Serhan Serter'le Fotoğraf Üzerine

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:14 dakika

29.06.2020

Düğün fotoğrafçınızı tanıyın.

Düğün ve fotoğraf…

Birbirinden ayrı tutulamayacak iki kavram gibi görünüyorlar değil mi? Evet, öyleler… Düğün günlerini hiç fotoğraf çektirmeden tamamlayan bir çift gördüğünüzü hatırlıyor musunuz? Eğer hatırlamıyorsanız fotoğrafın evlilik için ne kadar önemli bir unsur olduğunu gördünüz demektir.

Dugun fotosu

Dilerseniz fotoğrafın evlilik sürecindeki yeri ve gerekliliğine kısaca bir bakalım:

Fotoğraf görsel bir belge olma özelliği taşıdığından yaşanmışlıklarımızı, aradan geçen zamana aldırmaksızın bizlere tekrar yaşatma gücüne sahiptir. Düğün günü yaşadıklarımızı hayatımızın önemli dönemlerinden biri olarak kabul edecek olursak bu noktada fotoğrafın önemini de görmüş oluruz.

Dugun fotosu

Fotoğrafın evlilikteki rolüne kısaca değindikten sonra evlilik hazırlıklarınızda fotoğrafı nasıl konumlandırabileceğinize bakacak olursak, bol miktarda araştırma yapmak, örnek fotoğrafları incelemek ve en önemlisi kendi tarzınızı belirlemek işinizi kolaylaştıracaktır. Düğün gününüzü ne tarzda planladığınız kadar o tarzı yansıtacak doğru fotoğrafçıyı bulmak da bir o kadar önemlidir.

Dugun fotosuDugun fotosu

Klasik mi yoksa belgesel tarzda mı çekim istiyorsunuz? Stüdyo mu, açık hava mı? Bu sorular çoğaltılabilir. Yapacağınız tüm hazırlıkların en küçük detayına kadar fotoğraflanabilmesi sizin isteklerinizi tam olarak anlayabilecek bir fotoğrafçı ile mümkün olabilir.

Dugun fotosu

Unutmayalım ki, düğün gününüz geçip gittiğinde geriye kalan fotoğraflar olacaktır. Arkadaşlarınızın evinizi ziyaretlerinde arada bir seyredeceğiniz düğün videosu görüntüleri salon duvarınızı yıllar boyu süsleyecek bir düğün fotoğrafının yerini tutamaz.

Dugun fotosu

Bu köşeden fotoğrafın evlilikteki yerine ve diğer birçok detaya değinmeye devam edeceğim. Bir sonraki yazımızda güz ve kış düğünlerinde fotoğrafın yerine değineceğiz.

Dugun fotosu

Düğün fotoğrafçınızı seçip fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Düğün fotoğrafı indirimleri ve kampanyaları için tıklayın.

Ajandam Aracı'na gitmek için tıklayın.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!