Metin Otu Photography

E-posta Gönder

 • Merkez, Muğla.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Metin Otu Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Metin Otu Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Metin Otu Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Metin Otu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat

Metin Otu Photography Hakkında

Harika manzaraların, Muğla’da denizin, uçsuz bucaksız ovaların fotoğraflarınızın arka planında fon olduğunu düşünün! Doğanın tüm güzelliklerinin aksesuar olarak kullanıldığı birbirinden güzel kareler hayal edin! Böyle fotoğraflara sahip olabilmeniz için en özel gününüzde ya da arzu ettiğiniz zamanlarda sizinle Metin Otu Photography isimli markamın çatısı altında birlikte olmak istiyorum.

Yaklaşık 10 yıl önce görsel sanatlara ilgim nedeniyle eğitim alarak ardından fotoğrafçılığa başladım. İkinci üniversite olarak kendimi geliştirmek istediğim alan olan fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü okudum. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra moda sektöründe de çalışmalar yaparak pek çok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde birbirinden özel çalışmalar içerisinde yer aldım. Şu an ise daha çok butik ve kişiye özel çalışmalara imza atıyorum.

İstenilen tüm konseptlerde çekimler yapıyorum. Daha çok zaman, mekan ve lokasyon fark etmeyen düğün hikayesi ve belgeselleri üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında amacım sizin yaşadığınız güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde size yeniden sunmak, kısacası mutluğunuzu ölümsüzleştirmek. Bu nedenle çekimlerde doğallığa ve samimiyete çok önem veriyor, tamamen duygulara odaklanıyorum. Ekip çalışmasına gerek duymadan, her ayrıntıyla kendim ilgileniyorum.

Muğla’da dış çekim mekanları arasında yer alan herhangi bir yeri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Dilerseniz başka şehirlerde ya da yurt dışında da size eşlik edebiliyorum. Sizinle bir nehir kenarında, büyük selvi ağaçlarının gölgesinde çekimler yapabiliyorum. Düğün mekanınızda ya da şehrin dışında bulunan tarihi mekanlar en çok tercih edilen alanların başında geliyor. Zaman ve yer fark etmeksizin sizinle beraber bir yolculuğa atılıyoruz. Dilediğiniz fotoğraf karelerine ulaşabilmeniz için elimden geleni yapıyorum.

Çekimden önce sizinle mutlaka yüz yüze tanışıyorum. Bu esnada hem birbirimizi tanımış oluyor hem de çekiminize dair ayrıntıları netleştirmiş oluyoruz. Fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeden gene doğallığa odaklanıyorum. Aşırı oynanmış, doğal olmayan efektlerden uzak duruyorum.

Siz de Muğla düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım kendi ismimi taşıyan Metin Otu Photography’nin bir parçası olmak, hayallerinize kavuşmak isterseniz hizmet içeriklerim ve fiyatlarım hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfada yer alan iletişim kanallarıyla bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.