Kumsalda Düğün Fotoğrafları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:31 dakika

09.03.2021

Kumsalda düğün fotoğrafları romantik çiftlerin vazgeçilmezi. Sen de müstakbel eşinle birlikte kumsalda gelin damat fotoğrafları çektirmek istiyorsan bu yazımız çok işine yarayacak! Deneyimli düğün fotoğrafçılarının çektiği gelin damat sahil pozlarına göz atmak ve ilham almak için hemen incelemeye başla!

kumsalda düğün fotoğrafları

1- Selçuk İnci Photography

Kumsallarda çekilen düğün fotoğraflarında hikayeler de oluşturulabilir. Mesela aşağıdaki karede olduğu gibi müstakbel eşinle romantik bir yürüyüş yaparken poz verebilirsin. Bunun için birbirinden güzel kumsalda dış çekim fotoğraflarına imza atan Selçuk İnci Photography ekibi ile çalışabilirsin. Firmanın şehir ve yurt dışı çekimler için hizmet verdiğini de belirtelim.

Selçuk İnci Photography

2- Evet Dedim

Sahilde dış çekim fotoğraflarıyla öne çıkan bir diğer firma ise Beşiktaş düğün fotoğrafçılarından Evet Dedim. Birlikte keyifli dakikalar yaşayıp, keyfinizin fotoğraflara yansıdığı bir dış çekim için firmayla çalışabilirsin. Üstelik Evet Dedim ekibiyle, planladığın çekim tarihinden bir hafta önce iletişime geçmen yeterli!

Evet Dedim

Evet Dedim

Evet Dedim

Firmayı İncele

3- Mehmet Budak Wedding Photography

Deniz kenarı fotoğraflarında, gün batımı ışığını kaçırmamaya özen göstermelisin. Çünkü gün batımının, düğün fotoğraflarını daha doğal kıldığı ve ekstra romantik bir an yarattığı da bir gerçek. Bu anlarda çekilmiş etkileyici fotoğraflar için Mehmet Budak Wedding Photography ile çalışabilirsin. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, trashday, nişan çekimi gibi hizmetleri de bulunan deneyimli ekibin daha önceki çalışmalarına da profilinden göz atmayı unutma!

Mehmet Budak Wedding Photography

4- Olivo Wedding

Eğer hayalindeki dış çekim sahilde keyifli anlarının profesyonel bir ekip tarafından fotoğraflanması şeklindeyse, çekimler için Olivo Wedding ile çalışmayı düşünebilirsin. Alanında uzman, deneyimli bir ekibi bulunan firma, çekimleri sırasında drone, jimmy-jib, go pro ve su altı kameraları gibi profesyonel ekipmanlar da kullanıyor.

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

5- Melisa Photography

Bütün manzarayı fonda kullanarak çektirdiğin fotoğraflarda, eşinle birbirinizin gözlerine bakabilir ya da sarılabilirsiniz. Özellikle gün batımında güneşi arkanıza alarak romantik anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Melisa Photography'nın sahilde düğün fotoğraflarına göz atıp en romantik pozlar için ilham alabilirsin. Firmayla çalıştığında, alanında uzman ekibin ikinize de uyacak pozlar konusunda yardımcı olacağını da göreceksin.

melisa photography

6- Fotonet Fotoğrafçılık

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Fotonet Fotoğrafçılık, yalnızca şehir içi çekimlerle kalmıyor, şehir ve yurt dışında da çiftlere hizmet veriyor. Firma ile çalıştığında hayalindeki kumsal düğün fotoğrafları için bölgeyi seçmen yeterli. Seçtiğin noktada müstakbel eşinle birlikte içinden geldiği gibi davran, sahilde yürü, sohbet et, sarıl... Fotonet Fotoğrafçılık, birbirinden güzel anlarınızı yakalasın.

Fotonet Fotoğrafçılık

7- U&G Wedding

Deniz, kumsal, güneş, gökyüzü... Sahilde gelin damat pozlarına eşlik edecek birçok hoş detay bulunuyor. Sen de tüm bu güzelliklerin bir kareye sığdığı fotoğraflara sahip olmak istersen U&G Wedding ile çalışabilirsin.

Dış çekim ve save the date çekimlerinde daha çok doğal ve estetik içerikler çıkarabileceği mekanları tercih eden ve kumsal çekiminde de deneyimli ekip, fotoğraf çekimlerini istersen tüm gün süren çalışmalar şeklinde istersen de 2 ila 3 saatlik sürede tamamlıyor.

UG Wedding

U&G Wedding

U&G Wedding

Firmayı İncele

8- Serhan Serter Wedding Dreams

Kumsalda yürürken, müstakbel eşin yanındayken, yüzünde oluşan o huzurlu ve keyifli ifadeyi ortaya çıkaran fotoğraflara da düğün albümünde yer verebilirsin. Serhan Serter Wedding Dreams'in bu tarz kareleri çekimleri sırasında yakalamaya özen gösterdiğini belirtelim.

Bu arada kumsalda oturabilmen için gelinlik dışında ekstra bir elbise giymende fayda var. Hatta trash the dress adı verilen bu çekim türünü, düğün tarihinden başka bir tarihte yaptırabilirsin. Bunun için firmayla hemen iletişime geçebilirsin.

serhan serter

9- Stüdyo Tek

Ataşehir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Tek, çektiği fotoğraflardaki hoş detayları kullandığı efektlerle de vurgulamasıyla öne çıkıyor. Örneğin; kumsalda oturan çiftin en romantik anlarına eşlik eden gökyüzüne ufak dokunuşlar yapmak sende de bu kareyi güzelleştirmemiş mi?

Sen de etkileyici fotoğraflar istiyorsan firmayla çalışabilirsin. Stüdyo Tek'in kısa teslim süresiyle de dikkat çektiğini, çekimleri tamamladıktan sonra maksimum 2 hafta içinde fotoğrafları teslim edebildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

10- Photo Project Office

Doğallık ve sadelikten yana çiftler, Photo Project Office'in çalışmalarına bayılacak! Kumsalda gülerken, koşarken, ufka bakarken size vuran güneş ışıkları eşliğinde ortaya harika görüntüler çıkacağına, firmanın deneyimli ekibi tarafından bu ölümsüzleştirileceğine emin olabilirsin.

Save the date, düğün klibi, düğün hikayesi, nişan çekimi ve katalog çekimi gibi türlerde hizmet veren firmanın şehir ve yurt dışı çekimleri gerçekleştirdiğini de bilmende fayda var.

Photo Project Office

Kumsalda düğün fotoğrafları için tercih edebileceğin firmalara ve birbirinden güzel çalışmalarına yer verdik. İlgini çeken firmalar varsa hemen iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini unutma. Daha detaylı bir araştırma için de şehrindeki düğün fotoğrafçılarının çalışmalarına göz atabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Romantik Bir Düğün Albümü İçin Kilyos Dış Çekim Fotoğrafları

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bu Fotoğraflara Bakmaya Doyum Olmaz: En Yaratıcı Gelin Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum