğlence bir düğün organizasyonu düzenleyecekseniz tüm bu özel anlarınızı kayıt altına alacak bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız var demektir. Muğla düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Düğün Mahzeni isimli firmamızla çiftlerin en mutlu anlarını kayıt altına alarak unutulmaz hatıralar kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Siz de aşkınızı fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Uzun zamandır fotoğrafçılık alanında başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizi, aldığımız eğitimlerle bir araya getirdiğimizde ortaya muhteşem çalışmalar çıkıyor. Önceliğimiz her daim çiftlerimizin memnuniyeti sağlamak olduğu için çekimlerimizin planını da size göre ayarlıyoruz.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek toplantılar düzenliyoruz. Bu görüşmeler esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Konseptlerden, çekim mekanlarından, video ya da fotoğraf içeriklerinden bahsederek tarzınızı ortaya çıkarıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da mutlaka örnekler gösteriyoruz. Çünkü hizmet kalitemizi görmenizi ve sonucun iyi olacağına dair bize güvenmenizi istiyoruz.

Muğla çekim mekanları açısından oldukça şanslı olduğumuz illerimizden biri. Gerek doğal güzellikleri gerek de eşsiz manzarasıyla Muğla’da çekimlerinizi rahatlıkla yapabiliyoruz. İsteğiniz şehir dışında bir mekansa seve seve size eşlik ediyoruz. Üstelik dış çekim olduğu için sadece sokaklarda çekim yapma zorunluluğumuz bulunmuyor. Tarihi alanlar, lüks ya da butik otellerde çekim mekanı olarak kullanabileceğimiz yerlerden bazıları.

Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Objektifin bir ucunda biz olduğumuz için, sizi görerek, poz ve duruş konusunda gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekimler bittiğinde elde ettiğimiz görüntüleri onayınıza sunuyoruz. Beğendiklerinizi bilgisayarda düzenliyor, albümünüzü oluşturuyoruz.

Siz de Muğla fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Düğün Mahzeni ailemizin bir parçası olmak isterseniz bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan bilgileri kullanabilir ya da formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.