• Min. Paket Fiyatı
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Sıkça Sorulan Sorular

Volkan Aydın Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Volkan Aydın Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Volkan Aydın Fotoğraf Evi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Volkan Aydın Fotoğraf Evi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim".

Volkan Aydın Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Volkan Aydın Fotoğraf Evi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Volkan Aydın Fotoğraf Evi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Volkan Aydın Fotoğraf Evi şehir dışında hizmet veriyor.

Volkan Aydın Fotoğraf Evi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Volkan Aydın Fotoğraf Evi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Hakkında

Emin adımlarla ilerlediğimiz düğün fotoğrafçılığı sektöründe Volkan Aydın Fotoğraf Evi olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek faaliyetlerimizi göstermeye devam ediyoruz.

Başarımızın kaynağı olarak bitmek tükenmek bilmeyen meslek aşkımızı gösterebiliriz. Büyük bir tutkuyla bağlı olduğumuz işimizin en keyif verici kısmının her çift ile yeni bir hikâyeyi tatmamız olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi de sizin aşkınızın hikâyesine ortak olmak için büyük sabırsızlık duyuyoruz!

Çekimleriniz için mekân seçimi aşamasında size olabildiğince farklı seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Tema tercihinizi öğrenip istekleriniz için Muğla’daki en uygun yerleri öneriyoruz. Ayrıca Muğla içerisinde ve çevre bölgelerde düzenli olarak keşifler yaparak çekim alanlarımıza yeni yerler eklemeyi de çok seviyoruz. Böylece daha önce hiç bilmediğiniz bir yerde çekimlerinizi gerçekleştirme deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Çekim türlerimizden bahsedecek olursak: sosyal platformlar üzerinden düğün tarihinizi tüm çevrenize duyurabileceğiniz son dönemin yeni akımlarından olan save the data, kıyafetlerinizi kirletmekten korkmayacağınız trasday gibi fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimleri için de hizmet sunabiliyoruz. Video çekimlerinde ise düğün gününüzü gecenin sonuna kadar kayda alan düğün klibi gibi çekim türlerimizle hizmet sağlıyoruz.

İstediğiniz renk tonlarını uyguladığımız fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskı kağıtlarımıza çıkartıyor ve çekim tarihinizden kısa bir süre sonra hazırlayarak teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızın dijital olarak da elinizde olmasını isterseniz orijinal kopyalarını da teslim ediyoruz. Albümünüz için de yine size oldukça farklı seçenekler sunuyoruz. Fotoğraflarınızda kullandığımız renk tonlarıyla uyumlu olarak seçeceğiniz albümünüz özel tasarım olarak hazırlanacak.

Eğer hala Muğla düğün fotoğrafçıları arasından seçeceğiniz fotoğrafçınıza karar veremediyseniz seçiminizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Çekim sürecinizi sizin için olabildiğince keyifli hale getirmeye çalışacağımızın üzerinde özellikle durmak istiyoruz. Detaylar hakkında görüşmek ve fiyatlarımız için bilgi almak isterseniz formu doldurabilir bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ortaca/Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.