Sahilde Aşk Başkadır: Şile Düğün Fotoğrafları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:33 dakika

04.02.2024

İstanbul’da yaşayan ve deniz kenarında düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftler için Şile, ideal bir yer! İster denize gir istersen de kumsalda uzan. Nasıl poz vereceğine emin olamıyorsan da senin için derlediğimiz fotoğraflara göz at!

Şile Düğün Fotoğrafları

1- Şile Dış Çekim Fotoğrafı

İstanbul’un doğayla iç içe noktalarından biri olan Şile’de düğün fotoğrafları genelde deniz kenarında çekiliyor. Fotoğraf çekimiyle aynı gün içerisinde düğün yapacak olan çiftler, denize girmeyerek kayalıkların ve kumların üzerinde çekim yaptırıyorlar.

Sen de kayalıkların üzerine çıkıp poz vereceksen, yanına mutlaka rahat gelin ayakkabısı almanı öneriyoruz. Düğününe yorgun gitmemen açısından bu önemli bir detay.

Aşağıdaki gibi bir fotoğrafa sahip olmak istersen, Düğün Çekimcim firmasıyla iletişime geçebilirsin.

A Ajans Fotoğraf ve Prodüksiyon

2- Şile'de Deniz Kenarı Dış Çekim

Trashday çekimlerini son zamanlarda sıklıkla görüyoruz. Bu trende uyan çiftler, kumsalda uzanarak ya da denize girerek birbirinden romantik fotoğraflar çektirebiliyorlar.

Sen de Şile kumsallarında uzanarak poz verebilirsin. Böylece düğün albümündeki en etkileyici fotoğraflardan birini ortaya çıkarmış olursun.

Bu pozu vermeni sağlayacak bir firma da önerelim: Stüdyo Tek! Fotoğrafçının sayfasından yaptığı işleri inceleyebilirsin.

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

3- Gün Batımında Kumsalda Dış Çekim

Kumsallarda çekilen düğün fotoğraflarında hikayeler de oluşturulabilir. Mesela aşağıdaki karede olduğu gibi müstakbel eşinle romantik bir poz verebilirsin. Kumsalda piknik teması oluşturup, o şekilde fotoğraf çektirebilirsin. Birçok seçenek var!

Deniz kenarı fotoğraflarında, gün batımı ışığını kaçırmamaya özen göstermelisin. Gün batımının, düğün fotoğraflarını daha da doğal kıldığı bir gerçek.

Sen en iyisi bu konunun uzmanlarından olan İkimizin Hikayesi’nin sayfasından bilgi al.

İkimizin Hikayesi

4- Kumsalda Yakın Plan Düğün Fotoğrafları

Çiftlerin yüzlerine yakın plan girilen fotoğraflar, albümlerin olmazsa olmazı! Şile’deki kumsallardan birine uzan. Müstakbel eşin yanındayken, yüzünde oluşan o huzur ifadesini ortaya çıkaran fotoğraflar çektir!

Tabii kumsala uzanabilmen için gelinlik dışında ekstra bir elbise giymeni öneriyorum. Hatta trash the dress adı verilen bu çekim türünü, düğün tarihinden başka bir tarihte yaptırmaya özen göster.

Elbiseni dilediğin gibi kirletebildiğin trash the dress ve kumsal düğün fotoğrafları hakkında tüm bilgiyi Serhan Serter Wedding Dreams’ten alabilirsin.

Serhan Serter Wedding Dreams

5- Şile'de Eğlenceli Düğün Fotoğrafı

Deniz kenarında romantik pozlar verirken çekim sırasındaki eğlencenin fotoğraflara da yansımasını sağlayabilirsin. Yıllar sonra dahi baktığında o anki mutluluğunun içini ısıtacağı düğün fotoğraflarına sahip olmak istersen Şile hem havası hem kumsalıyla bunun için ideal ortamı sağlıyor.

Tabii sen müstakbel eşinle bu özel anların tadını çıkarırken sizi en doğal halinizle fotoğraflayabilecek profesyonel bir ekibe de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için Gözde Balseven ile iletişime geçebilirsin.

Gözde Balseven

6- Denizde Dış Çekim Fotoğrafı

Şimdi sırada denize karşı bir fotoğraf daha var! Siz de müstakbel eşinle çekim yaptırırken muhakkak denizi arkanıza alarak en azından birkaç poz vermelisiniz.

Hatta böyle bir kareyi, düğün tarihinizi duyurmak için kullanacağınız save the date fotoğrafı olarak da seçebilirsiniz. Üzerine de fotoğraf düzenleme programlarında, isimlerinizi ve düğün tarihinizi yazdırırsınız.

Nacinstamedya’nın çektiği bu fotoğrafı sevdiysen, firma sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi almayı unutma.

Nacinstamedya

Nacinstamedya

Nacinstamedya

Firmayı İncele

7- Şile'de Denizde Düğün Çekimi

Denizde düğün fotoğrafları, çiftlerin neden bu kadar hoşuna gidiyor dersin? Çünkü kendilerini diledikleri gibi özgür hissedebiliyorlar. Kıyafetleri kirlenecek korkusu olmadan denize giriyorlar, kumlarda koşuyorlar! Durum böyle olunca da ortaya doğal fotoğraflar çıkıyor.

Sen de müstakbel eşinle çocuklar gibi eğlenirken düğün fotoğrafı çektirebilirsin. Hatta bu yöntem, poz veremeyen veya poz vermekte zorlanan çiftler için ideal.

Ajans Red, samimi düğün fotoğrafı çekme açısından çok başarılı. Fotoğrafçının sayfasına bakmanı öneriyoruz.

Ajans Red

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

8- Deniz Kenarında Gelin Damat Pozları

Ellerin ön planda olduğu düğün fotoğrafları gerçekten çok hoş görünüyor. Hem alyanslarını hem de çiftlerin birbirine ne denli güzel bir sevgiyle dokunduğunu ön plana çıkarıyor.

Sarılarak verilen düğün pozlarının arka planında görünen deniz ve kumsal manzarası, kareleri daha da güzelleştiriyor. Sen müstakbel eşine olan sevgini yansıt, Şile ise sana sadece fon olsun!

Vast Wedding’in yakın plandan çektiği düğün fotoğraflarını da incele. Hoşuna gideceğini düşünüyoruz.

Vast Wedding

Last Wedding

Last Wedding

Firmayı İncele

9- Denizde Gelin Damat Fotoğrafları

Gelin damat deniz çekimleri esnasında denizin dalgalı olması, fotoğrafı hareketlendiriyor. Bir de tam denizin dalgalanması esnasında fotoğraf karesi yakalanırsa, ortaya gerçekçi bir görüntü çıkıyor.

Olivo Wedding'in sayfasına bakarsan bu karelerden birçoğunu orada da göreceksin. Üstelik firmanın fiyatları da gayet uygun.

Olivo
Wedding

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

10- Şile'de Romantik Düğün Fotoğrafı

Bütün manzarayı fonda kullanarak çektirdiğin fotoğraflarda, eşinle birbirinizin gözlerine bakabilir, birbirinizi öpebilir veya sarılabilirsiniz. Bunlar klasik deniz pozları gibi gelse de her düğün albümünün böyle fotoğraflara ihtiyacı vardır.

Eğer gelinliğini kirletecek alanlara girmeyeceksen, düğün gününün gündüz saatlerinde Şile’ye gidebilir ve fotoğraf çekimini halledebilirsin.

Birbirinden romantik düğün fotoğrafları için de Doğukan Karadağ ile iletişime geçebilirsin.

Doğukan Karadağ


Senin için derlediğimiz Şile düğün fotoğrafları bunlardı. Tabii diğer fotoğrafçıların da böyle muhteşem manzaraya sahip olan bir yerde çektiği kareler çok sayıda bulunuyor. Dilersen, İstanbul’daki tüm düğün fotoğrafçılarına bakarak onları da inceleyebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Kumsalda Düğün Fotoğrafları

En Popüler Dış Çekim Konseptleri

Romantik Bir Düğün Albümü İçin Kilyos Dış Çekim Fotoğrafları

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap