• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ümit Göçer Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ümit Göçer Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ümit Göçer Sıkça Sorulan Sorular

Ümit Göçer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ümit Göçer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Ümit Göçer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ümit Göçer ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ümit Göçer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ümit Göçer şehir dışında hizmet veriyor.

Ümit Göçer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ümit Göçer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ümit Göçer hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ümit Göçer aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ümit Göçer Hakkında

Muğla’da düşlerinizdeki düğün çekimlerini gerçekleştirmek için Ümit Göçer hizmetinizde! Aşkınızı, güzelliğinizi ve birbirinizle uyumunuzu hissettireceğimiz fotoğraflarınızı ömür boyu saklayacak, her baktığınızda düğün gününüzü ve o hazırlık dönemini tebessümle hatırlayacaksınız.

Muğla düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ve markamızın isminden başarıyla söz ettiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren diğer fotoğrafçılardan en büyük farkımız ise çiftlerin istek ve beklentilerini dinleyerek çalışmalarımızı yapmamız. Hazır konseptler sunmaktan ziyade sizin isteğinize göre çekim planımızı oluşturuyoruz. Beklentilerinizi dinliyor, tam da düşlediğiniz gibi kareler elde etmenizi sağlıyoruz. A’dan Z’ye tüm detayların üstünde duruyor, her konuyu sizinle konuşuyoruz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Bunu sağlamak için özenle çalışıyoruz. En az sizin kadar heyecanlı ve istekliyiz.

Çekimlerde kullandığımız ekipman ve dekor için birinci sınıf malzemeye sahip ürünleri tercih ediyoruz. Çekimlerinizi yaptığımız teknolojik aletler ise dönemin en yeni modelleri oluyor. Farklı pek çok kamera kullanarak sizi değişik açılardan kayıt altına alıyoruz. Çekimlerinizi isterseniz düğünden önce trashday, save the date ve düğün hikayesi gibi yapabiliriz. Dilerseniz düğün anınızı da hem fotoğraf hem de video çekimleri ile kayıt altına alabiliriz. En mutlu anlarınızda yanınızda oluyor, talep ettiğiniz her yere geliyoruz.

Çekimler sırasında size poz, duruş ve gülüş gibi temel konularda gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Kusursuz kareler elde etmeniz için objektif bakış açımızla size yol gösteriyoruz. Elde ettiğimiz görüntüleri daha sonra bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Yapaylıktan uzak duruyor, görsellerin doğallığını bozmamaya özen gösteriyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise düğün albümünüzü size teslim ediyoruz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz sayfada bulunan Ümit Göçer firmamıza ait iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Beşköprü Mah. 116. Sok. 8/B Ortaca/MUĞLA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.