Mutluluğun Fotoğrafını Çekiyorlar: Bilser Şen - Fotoğraf Fabrikası

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:10 dakika

24.08.2020

Düğün fotoğraflarınızı upuzun çayırlarda mı yoksa deniz kenarında mı çektireceksiniz? Siz en iyisi işi uzmanına bırakın ve Bursa düğün fotoğrafçısı Bilser Şen ile tanışın. Uzun yıllardır yüzlerce kişinin mutluluğunu fotoğraflayan firma, çiftleri standartların dışında ve sadece onlara özgü karelerin beklediğini söylüyor. Daha fazlası ise bu yazıda!

Bursa’da içinizi ısıtacak düğün fotoğrafları çeken bir ekiple tanışmaya ne dersiniz? Bilser Şen ve uzman ekibi, Bursa fotoğraf stüdyoları arasında tarzıyla ön plana çıkmayı başarmış.

Seramik bölümünden mezun olduktan sonra sanattan kopamayan Bilser Şen, 6 yıldır çiftlerin mutluluklarını fotoğraflıyor. Onlara ömürleri boyunca baktıklarında yüzlerinde tebessüm oluşturacak anılarını armağan ediyor.

Sadece düğün fotoğrafı da değil; stüdyo ve dış mekan, hamilelik, doğum, aile, kına, nişan, nikah, evlenme teklifi, Save the Date, Trash the Dress ve ürün fotoğrafları da çekiyorlar.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Eğlenceli Bir Çekim İçin Hazır Olun!

Bursa düğün fotoğrafçılarından Bilser Şen Photography, 6 kişilik bir ekipten oluşuyor. Ekip kalabalık olunca, düğün fotoğrafı çekimlerine de iki fotoğrafçı katılıyor. Bir yandan fotoğraflar bir diğer yandan ise düğün klipleri çekiliyor.

Bu arada sadece dış mekan değil, stüdyo çekimleri de yapıyorlar. Fotoğraf Fabrikası’na gidip orada 2-3 saat içerisinde düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz.

Ekipmanları arasında neler var?

  • 5 Fotoğraf Makinesi

  • 7 Lens

  • 2 Flaş

  • 3 Sürekli Işık

  • Video Kamera ve Gimball

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Siz Nerede İsterseniz Orada Çekim Yapılıyor!

Bilser Şen Photography, şehir içinde çekim yaptırmak isteyen çiftlere Bursa dış çekim mekanları açısından birçok alternatif sunuyor. Yaz ve bahar döneminde; manzarasıyla kendine hayran bırakan Suuçtu Şelalesi, doğasıyla büyüleyen kanyonlar, sahiller ve tarlalarda düğün fotoğrafları çekiyorlar.

Bursa’daki bir diğer güzel alternatif ise kesinlikle Uludağ! Düğününüzü yaz mevsiminde yapsanız bile kışın Uludağ’a fotoğraf çekimine gidebilirsiniz.

Bilser Şen Bursa dışında çekim yaptırmak isteyen çiftlere de hitap ediyor. Mesela çoğu kez Salda Gölü ve Cunda Adası gibi farklı bölgelerde dış çekimler de yapmışlar. Hatta isterseniz sizinle Paris’e bile gelebilirler.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Kirlenmek Serbest: Trash the Dress

Bilser Şen – Fotoğraf Fabrikası ile çalışmaya karar verirseniz dilediğiniz konseptte ve tarzda fotoğraf çektirebilirsiniz. Mesela düğün tarihinizi fotoğraflarla sevdiklerinize hatırlatabildiğiniz Save the Date çekimlerini büyük bir keyifle yapıyorlar.

Kumlarda dilediğiniz gibi uzanabileceğiniz, denize girebileceğiniz, hatta birbirinize rengarenk boyalar atıp istediğiniz gibi kıyafetlerinizi kirletebileceğiniz bir çekim sizin de kulağınıza hoş gelmiyor mu? Son zamanlarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen Trash the Dress çekimlerini, Bilser Şen ve ekibi de yapıyor.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Ayrıca fotoğrafların yanı sıra dilediğiniz gibi video çekimi de yapıyorlar. Düğün hikayesi, düğün klibi gibi sonrasında o günleri hatırlamanıza yardımcı olacak videolar büyük bir özenle hazırlanıyor. Özellikle tüm gün çekimlerde kuaföre giriş anınızdan düğündeki ilk dansınıza kadar en özel anlar kaydediliyor.

Bütün çekimler bittikten sonra size fotoğrafların orijinalleri veriliyor. Sonrasında düğün albümünüze koyulmasını istediğiniz kareleri müstakbel eşinizle beraber seçiyorsunuz. Düğün albümlerinde de farklı renk ve modellerde seçenekler bulunuyor. Sizin seçtiğiniz fotoğrafların üzerinde düzeltmeler yapıyor ve o şekilde düğün albümü oluşturuyorlar.

Fikir vermesi açısından Bursa düğün fotoğrafçısı Bilser Şen’in yaptığı albümlerden birini inceleyelim:

Bilser Şen – Fotoğraf Fabrikası’nda fiyatları genelde çekim süreleri etkiliyor. Yani tüm gün ile 2 saatlik kısa süreli çekimler arasında fiyat farkları olabiliyor. Bilser Şen’in fiyatlarını merak ediyorsanız şöyle söyleyelim: 1.500 ile 4.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Firma sayfasından Düğün.com çiftlerine özel düzenledikleri kampanyaları ve indirimleri de inceleyebilirsiniz.

Çekimde Size Yardımcı Olacak Arkadaşınızı Şimdiden Seçin!

Düğün için dış çekim yaptırırken yanınızda size gerçekten yardımcı olacağını düşündüğünüz bir arkadaşınızı götürebilirsiniz. Mekandan mekana sürekli yer değiştireceğiniz için çantanızı taşıyacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tanıdığınızın bulunması önemli.

Bilser Şen, dış çekim esnasında çok kalabalık olunmamasını öneriyor. Hem hareketlerinizin kısıtlanmaması hem de rahat hareket edebilmeniz açısından bu önemli bir detay.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

“Kendimizi Dahi Taklit Etmiyoruz”

Bize tarzını anlatmasını istediğimizde Bilser Şen, “Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak her şey…” dizeleriyle konuya giriyor ve devam ediyor: “Ben portre fotoğrafçısıyım. Her portre başka bir hayattır ve her bakışımda hayatı fotoğraflıyorum.”

Her çekim öncesi çiftlerle konuşurken onların tarzını gözünde canlandırıyor Bilser Şen ve ekibi. Sonrasında ise çiftlere uygun pozlar verdirip, ona göre fotoğraflar çekiyorlar.

Ezbere çalışmalar yapmak yerine kişiye özel albümler ortaya çıkarıyorlar. Hatta her çekimde kendilerini dahi taklit etmemeyi misyon edinmişler.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Bilser Şen’den Düğün Fotoğrafı Çektirecek Çiftlere Öneriler

► Çiftler rahatça hareket edebilmek ve düğün telaşından uzak olmak istiyorlarsa düğün tarihinden başka bir günde çekim yaptırabilirler.

► En önemli konu çiftlerin rahat olması!

► Gelinler dış çekim esnasında rahat ayakkabı giymeliler.

► Çiftler kendini akışına bırakmalı. Böylece eğlenceli bir çekim süreci geçirir ve yorulmazlar.

► Çekim saatlerine uymaları çok önemli. Düğün mekanına geç kalmamaları ve istenilen dış mekan ışığının yakalanması açısından bu önemli bir konu.

► Düğün tarihine karar verir vermez rezervasyon yaptırmalılar. Özellikle düğün günü çekim isteyen çiftler acele etmeli.

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Bilser Şen – Fotoğraf Fabrikası’nı Çiftlerden Dinleyelim:

Bursa dış çekim fotoğrafçısı Bilser Şen ile çalışan ve düğün fotoğraflarını bu ekibe çektiren çiftler firma sayfasına birçok yorum yapmış. O yorumlardan birkaç tanesini sizinle paylaşalım dedik:

Mehtap & Hikmet: ”Bilser Hanım’la çekimimizi yaptık. Çok güler yüzlü, işini severek yapan, sadece para için fotoğraf çekmeyen biri. Bu özel günümüzde bizi motive ederek en güzel kareleri ortaya çıkaran Bilser Hanım’la harika vakit geçirdik. Biz çok memnun kaldık. Gidip görüşün, öyle karar verin derim. Çok teşekkür ederiz tekrardan."

Merve & Mustafa: Hayatımda böyle bir ekip görmedim. Çok tatlı, harika insanlar. Güler yüz onların vizyonu olmuş. Son derece profesyonel, iş bilen insanlar. Başka yere gitmenize gerek yok. Sizi beklerken aldığı tostunu bile paylaşan insanlar. Çok teşekkürler."

mutluluğun fotoğrafını çekiyorlar: bilser şen - fotoğraf fabrikası

Bursa düğün fotoğrafçılarından Bilser Şen – Fotoğraf Fabrikası hakkında detaylar bu şekilde. Çektikleri diğer fotoğrafları da firma sayfasından inceleyebilirsiniz. Eğer siz de müstakbel eşinle böyle kareler çektirmek isterseniz firmayla iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap