Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:11 dakika

15.02.2024

Yıllar sonra bile baktığında, seni ve müstakbel eşini en heyecanlı gününüze götürecek bir düğün albümünde hangi karelerin yer alması gerektiğine karar verdin mi? Senin için alanında uzman düğün fotoğrafçılarının çalışmalarından örneklerle düğün albümünde olması gereken 10 kareyi sıraladık!

düğün albümü

1- İlk Görüş Gelin Damat Resmi

Düğün günü hazırlıklar yapıldı. Gelin ve damadın birbirini düğünden önce ilk kez göreceği anda duygusal anlar yaşanıyor. Bu duygusal yoğunluk da bu özel ânı, düğün albümünde yer alması gereken kareler arasına sokuyor. “O” bakış hiç unutulmayacak! "Ben de böyle bir fotoğraf istiyorum" diyorsan Olivo Wedding ile çalışabilirsin.

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

2- İlk Dans Gelin Damat Resim Seçeneği

Düğün sırasında baş başa olduğunuz belki de en romantik an! İlk dansınız sırasında çekilmiş bir fotoğrafa da "unutulmaz anlar" arasında yer vermelisin. Böyle hoş bir ilk dans fotoğrafına sahip olmak için Handan Sağlam Photography ile iletişime geçebilirsin.

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

3- Doğayla İç İçe Gelin ve Damat Resmi

Kartpostal tadında fotoğraflar için doğayla iç içe bir fotoğraf çekimi yaptırabilirsin. Burada mekanın ambiyansıyla uyumlu pozlar vererek, düğün albümüne renk katabilirsin. Studyo Class Foto'nun çalışmalarına göz atabilir, müstakbel eşin ve sana uygun bir konsept seçip birbirinden, deneyimli ekibe güzel fotoğraflar çektirebilirsin.

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

4- Komik Gelin Damat Resmi

Düğün albümünde yer alan romantik fotoğraflar arasında eğlenceli karelere de yer verebilirsin. Yıllar sonra dahi baktığında yüzünde gülümseme oluşturacak kareler için Ajans Red ile iletişime geçebilirsin. Firmanın önceki çalışmalarını incelemek için profilinde yer alan galeriye mutlaka göz atmanı öneriyoruz.

rüya kareler

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

5- Siyah Beyaz Damat ve Gelin Resmi

Eşlerin birlikte olduğu her fotoğraf güzeldir. Ancak siyah-beyaz fotoğrafların etkileyici havasından ayrıca söz etmemek olmaz. Hoş bir ambiyans yaratıp, çiftin en romantik pozunu verdiği, siyah-beyaz efektli fotoğraflar, düğün albümüne nostaljik bir hava da katıyor. Bu karelere albümünde yer verebileceğin gibi düğünden sonra çerçevelere yerleştirerek bir fotoğraf köşesi kurabilirsin. Bu romantik kare ilgini çektiyse Stüdyo Aybars ile iletişime geçebilirsin.

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

6- Gün Batımında Gelin ile Damat Resmi

Gün batımında değişik mekanlarda yakalanan o etkileyici ışık hüzmeleri, düğüne ait detaylar, verilen romantik pozlar ile hoş fotoğraf karesi istiyorsan Arif Öztürk Photography ile çalışabilirsin. Firmanın çalışmalarına göz attığında farklı konseptlerde gün batımı fotoğrafları çektiğini göreceksin. Bu kareler arasında seninki de olsun istiyorsan firma Stüdyo Alyans ile hemen görüşebilirsin!

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

7- Gelin Arabası ile Gelin Damat Resmi

İster düğününde kullanılacak gelin arabasıyla ister fotoğrafa hoşluk katacak nostaljik bir araçla düğün fotoğraflarını da çok beğeniyoruz. Birlikte bir hayat kurmak için yola çıkmayı temsil eden bu karelere de albümünde yer verebilirsin. Bu nostaljik araçla çekilmiş gelin-damat fotoğrafını beğendiysen Ebru Aydemir Photography'nin tecrübeli ekibi tarafından çekildiğini de belirtelim.

ekol photography

8- Yakın Çekim Gelin Damat Fotoğrafı

Yıllar sonra bile birlikte ne kadar hoş göründüğünü görmek için yakın çekim fotoğraflara albümünde yer verebilirsin. Özellikle de özenerek yaptırdığın ve güzelliğini vurgulayan gelin makyajının hakkını da bu fotoğraflarla verebilirsin. Ya da düğün gününde yüzüne yansıyan güzel duyguları yakın çekim karelerle ölümsüzleştirebilirsin. Yakın çekim fotoğraflarda uzman Foto Film Sanat ile de çalışabilirsin.

düğün albümünde mutlaka olması gereken 10 gelinle damat resmi

9- Kamera Arkası Gelin Damat Fotoğrafları

O romantik pozları vermeden birkaç dakika önce ne kadar eğlendiğinizi, düğüne hazırlık aşamasında ne kadar heyecanlı olduğunuzu hatırlamanızı sağlayacak, doğal kareler de albümde bulunmalı. Bazı fotoğrafçılar, özel çekimlerin yanı sıra çiftlerin en doğal ve samimi hallerini de yakalamaya özen gösteriyor. Bu firmalardan biri de Vast Wedding! Sen de bu eğlenceli kareyi beğendiysen, firmayla hemen iletişime geç!

vast wedding

Last Wedding

Last Wedding

Firmayı İncele

10- Stüdyoda Gelin Damat Pozları

En güzel pozunuza, profesyonel stüdyo ışıkları ve arka planlarını da dahil etmek ister misiniz? Fotoğrafçıların stüdyolarında birbirinden renkli arka planlar ve eğlenceli dekor parçaları sizi bekliyor. Bu sıcacık fotoğraf senin de hoşuna gittiyse Deva Fotoğraf ile çalışmayı düşünebilirsin!

evet dedim

Düğün albümünde olması gereken karelere, tecrübeli fotoğrafçıların çalışmalarından derlediğimiz örneklerle yer verdik. Sen de albümünü süsleyecek fotoğrafları çekecek, alanında uzman bir ekip arıyorsan önerdiğimiz firmalar ile çalışabilirsin. Ancak seçeneklerin bu firmalarla sınırlı değil. Dilersen şehrindeki şehrindeki düğün fotoğrafçılarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğününüzün Detaylarını Fotoğraflayın!

İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap