Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Metin Otu Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Metin Otu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Metin Otu Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Metin Otu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Metin Otu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Metin Otu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Metin Otu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Metin Otu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Metin Otu Photography Hakkında

Harika manzaraların, Muğla’da denizin, uçsuz bucaksız ovaların fotoğraflarınızın arka planında fon olduğunu düşünün! Doğanın tüm güzelliklerinin aksesuar olarak kullanıldığı birbirinden güzel kareler hayal edin! Böyle fotoğraflara sahip olabilmeniz için en özel gününüzde ya da arzu ettiğiniz zamanlarda sizinle Metin Otu Photography isimli markamın çatısı altında birlikte olmak istiyorum.

Yaklaşık 10 yıl önce görsel sanatlara ilgim nedeniyle eğitim alarak ardından fotoğrafçılığa başladım. İkinci üniversite olarak kendimi geliştirmek istediğim alan olan fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü okudum. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra moda sektöründe de çalışmalar yaparak pek çok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde birbirinden özel çalışmalar içerisinde yer aldım. Şu an ise daha çok butik ve kişiye özel çalışmalara imza atıyorum.

İstenilen tüm konseptlerde çekimler yapıyorum. Daha çok zaman, mekan ve lokasyon fark etmeyen düğün hikayesi ve belgeselleri üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında amacım sizin yaşadığınız güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde size yeniden sunmak, kısacası mutluğunuzu ölümsüzleştirmek. Bu nedenle çekimlerde doğallığa ve samimiyete çok önem veriyor, tamamen duygulara odaklanıyorum. Ekip çalışmasına gerek duymadan, her ayrıntıyla kendim ilgileniyorum.

Muğla’da dış çekim mekanları arasında yer alan herhangi bir yeri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Dilerseniz başka şehirlerde ya da yurt dışında da size eşlik edebiliyorum. Sizinle bir nehir kenarında, büyük selvi ağaçlarının gölgesinde çekimler yapabiliyorum. Düğün mekanınızda ya da şehrin dışında bulunan tarihi mekanlar en çok tercih edilen alanların başında geliyor. Zaman ve yer fark etmeksizin sizinle beraber bir yolculuğa atılıyoruz. Dilediğiniz fotoğraf karelerine ulaşabilmeniz için elimden geleni yapıyorum.

Çekimden önce sizinle mutlaka yüz yüze tanışıyorum. Bu esnada hem birbirimizi tanımış oluyor hem de çekiminize dair ayrıntıları netleştirmiş oluyoruz. Fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeden gene doğallığa odaklanıyorum. Aşırı oynanmış, doğal olmayan efektlerden uzak duruyorum.

Siz de Muğla düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım kendi ismimi taşıyan Metin Otu Photography’nin bir parçası olmak, hayallerinize kavuşmak isterseniz hizmet içeriklerim ve fiyatlarım hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfada yer alan iletişim kanallarıyla bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.