Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Rabia Can
  Firma Yetkilisi

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"İşimize olan aşkımızla yeni çiftlerle tanışmayı ve seyahat etmeyi çok seviyoruz. Birçok farklı şehirde çekim gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz yurtdışında da hizmet verebiliyoruz. Gelişmiş kaliteli çekim ekipmanlarımızla her ortamda en yüksek kalitede sonuçlar alıyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz baskılar ve albümlerimizle size dört dörtlük bir hizmet sunuyoruz. Çekimlerimizin orijinal kopyalarını size dijital teslim ediyoruz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Talep edilen bölgeye göre fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Büyük güne çok az kaldı ve heyecan gittikçe artıyor. Birçok hazırlık aynı anda devam ederken sıra bu eşsiz gün için anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçıya geldi. Muğla düğün fotoğrafçısı arayışınızda doğru yerdesiniz. İçten yaklaşımı ve yaratıcı çözümleri önemseyen Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi olarak size sıradan düğün fotoğraflarından çok daha fazlasını vadediyoruz. Sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Deneyim

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesini’nin arka planında deneyimli fotoğrafçı Rabia Bircan yer alıyor. Uzun yıllardır sektörde yer alan Bircan, fotoğrafın çok özel bir sanat olduğuna inanıyor. Birçok eğitim alan ve farklı sektörlere kurumsal fotoğraflar da çeken fotoğrafçımız için, düğün fotoğraflarının yeri çok ayrı. 2021 yılında Minimaeliz’i kurarak, profesyonel düğün fotoğrafçılığı yanında fotoğraf meraklılarına kaliteli içeriklerle farklı eğitimler de sunuyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün fotoğraflarınızı sıradanlıktan çıkarmak ve orijinal kareler yakalamakta oldukça başarılıyız. Bunun yanında keyifli düğün hikayeleri, düğün belgeseli, klipleri çekiyoruz. Birlikte hayal kurarak şahane konsept çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekim türü seçiminize bağlı olarak birkaç saat veya bir tam gün hizmet verebiliyoruz. Düğün davetiyesini çizgi dışı isteyen çiftlerimize dış mekan Save The Date çekimleri yapıyor. Eğlence seven çiftlerimizle coşkulu Trash day çekimleri yapıyoruz.

Tamamen sizin taleplerinize göre çekim mekanını belirliyoruz. Stüdyo veya plato çekimi yapabiliyoruz. Muğla’da dış çekim yerleri konusunda oldukça bilgiliyiz. Sıklıkla mavi ve yeşilin bir arada olduğu göz alıcı manzaralara yolculuk ediyoruz. Yemyeşil kır bahçeleri, upuzun kumsallar doğal karelerimiz için birebir. Muğla’nın zengin doğal ve tarihi güzelliklerini karelerimize en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Ek Hizmetler

İşimize olan aşkımızla yeni çiftlerle tanışmayı ve seyahat etmeyi çok seviyoruz. Birçok farklı şehirde çekim gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz yurtdışında da hizmet verebiliyoruz. Gelişmiş kaliteli çekim ekipmanlarımızla her ortamda en yüksek kalitede sonuçlar alıyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz baskılar ve albümlerimizle size dört dörtlük bir hizmet sunuyoruz. Çekimlerimizin orijinal kopyalarını size dijital teslim ediyoruz.

Birbirine aşkla bakan çiftlerin gözlerindeki muhteşem ışıltıyı en doğal haliyle yansıtan Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi, sizin için de doğru tercih olabilir. Muğla’nın görkemli doğasında unutulmaz bir gün yaşamak ve çekim gününü tatlı ve keyifli bir anı olarak hatırlamak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz. Düğün fotoğraf fiyatları konusunda bilgi almak için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Meydan Mahallesi Bosna Sokak Cemil Uluer İş Merkezi Kat:6 Kumluca/ Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.