En Keyifli Videolar İçin Düğün Klibi Müzikleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:54 dakika

26.09.2022

İster romantik ister eğlenceli, ister yerli ister yabancı... En özel gününüzü yıllarca izleyerek hatırlayacağınız düğün klibiniz için müzik arayışındaysan tam da yerine geldin! Profesyonel firmaların en etkileyici videolarından örneklerle, yerli ve yabancı düğün klibi müziklerini derledik! Hemen göz atmaya başla!

düğün klibi müzikleri

Passenger - Let Her Go, OneRepublic - Love Runs Out

Passenger'ın Let Her Go şarkısıyla nikahınızda "evet" dediğiniz o büyük anın ve duygularınızı paylaştığınız anların romantikliğini ölümsüzleştirebilir, daha eğlenceli ve keyifli anları OneRepublic'in Love Runs Out şarkısıyla kaydederek ortamı şenlendirebilirsiniz. "E böyle bi videoyu kim kurgulayabilir?" diye merak ediyorsan Ajans Red ekibinin hazırladığı bu video ilgini çekebilir:

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

Stonecold- Machineheart, Beggin - Madcon

Sümeyra ve Umut çiftinin düğün gününden görüntülerini içeren bu klipte olduğu gibi romantik ve eğlenceli iki farklı müziğe düğün klibi boyunca yer verilebilir. Machineheart'ın romantik Stonecold parçası ile başlayan video, Madcon'un kıpır kıpır Beggin parçasıyla devam ediyor. Art Studio Wedding tarafından hazırlanan video hoşuna gittiyse vakit kaybetmeden firmayla iletişime geçmende fayda var!

Move - Saint Motel, Happy Togehter - The Turtles

Hem eğlenceye hem birlikteliğe davet eden iki farklı şarkıyla hazırlanmış keyifli bir düğün klibi var sırada! Selin ve Berkay çiftinin bu unutulmaz gününü görüntülerinden oluşan klipte, keyifli bir giriş ve romantik anlar için iki farklı müzik kullanışmış. Bu etkileyici videoyu hazırlayan firmayı merak ettiysen adresi de verelim: Olivo Wedding!

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

Objection - Shakira

Eğlence ve dans denince akla ilk gelen müzisyenlerden Shakira'ya eğlenceli düğün klip şarkıları arasında yer vermemek olmazdı. Ünlü şarkıcının, artık klasikleşmiş, anlık ritim değişiklikleriyle hem duygusal hem de eğlenceli anları karşılayan "Objection" parçasıyla hazırlanmış bu videoyu beğeneceğinden eminiz. Hazırlayan ise Evrensel Ajans.

Crank It (Woah!) - George Kwali & Nadia Rose & Sweetie Irie

Hem cool hem de eğlenceli düğün video klip şarkılarını araştırıyorsan Crank It'e ne dersin? Rapid Ajans'ın çalışmaları arasında yer alan, Şifa ve Emre çiftinin düğün hazırlıklarında çekilen her saniyeye daha da keyif katan bu parçayla hazırlanmış video çok eğlenceli!

Rapid Ajans

Rapid Ajans

Firmayı İncele

Suit & Tie - Oliver Nelson Justin Timberlake Remiks

Düğün Kına Wedding Studio de eğlenceli ve cool düğün klipleriyle öne çıkan ekipler arasında. Firma ile çalışan Gizem ve Oğuz çiftinin bu keyifli videosu belki sana da ilham verebilir.

I Wanna Be Yours - Arctic Monkeys

Romantik düğün klipleri için müzikler, bu özel günü daha da etkileyici hale getiriyor. Photo Matchless, bu etkiyi, Rabia ve Özgün'ün düğün klibinde Arctic Monkeys'in "I Wanna Be Yours" parçasıyla yaratmış. Ne dersin? Sen de etkilendin, değil mi?

Helium - Sia, Born To Be Yours - Kygo &Imagine Dragons

Duygusallık, romantizm ve eğlence! Bir düğünde yaşanan bu üç temel mod, şarkılarla anlatılsa bunlar hangileri olurdu? Sorumuzun yanıtını Serhan Serter Wedding Dreams ekibi bu videoyla veriyor. En romantik anlarınıza Sia'nın etkileyici sesinin, Helium gibi romantik bir parçayla katılması, eğlenceye ise Imagine Dragons'un eşlik etmesini istersen, önce firmanın bu videosunu izleyebilir, sonra vakit hızlıca deneyimli ekiple iletişime geçebilirsin!

Rock This Joint - Yanivi & Bella Potchy

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günde, ortaklığı kutlama temalı, keyifli bir parça isterseniz Zümrüt Fotoğrafçılık'ın bu videosunu mutlaka izleyin deriz! Elif ve Taner'in eğlenceli anları, deneyimli ekibin objektifine takılan anlar ve başarılı düzenlemesiyle kıpır kıpır bir hal almış!

Tribo das Dandanas - Zaac & Jerry Smith

Nişan klip müzikleri arasından keyifli bir müzikle kapatalım yazıyı. Tribo das Dandanas, ne şanssızlıklar yaşarlarsa yaşasın hayatta dengeyi sevgiyle kuranların şarkısı! Evliliğe bir adım daha yaklaşırken yaşanan anlara, en keyifli şekilde eşlik edecek bir şarkı! Bu şarkıyla oluşturulan video ise Selçuk İnci Photography tarafından hazırlanmış.


En etkileyici düğün klibi müziklerine, profesyonel düğün fotoğrafçılarının hazırladığı etkileyici videolardan örneklerle yer verdik. Sen de bu özel gününden yadigar kalacak keyifli videoları uzman bir ekibe emanet etmek istiyorsan, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin. Tabii, seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Dilersen şehrindeki düğün fotoğrafçılarını da sana uygun özelliklere göre filtreleyerek inceleyebilirsin!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum