Düğününüzün Detaylarını Fotoğraflayın!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:00 dakika

29.04.2024

Düğün fotoğraflarınızı çektirirken güzelliklerin detaylarda gizli olduğunu unutmayın istedik ve size ilham olacak harika kareler seçtik. Alyanslarınız, gelinliğiniz, gelin ayakkabınız, gelin buketiniz... Ayrıca bu tarz dış çekim aksesuarlarını kullanan fotoğrafçılar da burada!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

En Güzel Dış Çekim Aksesuarları: Alyanslar

Hayatınızın en özel yüzükleri olan alyanslarınıza gerekli özeni gösterirseniz, onlarla harikalar yaratabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan yaratıcı ve işini severek yapan fotoğrafçılar olacaktır. Ben onlarca profesyonel düğün fotoğrafçısı arasından sizin için alyansların düğün dış çekim aksesuarları olarak kullanıldığı detay karelerini seçtik bile!

Stüdyo Tek: Detayları fotoğraflarken alyanslara yine yeni bir yorum katan fotoğrafçılardan biri olan Stüdyo Tek, hem dış mekan hem de stüdyo çekimi yapan bir firma. Şehir dışında çekime giden ve hizmetlerinin içinde farklı fotoğraf ve video paketleri bulunan bu firmayı biz gelin damat çekim aksesuarları konusunda oldukça başarılı bulduk.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

Düğün bütçenizi planlarken bu yazı çok işinize yarayacak: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün Çekim Aksesuarlarından Gelin Ayakkabısı

Ayakkabılarınızı gelinliğin altında görünmeyecek önemsiz aksesuarlar gibi düşünmeyin, gelin ayakkabısı deyip geçmeyin! Gelin ayakkabıları, dış çekimde kullanılan aksesuarlar arasında oldukça popüler.

Handan Sağlam Photography:Çektiği doğal ve bir o kadar da romantik fotoğraflarla dikkatleri üzerine topluyor Handan Sağlam Photography ekibi! İstanbul Beşiktaş'ta bulunan ve dış mekan seçeneklerinde asla sınır tanımayan firmanın yetkilileri işlerini aşkla yapıyor.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Her Aşk Bir Hikaye: İstanbul düğün fotoğrafçılarından Her Aşk Bir Hikaye; bohem tarzdaki kareleriyle ve detay fotoğraflarıyla ön plana çıkıyor. Çektiği karelere baktığımızda çiftlerin doğal ve samimi anlarını daha çok fotoğrafladığını görüyoruz. Gelin ayakkabısının altına isim yazılırken çekilen bu düğün fotoğrafı da çok hoş olmuş!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Burada da düğün fotoğrafçısı önerileri var: Dış Mekan Düğün Fotoğrafları için Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Dış Çekim Saç Aksesuarlarıyla Güzel!

Düğün fotoğrafı çekimlerinizde öncelikle bir konsept oluşturmanızı ve o doğrultuda ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. Mesela gece fotoğrafları çektirebilir ve ateş başında poz verebilirsiniz. Bohem konsepti uygulayabilir ve fon olarak çadırları, makromeleri kullanırsınız. Ayrıca bu konseptlere uygun saç aksesuarları da temin etmeniz gerekir. Her detayı bu kadar özenle planlamışken, saç aksesuarlarını karelerde ön plana çıkarmamak olmaz!

Olivo Wedding, çektiği bu fotoğrafta deniz yıldızlı tokaya dikkat çekmiş. Fotoğrafçının detayları ön plana çıkardığı çalışmalarını oldukça başarılı bulduk.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

Düğün albümünde olmazsa olmaz fotoğraflara da göz atmak için şu yazımıza bakabilirsin: Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

Düğün Fotoğraf Aksesuarları Deyince Aklınıza Çiçek Gelsin

Dış çekim için aksesuar arıyorsanız çok uzaklaşmanıza gerek yok! Çiçekler her zaman çok güzeldir, varlıklarıyla bulundukları yeri güzelleştirmeyi her zaman başarırlar... Bu hele de bir gelinin el buketiyse güzelliği ve anlamı katlanır... Gelin buketiniz de o günü özel yapan detaylardan biri olacak. Ona özen göstermeyi de fotoğraflamayı da unutmayın!

A Ajans Fotoğraf ve Prodüksiyon:Stresten uzak ve sahte gülümsemelerden ırak eğlenceli bir çekimle mutluluğunuzu belgelemeyi amaçlayan bir ekip A Ajans Fotoğraf ve Prodüksiyon! Çektikleri neşeli düğün pozlarını görüp, kaliteli detay fotoğraflarını incelediğinizde bize hak vereceksiniz. Firmanın çektiği bu gelin buketi fotoğrafı ise yıllar sonra bakıldığında bile o günü hatırlatıp gülümsetecek cinsten.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Nacinstamedya: Save the date, katalog çekimi, trashday ve tabii ki detay fotoğraflarıyla çiftlerin yüzünü güldüren bir firma da burada! O kadar emek verip yaptırdığın el buketini böyle güzel bir kareyle taçlandırabilirler mesela.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Nacinstamedya

Nacinstamedya

Firmayı İncele

İstanbullu çiftler bu mekanlara bayılacak: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Çocuk Ruhlu Çiftlere: Dış Çekim Balonları

Dış çekim aksesuarı olarak kullanılan balonların modası asla geçmiyor! Aslında düğün organizasyonlarında genel olarak kullanılıyorlar: Arabalarda, mekan süslemelerinde, fotoğraflarda... Özellikle enerjisi yüksek olan çiftler rengarenk balonlara fotoğraflarında yer vermekten büyük keyif alıyor.

Ajans Red firması, Burcu Biricik ve Emre Yetkin'in düğün fotoğraflarını çekerken aksesuar olarak balonları kullanmış. Bu kare hoşun gittiyse firma sayfasını incelemeyi ihmal etme!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

Düğün Fotoğraflarınızı Gelinlik Detaylarınızla Taçlandırın

Gelelim göz bebeğimiz gelinliklere! İster giyinmeden önce ister çıkarttıktan sonra ama mutlaka onu sizsiz de fotoğraflayın! Düğün mekanınızın fonunda, yatağınızın üzerinde, pencerenizin önünde... Hayal gücünüz neye müsaade ediyorsa!

Bikareduygu: Düğün belgeseli, hikayesi ve klibi çekimleri için birlikte çalışabileceğiniz Bikareduygu, stüdyo çekiminin yanı sıra dış mekan çekimi de yapan bir ekip. Düğün çekimlerinde poz sınırlaması olmayan firma, çiftlerin talebine veya konsepte göre yönlendirmeler de yaparak fotoğraflarda düşledikleri sonuçları elde etmelerini amaçlıyor.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Bikareduygu

Bikareduygu

Firmayı İncele

Düğünlerin En Tatlı Anını Ölümsüzleştirin

Düğün denince düğün pastası olmazsa olmaz. Düğün gününüzde pastanızı fotoğraflayarak yıllar sonra o tatlı anları tekrar yaşayın! Pastayı kesilirken veya yanında diğer yiyecek içeceklerle beraber fotoğraflayıp, düğün fotoğraflarınızla oluşturacağınız albümde bir detay fotoğrafı olarak saklayabilirsiniz.

Photo Matchless: Stüdyo çekimi ve dış çekim alternatifi sunan bu fotoğrafçı, magazin kapak albümü, video klip ve instagram klibi gibi hizmetler de sunuyor. Trash the dress ve save the date gibi çekimler de yapan Photo Matchless'ın çektiği fotoğrafları biz çok eğlenceli bulduk! Bu kare hoşunuza gittiyse firmayla iletişime geçmeyi unutmayın.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Takıların Dili Olsa Da Konuşsa

Belki aile yadigarı olan, belki de sizden çocuklarınıza anı kalacak takılar, düğündeki görünümü bütünüyle değiştiren parçalar. Baktıkça düğün gününüzü hatırlayacağınız takıları fotoğraflayıp albümünüze ekleyerek, mutlu anlarınızda hissettiğiniz duyguları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Alperen Erbek: İstanbul düğün fotoğrafçılarından Alperen Erbek, düğün fotoğraflarına profesyonel ve sanatsal bakış açıları getirmeyi amaçlıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi klasik çekimlerin yanı sıra, sıra dışı Save The Date veya Trash Day gibi çekimlerde de iddialı. Siz de takılara duygu dolu anlamlar yükleyenlerdenseniz, Alperen Erbek ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Heyecanlı Anlarınızı Yıllar Sonra Tekrar Yaşayın

Zamanında hissettirdiği duyguları tekrar yaşatan, yıllar sonra bile bakılınca adeta konuşan fotoğraflara bayılıyoruz! Düğününüze hazırlanırken çektiğiniz kareler ile düğün fotoğraflarınıza sanatsal bir bakış açısı getirebilir, fotoğraf albümünüze bakarken bu heyecanı yıllar sonra bile tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Stüdyo Alyans: Albüm seçenekleri fazla olan bu firma, poster ve kanvas gibi baskı seçenekleri de sunuyor. Ayrıca fotoğrafların orijinal kopyalarını da çiftlere teslim ediyor. Klasik çekimlerin yanı sıra, Kore tarzı ve Save The Date gibi trend çekimleri de gerçekleştiren bu firma, gelinlik giyilirken çektiği bu detay fotoğrafında da düğün günündeki duyguları tekrar yaşatıyor adeta. İlginizi çektiyse firmayla iletişime geçmeyi unutmayın.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Foto Film Sanat: Detay fotoğrafları çekerek düğün günü heyecanını tekrar tekrar yaşatan bir firmayı daha buraya bırakıyoruz. Hazırlanırken kullanılan malzemeler de anı olarak saklanabilir, hatta fotoğrafı çekilerek albüme konabilir.Foto Film Sanat'a ait bu karede de damadın sıktığı parfüm ön plana çıkarılmış, böylece hem sanatsal, hem duygusal bir yaklaşım olmuş.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!


Sana önerebileceğimiz düğün aksesuarları ve detay fotoğrafları bunlar. “Bize daha fazla düğün pozu fikri lazım” diyorsanız şu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

navella qasimova

Düğün Tarihi: 12.07.2015


super


ece

Düğün Tarihi: 22.10.2014


Alyanslarınızı bir daha çıkarmamak üzere takmadan önce onları bir arada fotoğraflayın çok sevdim bunu <3