İzmir'in Dış Mekan Çekimi İsteyen Çiftlerine 8 İzmir Düğün Fotoğrafçısı!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:45 DK

26.03.2015

İzmir'de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere müjdeli haberlerim var. İzmir'in güzel gelinlerine layık düğün fotoğrafları için işinde iyi onlarca fotoğrafçı arasından seçtim. Çok hoşunuza gidecek 8 İzmir düğün fotoğrafçısı!

Barış Varol

İzmir düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğim isimlerden biri olan Barış Varol, bol ödüllü bir fotoğrafçı. Düğün fotoğrafçılığı alanında daha iyi, anlamlı ve kaliteli hizmet vermek, fark yaratmak için çalışan fotoğrafçılardan.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi gibi türlerde birlikte çalışabileceğiniz fotoğrafçı, şehir dışında ve bir dokusu olan kapalı ya da açık her mekanda çekim yapıyor. Çekimden sonra orijinal kopyaları teslim eden Barış Varol'un ortalama teslimat süresi de çekim tarihinden önce iletişime geçmeniz gereken zaman aralığı da 6 haftadan fazla! Eh popüler fotoğrafçılar için elinizi çabuk tutmalısınız, unutmayın!

barisvarol - Popüler fotoğrafçılar

Buğra Kasapbaş Wedding Photography

İzmir dış mekan fotoğrafçılarından biri olan Buğra Kasapbaş Wedding Photography, stüdyo çekimi yapmayan bir fotoğrafçı. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimi yapabileceğiniz fotoğrafçının da ortalama teslim süresi 6 haftadan fazla. Sayfasına bakınca çokça yorum yapıldığını gördüm, birini paylaşmak istiyorum!

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Fanus Medya
%30 İNDİRİM
91 9 8
Fanus Medya

Ocak Ayı Sonuna Kadar Erken Rezervasyonlar %30 İndirim !...

Cem Demir Photography
9 TAKSİT
30 3 5
Cem Demir Photography

9 Taksit Seçeneğiyle Çiftlerimizin Yanındayız!...

  • Nurcan ve Tamer bakın ne demiş: Şuan çekimden dönüyoruz ve bunca yorgunluğa rağmen çok mutluyuz. Bir değil bir sürü mükemmel karemiz oldu. Emek değil bu sanatını konuşturmak resmen. Tüm güzel kareler ve motivasyon için çok teşekkür ederiz. Adını hiç tereddüt etmeden tavsiye edebileceğimiz bir fotoğrafçımız var artık!"

bugra_kasapbas - Düğün belgeseli

Dijital Atölye

Birlikte düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date çekimi yapabileceğiniz Dijital Atölye, İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında sevdiğim ekiplerden biri. Yüzlerde çiftin en güzel anları fotoğraflayan sevgili Serpil ve Hikmet'in düğün hikayelerini de Gerçek Düğün Hikayeleri köşemize misafir etmiştik!

Dış mekan çekimlerine yönelen Dijital Atölye, stüdyo çekimleri yapmıyor ve ortalama teslim süreleri 3 hafta. Ekibin eli çabuk! Bütün fotoğraflarını incelemeyi ihmal etmeyin.

dijitalatolye - Gerçek Düğün Hikayeleri

Kare Fotoğraf Atölyesi

Sizi de içinizi bir mutluluk kaplamıyor mu? Fonda masmavi gökyüzü ve deniz... Güzel bir gelin, elinde mavi vintage bir bavul, saçlarında bahar çiçeklerinden bir taç...

Kare Fotoğraf Atölyesi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve trashday çekimleri yapabileceğiniz İzmir fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Tüm orijinal kopyaları teslim eden ekibin ortalama teslim süresi 4 hafta!

fotografatolyes - Güzel bir gelin

Hakan Özfatura

İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan Hakan Özfatura, şehir dışında da çekim yapmaya giden fotoğrafçılardan biri. Geçtiğimiz dönem bizimle Bodrum'da yaptığı çekimleri ve Alexis ve Cengizhan'ın düğün hikayesini paylaşan Hakan Özfatura ile düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve save the date çekimi yapabilirsiniz.

Stüdyo çekimi yapmayan Hakan Özfatura, ücret kriterini saat bazlı belirlemiş. Çekim tarihi için ise 2-3 hafta önceden iletişime geçmeniz şart. Tabi düğün sezonunun en yoğun olduğu dönemde evlenecekseniz bu süre biraz daha uzuyor.

hakanozfatura - Bodrum'da yaptığı çekimleri

Papyon Foto

Düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi çekimler yapabileceğiniz bir İzmir düğün fotoğrafçısı olan Papyon Foto, stüdyo çekimi yapmayan bir dış mekan fotoğrafçısı. Hemen bir yorum paylaşayım sizle.

  • Dilara ve Erhan bakın ne demiş: "Akın Bey'le tanışmadan önce fotoğraf çekiminde çok stresli olur muyum diye çok düşünüyordum. Ancak kendisi çok eğlenceli, fotoğraf çekiminde bizi romantik bir havaya soktu. Bunu da eğlenceli bir biçimde yaptığı için keyifli bir gün geçirdik. Kendisine ve ekibine tekrardan çok teşekkür ediyoruz."

papyonfoto - Çok eğlenceli

Işıl Photography

Bir İzmir dış mekan fotoğrafçısı olan Mehmet Irgaç, klasik düğün fotoğraflarının dışına çıkmayı hedefleyen bir fotoğrafçı. Evinize asabileceğiniz bir tablodan farkı olmayan bu fotoğraf ne demek istediğimi biraz anlatıyor diye düşünüyorum. Bitirmeden ekleyeyim Işıl Photography / Mehmet Irgaç'ın sayfasındaki düğün kliplerini ve videoları izlemeyi ihmal etmeyin!

isilphotograpy - Klasik düğün fotoğrafları

MF Stüdyo

İzmir'in fotoğraf stüdyolarından MF Stüdyo ile çalışmış gelinler çekim gününü anlatmış. Sanırım okumak istediğiniz satırlar bunlar. Biraz kısaltarak aktarıyorum:

  • Ezgi ve Alper: Fotoğraf düğünümüz için en önemli şeydi. Bu yüzden aylar öncesinde araştırmalarımı yapmaya başlamıştım. Ben bu konuda çok seçici olduğum için Alper kararı bana bırakmıştı.

Her köşe başından gelin çıkan Alaçatı'da çekim yapmak yerine Karagöl'de sakin bir çekim yapmayı tercih etmiştik Alper'le. Bizden önce çevreyi keşfe çıkan Gülçe - Gökçe ikilisi bol ağaçlı insanlardan uzak bir tepe olduğunu söyledi ve orada başladık çekimlere. İlk bir kaç pozda utangaçlık yaptık ama Gülçe'nin de rahatlatmaları ile kendiliğimizden poz vermeye başladık.

Eteğimin takılmaları, göle düşmekten son anda kurtulmalar, gelinliğin içine kaçmaya çalışan böceklerle savaş, değişken mevsim, başlayan yağmur bizi yıldırmadı. Hepimizin yüzü gülüyordu çekim yapılırken. Gülçe de bizim gibi doğallıktan yanaydı, o yüzden albümümüzü aldığımızda her şey tam da olması gerektiği şekildeydi. İyi ki MF'i tercih etmişim.

mfstudyo - Alaçatı'da çekim yapmak

Velvia Photography

Velvia Photography düğün fotoğrafçısı İzmir Karşıyaka bölgesinden düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimi yapabileceğiniz bir fotoğrafçı. Şehir dışında çekime giden Velvia ekibi, stüdyoda çekim yapmıyor. Orijinal kopyalarının tümünü teslim eden ekibin ortalama teslim süresi 6 haftadan fazla!

velvia - Karşıyaka bölgesinden düğün belgeseli

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)