Fotoğraf Çekimi İçin 7 Eşsiz Stüdyo Fikri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:05 dakika

13.09.2023

Düğün fotoğrafları için stüdyo çekimi planlayan çiftleri böyle alalım! Çünkü bu yazımızda, tecrübeli düğün fotoğrafçılarının ilham verici stüdyo çekimlerini paylaştık! Hemen incele, ilham al!

stüdyo düğün fotoğrafları

Nostaljik Fotoğraflar

İlk önerimiz çekimleri stüdyoda yapsanız bile vintage bir ruh yakalamanız. Tek bir vintage sandalye bile yeterliyken bir de eski tip mobilyalarla dolu bir ev görünümüne ne dersin? Fotoğraflarınıza bir hava ve tarz katması için stüdyo çekimi yaparken eski moda mobilyalardan yardım alabilirsin. Hele bir de vintage temalı bir düğününüz varsa böyle bir düğüne vintage düğün fotoğraflarından başkası gitmez.

Bu hoş kareler için Rumeli Fotoğrafçılık firmasıyla iletişime geçebilirsin.

rumeli fotoğrafçılık

Kore Tarzı

Sadeliği ve şıklığı aynı anda yakalayabileceğin düğün fotoğrafları için Koreli çiftlerden fikir almaya ne dersin? Sadece yan yana durarak verilen bu pozlar, son yılların en trend kareleri arasında yer alıyor. Sen de bu tarz fotoğraflara sahip olmak istersen Kumru Fotoğrafçılık ile çalışabilirsin.

Kumru Fotoğrafçılık


Şu galerimizden de ilham alabilirsin: İlhamını Kore Düğün Fotoğraflarından Al: Sade Düğün Fotoğrafları

Kişiselleştirilebilir Arka Fonlu Fotoğraflar

Profesyonel düğün fotoğrafları denince gerçekten profesyonellik isteyen bir stüdyo tekniğine de değinmeden geçmeyelim. Yeşil ekran stüdyo çekimleri ile yeşil bir fonun önünde çekilen gelin-damat stüdyo fotoğrafları daha sonra farklı bir yerdeymişsiniz gibi dönüştürülüp, üzerinde yapılacak başarılı bir hile ile etkileyici mekanlara taşınabilir.

Düğün fotoğraflarında arka planını kişiselleştirip istediği fonu ekletmek isteyen çiftler için Olivo Wedding'in bu karesi ilham verici olabilir!

olivo wedding

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

Büyüleyici Işıklar

Düğün fotoğrafların için stüdyo fotoğraf çekimlerini düşünüyorsan, romantik bir ortam yaratan ışıklardan yararlanabilirsin. Seçtiğin temaya uygun bir fona eşlik eden loş ışıklarla hoş bir ambiyans yaratabilirsin. Sen de müstakbel eşinle böyle etkileyici bir fotoğrafa sahip olmak istersen Arif Öztürk Photography ile iletişime geçebilirsin.

arif öztürk photography

Tablo Gibi

Sanatsal tablolar gibi düğün fotoğraflarına sahip olmak istersen Wedding Photograph & Film 'in çalışmalarına mutlaka göz atmalısın. Özellikle romantik fotoğraflara sahip olmak isteyen gelinlerin ilgisini çekecek çalışmalara sahip firmaya ait bu kare için stüdyoda sanatsal görüntüyü sağlayacak bir pencere yeterli!

wedding photograph &


Düğün fotoğrafçısı fiyatlarına da göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kare Kare

Son yılların en sevilen düğün fotoğrafları arasında sade kareler öne çıkıyor. Hal böyleyken sen de doğallıktan yana tarzını hem eğlenceli hem de sade fotoğraflarla ortaya koyabilirsin. Alperen Erbek imzası taşıyan bu karede olduğu gibi müstakbel eşin yanındayken sadece bakışların ve gülüşünle bile etkileyici fotoğraflara sahip olabilirsin!

alperen-erbek

Alperen Erbek

Alperen Erbek

Firmayı İncele

Yaratıcı fotoğraflar için şu yazımızdan ilham alabilirsin: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Siyah-Beyaz

Yeni evli çiftlerin düğün albümlerinin olmazsa olmazı siyah-beyaz karelerdir. İster dış mekan ister stüdyo çekimi olsun siyah-beyaz fotoğrafların etkileyici ruhuna sen de albümünde mutlaka yer vermelisin. Hele bir de MRY Wedding tarafından çekilen bu doğal ve samimi fotoğraf gibi kareler ile ilerde torunlarına gösterecek sevimli ve sıcak bir albüm yaratabilirsin.

mry wedding

MRY Wedding

MRY Wedding

Firmayı İncele

Renkli Fonlar

Eşinizle sevdiğiniz bir renk belirleyip bu fon ile fotoğraf çektirme fikrini beğenebileceğini düşündük. Örnekteki fotoğraf Bikareduygu tarafından çekildi. Sarı renginin canlı ve umut dolu havası ile çiçeklerin birleşimi, eşsiz bir fotoğraf ortaya çıkarmış. Sen de bu fikri beğendiysen firma ile iletişime geçebilirsin.

Bikareduygu

Bikareduygu

Bikareduygu

Firmayı İncele

Sinematik Fotoğraflar

Filmden alınmış bir kareye benzeyen fotoğrafları sen de seviyorsan bu fikre bayılacaksın. Örnekteki fotoğraf Photo House tarafından çekildi. Özellikle de eşinizle sevdiğiniz bir film varsa bu filmden bir kareyi canlandırabilirsiniz.

Photo House

Photo House

Photo House

Firmayı İncele

Geleneksel Ögeler

geleneksel ögeleri seviyorsanız, tema ve konsept tercihiniz bu yönde olabilir. Mehmet Zahid Kökmen Photography tarafından çekilen bu fotoğraf nesiller boyu taşınacak bir fotoğraf olma özelliği taşıyor. Siz de zamansız ve eşsiz fotoğraflar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Mehmet Zahid Kökmen Photography


Düğün albümünün olmazsa olmaz karelerine de göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

Daha birçok fotoğraf fikri edinebileceğin, örnek çekimleri inceleyebileceğin, onlarca düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Bu firmaları sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeyelebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 Yorum

Seren

Düğün Tarihi: 09.01.2019


ne saçma


nihal

Düğün Tarihi: 14.10.2014


çok güzel fikirler gerçekten film afişi özellikle :)


pınar

Düğün Tarihi: 14.10.2014


ayy hepsi çok güzel karar vermek çok zor