Düğün Öncesi Save The Date Çekimleriniz için Fotoğrafçı Önerileri!

Save the date nedir, ne değildir, çekimleri nasıl olur, davetiyesi nasıl yapılır? Aklınızda bir sürü soru işareti varsa yavaşça gelin, hepsini çözeceğiz! Düğün öncesi save the date çekimleri için size ilham verecek 6 kare ile fotoğrafçı önerileri geliyor!

Evlilik Güncesi

Evlilik Güncesi'nden bir kareyle başlayalım! Belli ki eğlenceli bir çekim süreci geçirmiş olan çift, yerde kendileri için çizilmiş duvak ve şapkanın altına uzanmış, 01.02.2014' ü davetlilerine duyurarak o tarih için şimdiden kimseye söz vermeyin demişler.

Save The Date nedir, diye merak edenler için kısaca açıklayayım: Mekan ve detaylar belli olmasa da, evleneceğiniz tarihi herkese duyurmanızı sağlamak için düğün öncesi yapılan fotoğraf çekimidir.

7 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

En Mutlu Günüm

En Mutlu Günüm'ün elinden çıkmış karelerden biriyle devam edelim! Save the date çekimleri genellikle bir konsept etrafında gerçekleşir. Eski evlerin önünde, vintage bavullarla, balonlarla... Gündelik ama özenilmiş kıyafetlerle, düğün öncesi yapacağınız fotoğraf çekimleridir. Bu sayede çalıştığınız fotoğrafçıyla anlaşıp anlaşamadığınızı da görmüş olursunuz. Düğün fotoğrafçınıza karar verirken daha rahat edersiniz.

1 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

Pembe Kare

Save the date nasıl yapılır, sorusunun cevabını merak eden çiftler için söyleyelim, aslında öyle kafa karıştırıcı bir şey yok ortada... Aşağıda Pembe Kare'ye ait bir fotoğrafta da gördüğünüz gibi, kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetlerinizle, sizin için özel olan mekanlarda, evlilik tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu panolarla birlikte fotoğraf çekimleri yaparak yapılır. Ortaya nasıl sonuçların çıkacağı da profesyonel fotoğrafçılarla çalışmanıza bakar!

2 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

Yüşa İpek

Yüşa İpek'in elinden çıkan bu enerjik ve doğa ile içiçe kareleri görünce size save the date fikirleri verebilir diye seçtim. Save the date çekimleriniz için doğanın kapısını çalabilirsiniz. Kendinizi yeşilliklerin üzerine atabilirsiniz, bir kıyafet konsepti belirleyip 1950'lerden 60'lardan seçimler yapabilirsiniz.

8 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

Reyhan Atmaca

Dediğim gibi save the date fotoğrafları düğün öncesinde hem keyifli bir çekim günü geçireceğiniz, düğün fotoğrafı çekimine hazırlık yapacağınız, güzel anlar, anılar ve kareler biriktireceğiniz bir çekim olacak. Reyah Atmaca'nın birlikte çalıştığı çiftlerden birine ait bu bu kare de özenilerek hazırlanmış ve çok eğlenilmiş bir günün kanıtlarından biri.

5 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

3Renk Fotoğraf

Ben sizin için save the date çekimlerinden bir kare seçtim ama eğlenceli ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka 3Renk Fotoğraf'ın sayfasındaki save the date konseptli videoyu izleyin. Biraz 90'lar biraz Beşiktaş temalı bu save the date videosu gerçekten komik olmuş!

3 - düğün Öncesi save the date Çekimleriniz için fotoğrafçı Önerileri!

Şehrindeki 223 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.