Volkan Aydın Fotoğraf Evi

E-posta Gönder

 • Ortaca, Muğla.

Ekiple Tanışın

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Volkan Aydın Fotoğraf Evi Hakkında

Emin adımlarla ilerlediğimiz düğün fotoğrafçılığı sektöründe Volkan Aydın Fotoğraf Evi olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek faaliyetlerimizi göstermeye devam ediyoruz.

Başarımızın kaynağı olarak bitmek tükenmek bilmeyen meslek aşkımızı gösterebiliriz. Büyük bir tutkuyla bağlı olduğumuz işimizin en keyif verici kısmının her çift ile yeni bir hikâyeyi tatmamız olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi de sizin aşkınızın hikâyesine ortak olmak için büyük sabırsızlık duyuyoruz!

Çekimleriniz için mekân seçimi aşamasında size olabildiğince farklı seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Tema tercihinizi öğrenip istekleriniz için Muğla’daki en uygun yerleri öneriyoruz. Ayrıca Muğla içerisinde ve çevre bölgelerde düzenli olarak keşifler yaparak çekim alanlarımıza yeni yerler eklemeyi de çok seviyoruz. Böylece daha önce hiç bilmediğiniz bir yerde çekimlerinizi gerçekleştirme deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Çekim türlerimizden bahsedecek olursak: sosyal platformlar üzerinden düğün tarihinizi tüm çevrenize duyurabileceğiniz son dönemin yeni akımlarından olan save the data, kıyafetlerinizi kirletmekten korkmayacağınız trasday gibi fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimleri için de hizmet sunabiliyoruz. Video çekimlerinde ise düğün gününüzü gecenin sonuna kadar kayda alan düğün klibi gibi çekim türlerimizle hizmet sağlıyoruz.

İstediğiniz renk tonlarını uyguladığımız fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskı kağıtlarımıza çıkartıyor ve çekim tarihinizden kısa bir süre sonra hazırlayarak teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızın dijital olarak da elinizde olmasını isterseniz orijinal kopyalarını da teslim ediyoruz. Albümünüz için de yine size oldukça farklı seçenekler sunuyoruz. Fotoğraflarınızda kullandığımız renk tonlarıyla uyumlu olarak seçeceğiniz albümünüz özel tasarım olarak hazırlanacak.

Eğer hala Muğla düğün fotoğrafçıları arasından seçeceğiniz fotoğrafçınıza karar veremediyseniz seçiminizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Çekim sürecinizi sizin için olabildiğince keyifli hale getirmeye çalışacağımızın üzerinde özellikle durmak istiyoruz. Detaylar hakkında görüşmek ve fiyatlarımız için bilgi almak isterseniz formu doldurabilir bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.