En Güzel Düğün Klipleri ve Çekim Yapan 10 Profesyonel Adres

Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

5:14 dakika

06.02.2024

O büyük günü ve o büyük aşkı düğün klibi ile ölümsüzleştirme fikrine ne dersin? Birbirinden güzel örnek düğün videolarını senin için bir araya getirerek, profesyonel düğün videocuları hakkında da detaylı bilgiler verdik. Haydi, hemen incelemeye başla!

en güzel düğün klipleri ve çekim yapan 10 profesyonel adres

Düğün Klibi Nedir?

Düğün klibi, gelin ve damadın düğün hazırlıklarının ya da oluşturulan bir senaryonun çekime alınarak fonda müzik eşliğinde kurgulandığı bir düğün videosudur. Düğün klibinde çiftler eğer isterlerse şarkı söyleyebilir ya da bir şarkıyı canlandırarak klip de çekebilirler. Düğün videocunuzun doğaçlama çekim yapması ya da senaryo üzerinden ilerleyerek bir düğün filmi oluşturması tamamen müstakbel eşinle senin tercihine bağlıdır.

Düğün Klip Çekimi Firmaları

Düğün klibi çekmekte sana yardımcı olacak firmalar bulunuyor. Birçoğu şehir içi çekimlerin yanı sıra şehir dışı çekimler de yapıyor. Çekimi yapmadan önce anlaşacağın firmayla konuşup aklındaki konsepti uygulayabilir veya bu konuda firmanın fikirlerine güvenebilirsin. Yeter ki firmalar hakkındaki detayları okuyup bütçene ve tarzına uygun olana karar ver! Şimdi sana fikir verebilecek firmalara bakalım:

1- Serhan Serter Wedding Dreams

Düğün klibinin yanında neredeyse tüm çekim türlerini sunabilen Serhan Serter Wedding Dreams, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Farklı bütçelere uygun düğün fotoğrafı paketleri sunan firmanın, stüdyo, dış mekan ve düğün mekanı çekimlerinin yanı sıra şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de gittiğini bilmende fayda var.

Hangi konsepti istersen o konseptte çekim yapabilirsin. Dilersen firmanın tecrübeli ekibinin de fikirlerini alabilirsin. Ortaya çok yaratıcı bir çekim çıkacağına eminiz! Bu arada unutmadan, firma ile çekim yapmak istediğin tarihten en az 3 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini belirtelim. İşte Serhan Serter Wedding Dreams'in ünlü oyuncu Sevinç Erbulak ile Volkan Cengen'in düğününde çektiği bir düğün klibi örneği:

2- Fotoğrafçı Büşra

Düğün gününüze tekrar dönmek istediğinizde size o günün her detayını hatırlatacak olan Fotoğrafçı Büşra ile tanışmaya ne dersin? İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde yer alan firma, hem düğün klibi hem de fotoğraf çekimi için size yardımcı olabilecek bir ekibe sahip. Romantik, duygusal veya doğal çekimler gibi güncele hakim ve kendini sürekli yenilenen konseptlerinin bulunduğunu vurgulayalım.

Firmanın ekipmanları arasında Canon ve Sony kamerlara ek olarak drone bulunduğunu da bilmende fayda var. Fotoğrafçı Büşra ile iletişime geçmen gereken süre ise düğünden önce 4 hafta!

3- Photo Matchless

Geniş bir portfolyoya sahip Photo Matchless, sadece düğün klibi değil, farklı konsept çekimler de yapıyor. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan firmanın çiftlere sunduğu hizmetler arasında düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, save the date ve trashday de bulunuyor.

Fotoğrafları ve videoları dijital baskı, albüm veya USB bellekle teslim edebilen Photo Matchless ile düğünden en az 1 hafta önce bile iletişime geçebilirsin. Düğün masraflarınızı düşünerek erken anlaşmalarda indirim fırsatı da sağladıklarını söylemeden geçmeyelim. İşte firmadan senin için seçtiğimiz örnek düğün klibi:

4- Handan Sağlam Photography

5 senedir sektörde bulunan Handan Sağlam Photography, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Firma, stüdyo çekimi, dış mekan çekimi, düğün mekanı çekimi hizmetleri sunuyor. Kore tarzında çekimler, salaş çekimler gibi dilediğiniz tüm konseptlerde çekim yapılıyor.

Ayrıca firmanın görselleri teslim ederken retouch fotoğrafların yanı sıra tüm resimleri montajsız kopya şeklinde teslim ettiğini de bilmende fayda var. Şimdi, firma sayfasından senin için seçtiğimiz bu örnek videoya göz atmaya ne dersin?

5- Nacinstamedya

“Biz kocaman bir aileyiz” diyen Nacinstamedya, hem avrupa hem de anadolu yakasında hizmet veren firmalar arasında yer alıyor. Hem stüdyo hem de dış çekim imkanı sunan firmanın, çekimin her anında çiftin isteklerine önem verdiğini bilmelisin. Nacinstamedya ekibi fotoğraf çekimi sırasında çiftin isteğine ve planlanan pozlara göre drone, gimble, go pro ve kamera ekipmanlarından yardım alıyor.

İşte Nacinstamedya’dan senin için seçtiğimiz örnek düğün klibi videosu:

Nacinstamedya

Nacinstamedya

Firmayı İncele

6- Plato Bahar Wedding

İstanbul, Arnavutköy'de bulunan Plato Bahar Wedding, çiftlere düğün klibi ve düğün belgeseli hizmeti sunuyor. Eşinle aklınızdaki konsepti firmayla konuşup uygulayabilirsiniz. Veya firmanın tecrübeli ekibinin fikirleri de size yardımcı olacaktır. Giydiğiniz kıyafete ve aklınızdaki konsepte uygun çekimler yapan firma, "Yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz." diyor.

Bize kalırsa düğün klibini dış mekanda çekmek istersen bu firmayı inceleyip teklif al. Düğün.com üyesi çiftlere birçok ayrıcalık sunan firmanın dış çekim anlaşmaları için de farklı fırsatları bulunuyor!

7- Olivo Wedding

İstanbul Sarıyer firmalarından Olivo Wedding, şehir dışı ve yurt dışında da çekim yapan firmalardan bir tanesi. Sadece düğün değil katalog, Save the Date gibi klipleri de çekiyor. Bu sayede işin her detayına hakim olduklarını söyleyebiliriz. Firmayla çalışmak için 2 hafta öncesine kadar iletişime geçmen yeterli. Firmanın şöyle de bir özelliği de var: Çekilen videoyu 4 hafta gibi kısa bir süre içerisinde çiftlere teslim ediyorlar. Aylarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

8- Foto Film Sanat

İstanbul, Beykoz'da bulunan Foto Film Sanat, çiftlere düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi, nişan çekimi, düğün klibi, save the date ve trashday hizmeti veren bir firma. Çiftlerin tüm o düğün hazırlık sürecini ve düğün anlarını en doğal haliyle ölümsüzleştirdiklerini dile getiren Foto Film Sanat'ın, stüdyo çekimi ve dış mekan çekimlerinin yanı sıra şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti de sunduğunu bilmende fayda var.

"Düğün fotoğrafçısı hizmetimizi size en iyi şekilde sunabilmek adına dünyaca ünlü kaliteli makineler kullanıyoruz." diyor firma. Ayrıca, drone çekim yaptıklarından da bahsediyor. İşte Foto Film Sanat'tan senin için seçtiğimiz örnek bir düğün klibi:

9- Gözde Balseven

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday hizmeti sunan Gözde Balseven, Üsküdar'da bulunuyor. Yaşanılan her andan kalan tek şeyin "fotoğraf" olduğunu vurgulayan firma, çiftlerin bu anları gülümseyerek hatırlamalarını adeta ilke edinmiş ve bu yüzden çiftlerin "en doğal anlarını" ölümsüzleştirmeye önem veriyor.

Gözde Balseven ile düğününden 2 hafta önce iletişime geçebilirsin. Ayrıca firma, Düğün.com üyesi çiftlere özel indirim imkanları da sunabiliyor! İşte senin için portfolyosundan seçtiğimiz düğün klibi:

10- Stüdyo Aybars

Stüdyo Aybars, 2008 yılında kurulan ve üç deneyimli fotoğrafçının bir araya geldiği, doğal fotoğraf anlayışını benimsediği profesyonel bir firma. Kadıköy’de bulunan firma, İstanbul'un farklı köşelerine uzanan bir çekim hizmeti sunabiliyor.

Heyecanlı ve dinamik bir ekibe sahip olan Stüdyo Aybars'ın, çiftlere düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date ve trashday çekimleri gibi pek çok çekim türü seçeneği sunduğunu da bilmeni istiyoruz. Düğünden en az 4 hafta önce iletişime geçmen gereken firmadan senin için seçtiğin bu düğün klibini eminim izleyince sen de çok seveceksin!


İşte düğün klibi çekimleri için sana yardımcı olabileceğini düşündüğümüz düğün videocuları listesini paylaştık. Daha fazla firma incelemek istersen senin için buraya düğün fotoğrafçıları listesi de bırakıyoruz. En güzel gelin damat klipleri için mutlaka hemen incelemeye başla!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları için Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

En Güzel Düğün Videosu Fikirleri

Düğün Videosu Firmanıza Bunları Sorun

Düğün Fotoğrafçıları Jargonu

Düğün.com Çiftlerinden Düğün Fotoğrafçısı Önerileri!

Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap