Düğününüzün Detaylarını Fotoğraflayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:42 DK

03.01.2019

Düğün fotoğraflarınızı çektirirken güzelliklerin detaylarda gizli olduğunu unutmayın istedim ve size ilham olacak harika kareler seçtim. Alyanslarınız, gelinliğiniz, gelin ayakkabınız, gelin buketiniz... Aklınıza gelen daha birçok detayı fotoğraflayınki, anılarınızda yerlerini alsınlar...

Alyanslarınızla Harikalar Yaratın

Hayatınızın en özel yüzükleri olan alyanslarınıza gerekli özeni gösterirseniz, parmaklarınıza takmadan önce onlarla harikalar yaratabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan yaratıcı ve işini severek yapan fotoğrafçılar olacaktır. Ben onlarca profesyonel düğün fotoğrafçısı arasından sizin için bazılarının detay karelerini seçtim bile!

 • Samet Başbelen Fotoğraf Atölyesi: Doğrusunu söylemek gerekirse daha önce bu kadar sevimli yumurtalar görmedim! Yüzükleri bu şekilde fotoğraflamak da aklıma gelmezdi ama bu kareyi görünce bayıldım. Sizde görün istedim! Dış mekan düğün fotoğrafları çeken Samet Başbelen'le düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, save the date, trashday ve konsept çekimler yapabilirsiniz.

samet - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • Antika Adamalar: Yüzüklerinizi yalnız fotoğrafladığınızda ortaya harika kareler çıkacağının kanıtlarından biri de Antika Adamlar'ın elinden çıkmış. Düğün fotoğraflarınızı ortalama 5 hafta sürede teslim eden Antika Adamlar, fotoğrafçıların çoğu gibi şehir dışında da çekime gidiyor.

antikaadamlar - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • Levent Yıldız Photography: Retro aksesuarlarla detay fotoğraflarınıza müthiş bir hava katabileceğinizi biliyor muydunuz? Levent Yıldız Photography gerek portre gerekse detay çekimlerinde aksesuarları çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Zaten sayfasına baktığınızda gelin ve damatların düğün albümlerini nasıl şenlendirdiğini göreceksiniz.

nwfw2hjnvjsjtuwh - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • CK Photography: Fotoğraflarınızı çektirirken doğanın size kendiliğinden kıyak yaptığını göreceksiniz. Yeterki siz görmeyi bilin, ya da görmeyi bilen fotoğrafçılarla çalışın. CK Photography'nin elinden çıkan karelerden biri de yine doğadan gücünü almış.

ck - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • Stüdyo A: Detayları fotoğraflarken alyanslara yine yeni bir yorum katan fotoğrafçılardan biri olan Stüdyo A, hem dış mekan hem de stüdyo çekimi yapan, şehir dışında çekime giden ve düğün fotoğraflarınızı ortalama 3 hafta içinde teslim alabileceğiniz bir ekip.

studyoa - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Bu yazıyı incelemeden düğün fotoğrafçını seçme: Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

Gelin Ayakkabısı Deyip Geçmeyin!

Ayakkabılarınızı gelinliğin altında görünmeyecek önemsiz aksesuarlar gibi düşünmeyin, gelin ayakkabısı deyip geçmeyin!

 • Dikkat Çekiyorum: Düğün belgeseli, hikayesi, klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, save the date, trashday ve konsept çekimler için birlikte çalışabileceğiniz Dikkat Çekiyorum'un objektifiyle hayata geçen bir gelin buketi ve ayakkabısı fotoğrafı daha!

dikkatcekiyoruz - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Düğün tarihini duyurmak için Save the Date çekimleri yaptıracak mısın? Sen en iyisi yazıyı oku, ondan sonra karar ver: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Gelin Buketinizin Hakkını Verin!

Çiçekler her zaman çok güzeldir, varlıklarıyla bulundukları yeri güzelleştirmeyi her zaman başarırlar... Bu hele de bir gelinin el buketiyse güzelliği ve anlamı katlanır... Gelin buketiniz de o günü özel yapan detaylardan biri olacak. Ona özen göstermeyi de fotoğraflamayı da unutmayın!

 • Caravan Wedding: Stüdyo çekimi yerine dış mekan çekim türlerini gerçekleştiren Caravan Wedding, şehir dışında çekimlere giden bir ekip. Onlarla çalışmak isterseniz 6 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor. Düğün fotoğraflarınızı çektirdikten sonra ise 2 hafta içinde onlara kavuşuyorsunuz. Bir gelinin elindeki bukete odaklanan ve detaylarla güzelleşen karelerden bir örnek seçtim sizin için.

caravan - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • En Güzel Hikayem: Yaşamınız boyunca gülümseyerek bakacağınız fotoğraflar, videolar hazırlamayı amaçlayan bir ekip En Güzel Hikayem... Çektikleri neşeli fotoğrafları görüp, eğlenceli videoları izlediğinizde bana hak vereceksiniz. Etrafı cipsolarla süslenmiş mor çiçekli bu gelin buketi sadece çektikleri küçük bir detay! O bile insanın içine bir enerji vermiyor mu?

enguzelhikaye - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • RG Photography: Sayfalarına bakıp haklarında yapılan yorumlardan birini sizinle paylaşayım istedim ama onlarca yorum içinden inanın seçemedim. En iyi siz hepsini okuyun! Bir bankın üzerinde yalnızca gelin buketini fotoğraflamaya değer gören fotoğrafçılardan biri RG Photography!

rg - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • Levent Yıldız Photography: İstanbul'da bulunan Levent Yıldız Photography'nin dış çekim konusunda oldukça başarılı olduğunu söylemeliyim. Bu firmayla çalıştığınızda kendinizi bir atlı karıncanın ortasında veya bir geminin güvertesinde bulabilirsiniz. Detaylar konusunda da özenle çalışan firma fotoğraf çekimi dışında; düğün hikayesi, save the date, düğün klibi çekimleri de yapıyor.

5ixn6ol62vx5wq4h - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Hala nerede fotoğraf çektirmeniz gerektiğine karar veremediyseniz bu mekanlara göz atın: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Gelinliğiniz Sizsiz de Çok Güzel!

Gelelim göz bebeğiniz gelinliğinize! İster giyinmeden önce ister çıkarttıktan sonra ama mutlaka onu sizsiz de fotoğraflayın! Düğün mekanınızın fonunda, yatağınızın üzerinde, pencerenizin önünde... Hayal gücünüz neye müsaade ediyorsa!

Bu arada düğün fotoğrafı konusunda tedirgin olmana gerek yok. Senin için yazdık: En Güzel Düğün Pozları İçin 6 İpucu

 • Ritüel Visuals: Detay, hazırlık ve hikaye karelerine bayıldığım ekiplerden biri de Ritüel Visuals! Gelinlik ve ayakkabı detayına odaklanırken yine çok şık bir bakış açısı yakalamışlar! Standart kalıplara bağlı kalmaksızın, her çekim için kendine özgü bir hikaye ve konsept belirleyerek başından sonuna kadar doğal karelerle ve estetik bir bakış açısıyla fotoğraflıyorlar! Henüz tanımıyorsanız mutlaka tanışın derim!

rituel - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

 • Happybirdsday: Düğün belgeseli, hikayesi ve klibi çekimleri için birlikte çalışabileceğiniz Happybirdsday, hem dış mekan hem de stüdyo çekimi yapan bir ekip. Çekimlerin ardından fotoğrafları ortalama 3 haftada teslim eden Happybirdsday, şehir dışında da çekime gidiyor.

Düğün fotoğrafı çekimi için ne kadar ödeyeceğini biliyor musun? Gel beraber bakalım: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

happybirsday - düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Sonradan "Keşke" dememek için bu yaratıcı pozlara da göz at: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

E

Ece

22/10/2014

Alyanslarınızı bir daha çıkarmamak üzere takmadan önce onları bir arada fotoğraflayın çok sevdim bunu <3


NQ

Navella Qasimova

12/07/2015

super