Düğününüzün Detaylarını Fotoğraflayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 2:49 DK

25.02.2019

Düğün fotoğraflarınızı çektirirken güzelliklerin detaylarda gizli olduğunu unutmayın istedik ve size ilham olacak harika kareler seçtik. Alyanslarınız, gelinliğiniz, gelin ayakkabınız, gelin buketiniz... Ayrıca bu tarz dış çekim aksesuarlarını kullanan fotoğrafçılar da burada!

En Güzel Dış Çekim Aksesuarları: Alyanslar

Hayatınızın en özel yüzükleri olan alyanslarınıza gerekli özeni gösterirseniz, onlarla harikalar yaratabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan yaratıcı ve işini severek yapan fotoğrafçılar olacaktır. Ben onlarca profesyonel düğün fotoğrafçısı arasından sizin için alyansların düğün dış çekim aksesuarları olarak kullanıldığı detay karelerini seçtim bile!

Kadir Bolat: Alyansı bu kadar güzel bir şekilde fotoğraflamalarını çok sevdim. Siz de görün istedim! Dış mekan düğün fotoğrafları çeken Kadir Bolat’la düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, Save the Date, Trashday ve konsept çekimler yapabilirsiniz.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Levent Yıldız Photography: Retro aksesuarlarla detay fotoğraflarınıza müthiş bir hava katabileceğinizi biliyor muydunuz? Levent Yıldız Photography gerek portre gerekse detay çekimlerinde fotoğraf çekim aksesuarlarını çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Zaten sayfasına baktığınızda gelin ve damatların düğün albümlerini nasıl şenlendirdiğini göreceksiniz.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Stüdyo A: Detayları fotoğraflarken alyanslara yine yeni bir yorum katan fotoğrafçılardan biri olan Stüdyo A, hem dış mekan hem de stüdyo çekimi yapan bir firma. Şehir dışında çekime giden ve düğün fotoğraflarınızı ortalama 3 hafta içinde teslim alabileceğiniz bu ekip, gelin damat çekim aksesuarları konusunda oldukça başarılı.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Düğün bütçenizi planlarken bu yazı çok işinize yarayacak: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün Çekim Aksesuarlarından Gelin Ayakkabısı

Ayakkabılarınızı gelinliğin altında görünmeyecek önemsiz aksesuarlar gibi düşünmeyin, gelin ayakkabısı deyip geçmeyin! Gelin ayakkabıları, dış çekimde kullanılan aksesuarlar arasında oldukça popüler.

Evet Dedim: Düğün belgeseli, hikayesi, klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, Save the Date, Trashday ve konsept çekimler için birlikte çalışabileceğiniz Evet Dedim; fotoğraf çekimi aksesuarlarında ayakkabılara da yer veriyor. Firmanın objektifiyle hayata geçen bir gelin ayakkabısı fotoğrafını buraya bırakıyorum!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Ufuk Tan Keleş: İstanbul düğün fotoğrafçılarından Ufuk Tan Keleş; bohem tarzdaki kareleriyle ve detay fotoğraflarıyla ön plana çıkıyor. Çektiği karelere baktığımızda çiftlerin doğal ve samimi anlarını daha çok fotoğrafladığını görüyoruz. Gelin ayakkabısının altına isim yazılırken çekilen bu düğün fotoğrafı da çok hoş olmuş!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Burada da düğün fotoğrafçısı önerileri var: Dış Mekan Düğün Fotoğrafları için Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Düğün Fotoğraf Aksesuarları Deyince Aklınıza Çiçek Gelsin

Dış çekim için aksesuar arıyorsanız çok uzaklaşmanıza gerek yok! Çiçekler her zaman çok güzeldir, varlıklarıyla bulundukları yeri güzelleştirmeyi her zaman başarırlar... Bu hele de bir gelinin el buketiyse güzelliği ve anlamı katlanır... Gelin buketiniz de o günü özel yapan detaylardan biri olacak. Ona özen göstermeyi de fotoğraflamayı da unutmayın!

Ritüel Visuals: Detay, hazırlık ve hikaye karelerine bayıldığım ekiplerden biri de Ritüel Visuals! Düğün fotoğrafında çiçek detayına odaklanırken yine çok şık bir bakış açısı yakalamışlar! Standart kalıplara bağlı kalmaksızın, her çekim için kendine özgü bir hikaye ve konsept belirleyerek başından sonuna kadar doğal karelerle ve estetik bir bakış açısıyla fotoğraflıyorlar! Henüz tanımıyorsanız mutlaka tanışın derim!

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Wedding Pera: Yaşamınız boyunca gülümseyerek bakacağınız fotoğraflar, videolar hazırlamayı amaçlayan bir ekip Wedding Pera! Çektikleri neşeli düğün pozlarını görüp, eğlenceli videoları izlediğinizde bana hak vereceksiniz. Bu rengarenk gelin buketi sadece çektikleri küçük bir detay! O bile insanın içine bir enerji vermiyor mu?

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

İstanbullu çiftler bu mekanlara bayılacak: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğraflarınızı Gelinlik Detaylarınızla Taçlandırın

Gelelim göz bebeğimiz gelinliklere! İster giyinmeden önce ister çıkarttıktan sonra ama mutlaka onu sizsiz de fotoğraflayın! Düğün mekanınızın fonunda, yatağınızın üzerinde, pencerenizin önünde... Hayal gücünüz neye müsaade ediyorsa!

Mov Photos: Düğün belgeseli, hikayesi ve klibi çekimleri için birlikte çalışabileceğiniz Mov Photos, dış mekan çekimi yapan bir ekip. Düğün çekimlerinin ardından fotoğrafları ortalama 3 haftada teslim eden Mov Photos, şehir dışında da çekime gidiyor.

düğününüzün detaylarını fotoğraflayın!

Sana önerebileceğim düğün aksesuarları ve detay fotoğrafları bunlar. “Bana daha fazla düğün pozu fikri lazım” diyorsan şu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

E

Ece

22/10/2014

Alyanslarınızı bir daha çıkarmamak üzere takmadan önce onları bir arada fotoğraflayın çok sevdim bunu <3


NQ

Navella Qasimova

12/07/2015

super