İzmir'in Dış Mekan Çekimi İsteyen Çiftlerine 10 İzmir Düğün Fotoğrafçısı!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

4:03 dakika

16.04.2019

İzmir'de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere müjdeli haberlerim var. İzmir'in güzel gelinlerine layık düğün fotoğrafları için işinde iyi onlarca fotoğrafçı arasından seçtim. Çok hoşunuza gidecek 10 İzmir düğün fotoğrafçısı!

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

1- Volkan Aktoprak

İzmir düğün fotoğrafçısı önerilerine Volkan Aktoprak ile başlayalım! Konak'ta yer alan firma; düğün günü, düğün belgeseli, dış çekim, hikaye fotoğrafçılığı, Save The Date, Trash Day ve daha birçok çekim yapıyor.

Volkan Aktoprak ve ekibinin şu özelliğini çok sevdim: Mekanları önceden araştırıyor; kalabalık olmamasına, güneşin nereden doğduğuna ve nereden battığına, ışığı en iyi nerede aldıklarına kadar her detayından emin olduktan sonra karar veriyorlar.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir'deki fotoğraf mekanlarını listeledik: İzmir'de Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

2- Butikwed

İzmir'deki fotoğrafçılardan bir diğeri de Butikwed! Firma şehir ve yurt dışında da çekimler yapıyor. Yani dilediğiniz yere sizinle beraber gelebiliyorlar.

Çekim yaptırdıktan 6 hafta sonrasında tüm fotoğraflarınızı ve albümünüzü teslim alabiliyorsunuz. Fotoğrafların hepsinin orijinal kopyalarını veriyorlar. Ayrıca mutlaka dış çekimlerine bakmalarını öneriyorum. Sayfalarında çok başarılı fotoğrafları var.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir'de dış çekim fiyatları nasıl? Araştırdık: İzmir Dış Çekim Fiyatları ve Fiyat Teklifi Alabileceğin Firmalar

3- Hakan Özfatura

İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan Hakan Özfatura, şehir dışında da çekim yapmaya giden fotoğrafçılardan biri. Geçtiğimiz dönem bizimle Bodrum'da yaptığı çekimleri ve Alexis ve Cengizhan'ın düğün hikayesini paylaşan Hakan Özfatura ile düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve save the date çekimi yapabilirsiniz.

Stüdyo çekimi yapmayan Hakan Özfatura, ücret kriterini saat bazlı belirlemiş. Çekim tarihi için ise 2-3 hafta önceden iletişime geçmeniz şart. Tabii düğün sezonunun en yoğun olduğu dönemde evlenecekseniz bu süre biraz daha uzuyor.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir gelinlerinin düğün mekanı seçimini kolaylaştıracak yazı burada: Açık ve Kapalı Alana Sahip İzmir Düğün Salonları

4- Papyon Foto

Papyon Foto; düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, Save the Date, Trashday gibi çekimler yapabileceğiniz bir İzmir düğün fotoğrafçısı! Bu dış mekan fotoğrafçısı stüdyo çekimi yapmıyor.

Hemen bir yorum paylaşayım sizinle:

  • Dilara ve Erhan bakın ne demiş: "Akın Bey'le tanışmadan önce fotoğraf çekiminde çok stresli olur muyum diye çok düşünüyordum. Ancak kendisi çok eğlenceli, fotoğraf çekiminde bizi romantik bir havaya soktu. Bunu da eğlenceli bir biçimde yaptığı için keyifli bir gün geçirdik. Kendisine ve ekibine tekrardan çok teşekkür ediyoruz."

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

Bu yazıyı okumadan düğün fotoğrafçını seçme, benden demesi: Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

5- MF Stüdyo

İzmir'in fotoğraf stüdyolarından MF Stüdyo ile çalışmış gelinler çekim gününü anlatmış. Sanırım okumak istediğiniz satırlar bunlar. Biraz kısaltarak aktarıyorum:

  • Ezgi ve Alper: Fotoğraf düğünümüz için en önemli şeydi. Bu yüzden aylar öncesinde araştırmalarımı yapmaya başlamıştım. Ben bu konuda çok seçici olduğum için Alper kararı bana bırakmıştı.

  • Her köşe başından gelin çıkan Alaçatı'da çekim yapmak yerine Karagöl'de sakin bir çekim yapmayı tercih etmiştik Alper'le. Bizden önce çevreyi keşfe çıkan Gülçe - Gökçe ikilisi bol ağaçlı insanlardan uzak bir tepe olduğunu söyledi ve orada başladık çekimlere. İlk bir kaç pozda utangaçlık yaptık ama Gülçe'nin de rahatlatmaları ile kendiliğimizden poz vermeye başladık.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

Peki nasıl pozlar vereceksin? Birkaç öneride bulunduk: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

6- Barış Varol

İzmir düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğim isimlerden biri olan Barış Varol, bol ödüllü bir fotoğrafçı. Düğün fotoğrafçılığı alanında daha iyi, anlamlı ve kaliteli hizmet vermek, fark yaratmak için çalışan fotoğrafçılardan.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi gibi türlerde birlikte çalışabileceğiniz fotoğrafçı, şehir dışında ve bir dokusu olan kapalı ya da açık her mekanda çekim yapıyor. Çekimden sonra orijinal kopyaları teslim eden Barış Varol'un ortalama teslimat süresi de çekim tarihinden önce iletişime geçmeniz gereken zaman aralığı da 6 haftadan fazla! Eh popüler fotoğrafçılar için elinizi çabuk tutmalısınız, unutmayın!

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

Son dönemlerin düğün fotoğrafı trendini biliyor musun? Seni böyle alalım: Trash The Dress

7- Buğra Kasapbaş Wedding Photography

İzmir dış mekan fotoğrafçılarından biri olan Buğra Kasapbaş Wedding Photography, stüdyo çekimi yapmayan bir firma. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimi yapabileceğiniz fotoğrafçının da ortalama teslim süresi 6 haftadan fazla.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir gelinlikçilerini araştırdık, soruşturduk, fiyat aldık: İzmir'de Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

8- Dijital Atölye

Birlikte düğün belgeseli, düğün hikayesi, Save the Date çekimi yapabileceğiniz Dijital Atölye, İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında sevdiğim ekiplerden biri. Yüzlerde çiftin en güzel anları fotoğraflayan sevgili Serpil ve Hikmet'in düğün hikayelerini de Gerçek Düğün Hikayeleri köşemize misafir etmiştik!

Dış mekan çekimlerine yönelen Dijital Atölye, stüdyo çekimleri yapmıyor ve ortalama teslim süreleri 3 hafta. Ekibin eli çabuk! Bütün fotoğraflarını incelemeyi ihmal etmeyin.

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir'de evleneceksen, oradaki kuaför fiyatları hakkında bilgi edinmen gerekir: İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

9- Kare Fotoğraf Atölyesi

Sizi de içinizi bir mutluluk kaplamıyor mu? Fonda masmavi gökyüzü ve deniz... Güzel bir gelin, elinde mavi vintage bir bavul, saçlarında bahar çiçeklerinden bir taç...

Kare Fotoğraf Atölyesi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve trashday çekimleri yapabileceğiniz İzmir fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Tüm orijinal kopyaları teslim eden ekibin ortalama teslim süresi 4 hafta!

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir'deki fotoğrafçıların ortalama fiyatlarını araştırdık: İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

10- Işıl Photography

Bir İzmir dış mekan fotoğrafçısı olan Mehmet Irgaç, klasik düğün fotoğraflarının dışına çıkmayı hedefleyen bir fotoğrafçı. Evinize asabileceğiniz bir tablodan farkı olmayan bu fotoğraf ne demek istediğimi biraz anlatıyor diye düşünüyorum. Bitirmeden ekleyeyim Işıl Photography'nin sayfasındaki düğün kliplerini ve videoları izlemeyi ihmal etmeyin!

izmir'in dış mekan çekimi isteyen çiftlerine 10 izmir düğün fotoğrafçısı!

İzmir'de senin için önereceğim firmalar bunlar. Ama bunun dışında da birbirinden güzel kareler çeken birçok İzmir düğün fotoğrafçısı var. Onları da incelemeyi ihmal etme!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi Düğün Fotoğrafçısı firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Fotoğrafçıları

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum