Albümüne Renk Katacak Romantik Söz Pozları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:17 dakika

28.05.2024

Aileler tanışıyor, yüzükler takılıyor, kurdeleler kesiliyor! Bu özel anı organizasyon sırasında ve konsept bir çekimle ölümsüzleştirebilirsin. Etkileyici kareler içinse bu yazımızdan ilham alabilirsin! Alanında deneyimli düğün fotoğrafçılarının gerçekleştirdiği çekimlerden en etkileyici söz pozlarını senin için derledik!

söz pozları

1- Evde Söz Pozları

Evde söz organizasyonu düzenleyen çiftler, kahve fincanından yüzük tepsisine, söz çiçeğinden yüzüklere kadar her detayı da unutulmaz kılmak istiyor. Fobos Photo Film'in çalışmaları arasında da bu detaylar sıkça karşımıza çıkıyor. Firmanın deneyimli ekibin söz çekimlerine mutlaka göz atmalısın!

söz pozları

2- Detay Söz Pozları

Söz organizasyonuna dair detaylarla başlamışken yüzüklere de değinmemek olmaz. Sonuçta bu organizasyonun en heyecanlı kısmı yüzükler ve kurdele kesim anı! Nacinstamedya ekibi de bu özel anı detay fotoğraflarıyla ölümsüzleştiriyor. Firma ile ister evde ister seçtiğin bir mekanda söz çekimi için çalışabilirsin.

söz pozları

Nacinstamedya

Nacinstamedya

Firmayı İncele

3- Sade Söz Fotoğraf Pozları

"Öyle çok romantik pozlar bize göre değil" diyen minimalist çiftler için de sade söz pozları hoş bir alternatif. Plato Bahar Wedding de bu tarzda kareleriyle dikkat çekiyor. Söz organizasyonuna dair her detay tamamlanmışken, aileler söze girmeden, kahveler yapılmadan önce böyle romantik bir kare çektirmeyi unutmayın!

söz pozları

4- Vintage Söz Çekim Pozları

Söz konseptini fotoğraflara da yansıtmayı unutma! Wedding Photograph & Film imzası taşıyan bu karede olduğu gibi vintage konseptli söz organizasyonunda ilhamını anneannelerimizin-dedelerimizin zarif ve nostaljik fotoğraflarından alan bir poz verebilirsin.

söz pozları

5- Eğlenceli Söz Pozları

Söz organizasyonunda heyecanlı hissedebilirsin. Ama keyifli kahkahalarda bu keyifli anlarda olmazsa olmaz. Peki bu anların da albümünde yer almasını istemez misin? Olivo Wedding sizin için bu keyifli anları da yakalıyor. Ortaya hem romantik hem de eğlenceli kareler çıkarıyor.

söz pozları

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

6- Söz Dış Çekim Pozları

Söz fotoğrafları yalnızca organizasyon sırasında çekilen karelerden ibaret değil. Bu organizasyon için dış çekim de yaptırabilirsin. İster senin seçtiğin bir mekan ister romantik konseptli platoları değerlendirebilirsin. Bunun için Düğün Kına Wedding Studio'nun çektiği bu kare sana ilham ve fikir verebilir. Sen de romantik bir çekim istiyorsan firmanın çalışmalarına mutlaka göz atmalısın!

söz pozları

7- Tarihi Mekan Söz Pozları

Hem romantik hem de göz alıcı karelerle de albümüne renk katabilirsin. Hatice Gürgün Photography ekibinin objektifinden yansıyan bu karede olduğu gibi tarihi bir mekanın önünde poz verip, bu özel organizasyonu etkileyici fotoğraflarla taçlandırabilirsin.

söz pozları

8- Doğal Söz Pozları

Detaylar, özel çekimler tamam peki o özel anda yüzünüze yansıyan heyecan nerede? Merve Yeşer Wedding, söz organizasyonunun en önemli anlarını yakalamakta deneyimli bir ekip. Yüzükler takıldı, kurdeleler kesildi ve ilk duygulu bakış atıldı. İşte o an!

söz pozları

9- Konsept Söz Çekimi Pozları

Söz organizasyonunu konsept bir çekimle de süsleyebilirsin. Düğün Çekimcim'in portfolyosunda yer alan bu kare gibi... Yüzüklerin takılmasını romantik bir yolculuk konseptli bir çekimle albümüne taşıyabilirsin. Çekim sırasındaki keyifli anlar da cabası!

söz pozları

10- Renkli Sisli Söz Pozları

Bu yazıdaki kareleri sıralarken albümüne renk katacak kareler demiştik... Ama kapanışı en renklisiyle yapalım istedik... Stüdyo Tek'in çalışmaları arasında yer alan, renkli sislerden yararlanılan bu kare sence de çok hoş görünmüyor mu? İlgini çektiyse detaylar için firmayla görüşebileceğini unutma!

söz pozları

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

Birbirinden romantik ve keyifli söz pozlarını senin için sıraladık. Çalışabileceğin firmalar hakkında da ipuçları vermiş olduk. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını bilmelisin. Şehrindeki düğün fotoğrafçılarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap