Mehmet Kerim Photography

E-posta Gönder

 • Ortaca, Muğla.

Ekiple Tanışın

Mehmet Kerim Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Mehmet Kerim Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Kerim Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mehmet Kerim Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mehmet Kerim Photography Hakkında

Hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Her anı birbirinden değerli bu özel günde o kıymetli anlarınızı profesyonel bir fotoğrafçıyla aşkınızı anlatan bakmaya doyamayacağınız bir tabloya dönüştürmek ister misiniz? Cevabınız “evet” se size iyi bir haberimiz var. Biz Mehmet Kerim Photography Muğla düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerin en özel günlerini her şeyiyle aşklarını anlatan kusursuz anılara dönüştürüyoruz. Şimdi de size muhteşem anılar bırakmak için hazırız…

Öncelikle sizinle yaptığımız görüşmelerde düğün konseptinizden, en sevdiğiniz renge kadar her detayı öğreniyoruz. Tüm bu bilgileri edindikten sonra hazırlıklara başlıyoruz. Her bir fotoğrafın sizi ve aşkınızı anlatacak şekilde siz özel olarak çekileceğini de bilmenizi istiyoruz.

Müşteri ve memnuniyeti ve kaliteyi esas alıyoruz. Çekimlerde son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, donanımları sürekli yeniliyor ve son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyoruz. Böylece yıllar sonra bile aynı canlılıkla sizi o anlara döndüren, anın her ayrıntısını içinde barındıran düğün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz.

Çekimlerde genel olarak sade ve sizi olduğunuz gibi yansıtan doğal çekimler yapmayı tercih ediyoruz. Fotoğraflara güzelliği sizin içten gülüşlerinizin ve bakışlarınızın kattığına inanıyoruz. Bu sebeple çekimlerde kendiniz gibi olmanıza izin vererek, kalıplaşmış pozların dışına çıkıyoruz. Keyifli bir ortamda sizi anlayan bir ekiple en doğal halinizle kadrajın önüne geçmeniz hiç de zor olmuyor.

Düğününüzden sizi o özel güne tekrar döndürecek, yaşayan anılarınızın olmasını isterseniz video hizmeti de sunuyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Aşkınızı ödüllük bir filme dönüştüren profesyonel çekimlerle sevdiklerinizle izlemeye doyamayacağınız anılar oluşturuyoruz.

Hayatınızın en güzel gününden her ayrıntısıyla aşkınızı anlatan, özgün fotoğraflara ve videolara sahip olmak isterseniz diğer Muğla düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih edebilirsiniz. Mehmet Kerim Photography hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.