İzmir'in Dış Mekan Çekimi İsteyen Çiftlerine 11 İzmir Düğün Fotoğrafçısı!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:47 dakika

03.01.2023

İzmir'de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere müjdeli haberlerim var. İzmir'in güzel gelinlerine layık düğün fotoğrafları için işinde iyi onlarca fotoğrafçı arasından seçtim. Çok hoşunuza gidecek 10 İzmir düğün fotoğrafçısı!

i̇zmir'in dış mekan çekimi i̇steyen çiftlerine 11 i̇zmir düğün fotoğrafçısı!

1- Butikwed

İzmir düğün fotoğrafçısı önerilerine Butikwed ile başlayalım! Konak'ta yer alan firma; düğün günü, düğün belgeseli, dış çekim, hikaye fotoğrafçılığı, save the date, trash day ve daha birçok çekim yapıyor.

Butikwed'in şu özelliğini çok sevdik: Firma ekibi alanında uzman ve deneyimli. Bilgi ve birikimlerini son teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirerek çiftlerin beklentilerine teknik ve sanatsal değeri yüksek cevaplar verebiliyor.

i̇zmir'in dış mekan çekimi i̇steyen çiftlerine 11 i̇zmir düğün fotoğrafçısı!

Butikwed

Butikwed

Firmayı İncele

2- Minerva Film Prodüksiyon

Ekibi, film tasarım mezunu profesyonellerden oluşan, alanında uzman bir firma var sırada. Karşıyaka düğün fotoğrafçılarından Minerva Film Prodüksiyon, İzmir ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Ekip, genellikle, doğal alanlar, tarihi mekanlar, gün batımı manzaralı lokasyonlar, Alaçatı-Cunda gibi nostaljik sokakları olan yerlerde dış çekim yapıyor. Ortalama teslim süreleri ise 2 hafta.

i̇zmir'in dış mekan çekimi i̇steyen çiftlerine 11 i̇zmir düğün fotoğrafçısı!

3- Adnan Yalçın Fotoğraf

İzmir düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine Adnan Yalçın Fotoğraf ile devam edelim. Konak'ta yer alan firma, dış mekan çekimlerinin yanı sıra tüm gün hikaye çekimleri de yapıyor. Alanında profesyonel ekip, açık havada doğru ışığı bulma konusunda oldukça tecrübeli. Çiftlerin en güzel hallerinden oluşan birçok fotoğrafları var.

Adnan Yalçın Fotoğraf

4- İzmir Dış Çekim Hikayeniz

Bu düğün fotoğrafçısı İzmir’in Konak ilçesinde yer alıyor. Firma; düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, nişan çekimi, trashday gibi birçok alternatif çekim türüne de hakim. Albüm ve video kayıtlarını da çekimler sonrasında yaklaşık 3 haftada teslim ediyorlar.

İzmir Dış Çekim Hikayeniz

5- Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

İzmir Konak düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı, en romantik dış çekim fotoğrafları için tercih edebileceğin firmalar arasında yer alıyor. Farklı dış çekim konseptleri sunan firma asıl olarak çiftlerin isteklerini dikkate alıyor ve hayallerindeki konsepti gerçeğe dönüştürebiliyor.

i̇zmir'in dış mekan çekimi i̇steyen çiftlerine 11 i̇zmir düğün fotoğrafçısı!

6- Shelfy Düğün

İzmir’de fotoğrafçı arayan çiftlere bir diğer önerimiz, Shelfy Düğün. Stüdyosu Karşıyaka'da yer alan ekip romantik dış çekim fotoğraflarıyla öne çıkıyor. Firmanın, konsept çekim, düğün belgeseli gibi hizmet seçenekleri de bulunuyor.

Shelfy Düğün

7- Foto Monark

Karşıyaka'da bulunan Foto Monark dron ve Full HD çözünürlüklü kamera sistemleriyle çiftlere son teknoloji bir çekim deneyimi sunuyor. Fotoğrafların baskısında albüm seti ve canvas tablo gibi seçenekler sunuyorlar.

Foto Monark

8- Fradaz Photography

Buca düğün fotoğrafçılarından Fradaz Photography, mekan olarak tarihi yapıları, yeşil alanları ve sahilleri değerlendiriyor. Ayrıca , İzmir sokaklarında çektikleri doğal fotoğraflar da çok hoş. Firmanın profiline mutlaka göz atmalısın!

i̇zmir'in dış mekan çekimi i̇steyen çiftlerine 11 i̇zmir düğün fotoğrafçısı!

9- Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri

İzmir’de fotoğrafçı arayan çiftlere bir diğer önerimiz Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri! Bornova düğün fotoğrafçılarından olan ekip, romantik dış çekim fotoğraflarıyla öne çıkıyor. Drone çekimi gibi yeni nesil çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri

10- Haydar Doğramacı / Fotoğrafhane

İzmir dış çekim fotoğrafçılarından Haydar Doğramacı / Fotoğrafhane, çiftlerin memnuniyetini ön planda tutan fotoğrafçılardan biri. Zaten firma sayfasına yapılan yorumlara bakınca da bu kolaylıkla anlaşılıyor. Firmanın Bornova'da konumlandığını da eklemeden geçmeyelim.

Haydar Doğramacı / Fotoğrafhane

11- Jinda Art Studio

Buca düğün fotoğrafçılarından Jinda Art Studio, dilediğiniz her mekanda fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. Bunların arasında Save the date, trashday, stüdyo çekimi gibi seçenekler bulunuyor. Firmanın İzmir dış çekim fotoğraf fiyatları ise 1.000 TL'nin altında.

 Jinda Art Studio

İzmir'de senin için önereceğimiz firmalar bunlar. Ama bunun dışında da birbirinden güzel kareler çeken birçok İzmir düğün fotoğrafçısı var. Onları da incelemeyi ihmal etme!

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İzmir'de Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir'de Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap