En Keyifli Videolar İçin Düğün Klibi Müzikleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:45 dakika

06.03.2024

İster romantik ister eğlenceli, ister yerli ister yabancı... En özel gününüzü yıllarca izleyerek hatırlayacağınız düğün klibiniz için müzik arayışındaysan tam da yerine geldin! Profesyonel firmaların en etkileyici videolarından örneklerle, yerli ve yabancı düğün klibi müziklerini derledik! Hemen göz atmaya başla!

düğün klibi müzikleri

Passenger - Let Her Go, OneRepublic - Love Runs Out

Eski düğün şarkıları deyince aklına hemen nostaljik parçalar gelmesin. Düğün klibi müzikleri yabancı şarkılar arasından da sık sık seçiliyor. Siz de Passenger'ın Let Her Go şarkısıyla nikahınızda "evet" dediğiniz o büyük anın ve duygularınızı paylaştığınız anların romantikliğini ölümsüzleştirebilir, daha eğlenceli ve keyifli anları OneRepublic'in Love Runs Out şarkısıyla kaydederek ortamı şenlendirebilirsiniz. "E böyle bi videoyu kim kurgulayabilir?" diye merak ediyorsan Ajans Red ekibinin hazırladığı bu video ilgini çekebilir:

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

Train - Marry Me

İrem ve Koray çiftinin romantik görüntülerine yer veren videoya, Train'in Marry Me şarkısı eşlik ediyor. Art of Design Fotografevi tarafından hazırlanan video hoşuna gittiyse vakit kaybetmeden firmayla iletişime geçmende fayda var!

Move - Saint Motel, Happy Togehter - The Turtles

Hem eğlenceye hem birlikteliğe davet eden iki farklı şarkıyla hazırlanmış keyifli bir düğün klibi var sırada! Selin ve Berkay çiftinin bu unutulmaz gününü görüntülerinden oluşan klipte, keyifli bir giriş ve romantik anlar için iki farklı müzik kullanışmış. Bu etkileyici videoyu hazırlayan firmayı merak ettiysen adresi de verelim: Olivo Wedding!

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

Josh Woodward - The Dreamers

Rüya gibi bir düğün günü klibi için ideal olan bu şarkı ile hazırlanan Buket ve Burak çiftinin videosu romantik ve duygu dolu. Hazırlayan ise Stüdyo Tek.

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

Blakwall - We've Only Just Begun

Cool düğün video klip şarkılarını araştırıyorsan We've Only Just Begun'a ne dersin? Cennet Üstün Wedding Photography'nin çalışmaları arasında yer alan bu videoya ait tüm detaylar havalı görünüyor. Eğer sen de "Daha yeni başladık!" diyorsan mutluluğunuzun görüntülerini bu parça ile taçlandırabilirsin.

Suit & Tie - Oliver Nelson Justin Timberlake Remiks

Düğün Kına Wedding Studio de eğlenceli ve cool düğün klipleriyle öne çıkan ekipler arasında. Firma ile çalışan Gizem ve Oğuz çiftinin bu keyifli videosu belki sana da ilham verebilir.

I Wanna Be Yours - Arctic Monkeys

Romantik düğün klipleri için müzikler, bu özel günü daha da etkileyici hale getiriyor. Photo Matchless, bu etkiyi, Rabia ve Özgün'ün düğün klibinde Arctic Monkeys'in "I Wanna Be Yours" parçasıyla yaratmış. Ne dersin? Sen de etkilendin, değil mi?

Helium - Sia, Born To Be Yours - Kygo &Imagine Dragons

Duygusallık, romantizm ve eğlence! Bir düğünde yaşanan bu üç temel mod, şarkılarla anlatılsa bunlar hangileri olurdu? Sorumuzun yanıtını Serhan Serter Wedding Dreams ekibi bu videoyla veriyor. En romantik anlarınıza Sia'nın etkileyici sesinin, Helium gibi romantik bir parçayla katılması, eğlenceye ise Imagine Dragons'un eşlik etmesini istersen, önce firmanın bu videosunu izleyebilir, sonra vakit hızlıca deneyimli ekiple iletişime geçebilirsin!

The Score - Unstoppable

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günde, ortaklığı kutlama temalı, keyifli bir parça isterseniz Gülümseten Kareler'in bu videosunu mutlaka izleyin deriz! İrem ve Mehmet'in eğlenceli anları, deneyimli ekibin objektifine takılan anlar ve başarılı düzenlemesiyle kıpır kıpır bir hal almış!

Litos - Coqueta

Nişan klip müzikleri arasından keyifli bir müzikle kapatalım yazıyı. Coqueta, ne şanssızlıklar yaşarlarsa yaşasın hayatta dengeyi sevgiyle kuranların şarkısı! Evliliğe bir adım daha yaklaşırken yaşanan anlara, en keyifli şekilde eşlik edecek bir şarkı! Bu şarkıyla oluşturulan video ise Fotoğrafçı Büşra tarafından hazırlanmış.


En etkileyici düğün klibi müziklerine, profesyonel düğün fotoğrafçılarının hazırladığı etkileyici videolardan örneklerle yer verdik. Sen de bu özel gününden yadigar kalacak keyifli videoları uzman bir ekibe emanet etmek istiyorsan, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin. Tabii, seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Dilersen şehrindeki düğün fotoğrafçılarını da sana uygun özelliklere göre filtreleyerek inceleyebilirsin!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap