Fotoğraf Çekimi İçin 7 Eşsiz Stüdyo Fikri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:20 dakika

01.06.2021

Düğün fotoğrafları için stüdyo çekimi planlayan çiftleri böyle alalım! Çünkü bu yazımızda, tecrübeli düğün fotoğrafçılarının ilham verici stüdyo çekimlerini paylaştık! Hemen incele, ilham al!

stüdyo düğün fotoğrafları

Nostaljik Fotoğraflar

İlk önerimiz çekimleri stüdyoda yapsanız bile vintage bir ruh yakalamanız. Tek bir vintage sandalye bile yeterliyken bir de terkedilmiş bir mekan ruhuna ne dersin? Fotoğraflarınıza bir hava ve tarz katması için stüdyo çekimi yaparken kullanacağın vintage dekorasyon objelerinden yardım alabilirsin. Hele bir de vintage temalı bir düğününüz varsa böyle bir düğüne vintage düğün fotoğraflarından başkası gitmez.

Bu hoş kareler için Her Aşk Bir Hikaye firmasıyla iletişime geçebilirsin.

her aşk bir hikaye

Kore Tarzı

Sadeliği ve şıklığı aynı anda yakalayabileceğin düğün fotoğrafları için Koreli çiftlerden fikir almaya ne dersin? Sadece yan yana durarak verilen bu pozlar, son yılların en trend kareleri arasında yer alıyor. Sen de bu tarz fotoğraflara sahip olmak istersen Studio Spot ile çalışabilirsin.

studio spot

Şu galerimizden de ilham alabilirsin: İlhamını Kore Düğün Fotoğraflarından Al: Sade Düğün Fotoğrafları

Romantik Dolunay

Profesyonel düğün fotoğrafları denince gerçekten profesyonellik isteyen bir stüdyo tekniğine de değinmeden geçmeyelim. Greenbox stüdyo çekimleri ile yeşil bir alanın üzerinde çekilen gelin-damat stüdyo fotoğrafları daha sonra farklı bir yerdeymişsiniz gibi dönüştürülüp, üzerinde yapılacak başarılı bir hile ile etkileyici mekanlara taşınabilir.

Dolunayın romantizmine kapılan çiftler için Fotonet Fotoğrafçılık'ın bu karesi ilham verici olabilir!

fotonet fotoğrafçılık

Büyükleyici Işıklar

Düğün fotoğrafların için stüdyo fotoğraf çekimlerini düşünüyorsan, romantik bir ortam yaratan ışıklardan yararlanabilirsin. Seçtiğin temaya uygun bir fona eşlik eden loş ışıklarla hoş bir ambiyans yaratabilirsin. Sen de müstakbel eşinle böyle etkileyici bir fotoğrafa sahip olmak istersen Düğün Karem ile iletişime geçebilirsin.

düğün karem

Tablo Gibi

Adeta yağlı boya, sanatsal bir tablo gibi düğün fotoğraflarına sahip olmak istersen Fatih Demir'in çalışmalarına mutlaka göz atmalısın. Özellikle romantik fotoğraflara sahip olmak isteyen gelinlerin ilgisini çekecek çalışmalara sahip firmaya ait bu kare için stüdyoda sana eşlik edecek çiçekli bir fon yeterli!

fatih demir

Düğün fotoğrafçısı fiyatlarına da göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kare Kare

Son yılların en sevilen düğün fotoğrafları arasında sade kareler öne çıkıyor. Hal böyleyken sen de doğallıktan yana tarzını hem eğlenceli hem de sade fotoğraflarla ortaya koyabilirsin. Serhan Serter Wedding Dreams imzası taşıyan bu karede olduğu gibi müstakbel eşin yanındayken sadece bakışların ve gülüşünle bile etkileyici fotoğraflara sahip olabilirsin!

serhan serter

Yaratıcı fotoğraflar için şu yazımızdan ilham alabilirsin: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Siyah-Beyaz

Yeni evli çiftlerin düğün albümlerinin olmazsa olmazı siyah-beyaz karelerdir. İster dış mekan ister stüdyo çekimi olsun siyah-beyaz fotoğrafların etkileyici ruhuna sen de albümünde mutlaka yer vermelisin. Hele bir de Zümrüt Fotoğrafçılık tarafından çekilen bu doğal ve samimi fotoğraf gibi kareler ile ilerde torunlarına gösterecek sevimli ve sıcak bir albüm yaratabilirsin.

zümrüt fotoğrafçılık

Düğün albümünün olmazsa olmaz karelerine de göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

Daha birçok fotoğraf fikri edinebileceğin, örnek çekimleri inceleyebileceğin, onlarca düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Bu firmaları sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeyelebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

S

Seren

Düğün Tarihi: 09.01.2019


ne saçma


N

nihal

Düğün Tarihi: 14.10.2014


çok güzel fikirler gerçekten film afişi özellikle :)


P

pınar

Düğün Tarihi: 14.10.2014


ayy hepsi çok güzel karar vermek çok zor