Kumsalda Düğün Fotoğrafları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:36 dakika

21.02.2024

Kumsalda düğün fotoğrafları romantik çiftlerin vazgeçilmezi. Sen de müstakbel eşinle birlikte kumsalda gelin damat fotoğrafları çektirmek istiyorsan bu yazımız çok işine yarayacak! Deneyimli düğün fotoğrafçılarının çektiği gelin damat sahil pozlarına göz atmak ve ilham almak için hemen incelemeye başla!

kumsalda düğün fotoğrafları

1- Kumru Fotoğrafçılık

Kumsallarda çekilen düğün fotoğraflarında hikayeler de oluşturulabilir. Mesela aşağıdaki karede olduğu gibi müstakbel eşinle eğlenceli pozlar verebilir, bu pozları siyah beyaz bastırarak oluşturacağın hikayeye nostaljik bir hava verebilirsin. Bunun için birbirinden güzel kumsalda dış çekim fotoğraflarına imza atan Kumru Fotoğrafçılık ekibi ile çalışabilirsin. Firmanın Pendik'te hizmet verdiğini belirtelim.

kumsalda düğün fotoğrafları

2- Gözde Balseven

Sahilde dış çekim fotoğraflarıyla öne çıkan bir diğer firma ise Üsküdar düğün fotoğrafçılarından Gözde Balseven. Birlikte keyifli dakikalar yaşayıp, keyfinizin fotoğraflara yansıdığı bir dış çekim için firmayla çalışabilirsin. Üstelik Gözde Balseven ekibiyle, planladığın çekim tarihinden iki hafta önce iletişime geçmen yeterli!

Evet Dedim

3- Oğuzhan Yeni

Deniz kenarı fotoğraflarında, gün batımı ışığını kaçırmamaya özen göstermelisin. Çünkü gün batımının, düğün fotoğraflarını daha doğal kıldığı ve ekstra romantik bir an yarattığı da bir gerçek. Bu anlarda çekilmiş etkileyici fotoğraflar için Oğuzhan Yeni ile çalışabilirsin. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, trashday, nişan çekimi gibi hizmetleri de bulunan deneyimli ekibin daha önceki çalışmalarına da profilinden göz atmayı unutma!

Halil Sarı Fotoğrafçılık

Oğuzhan Yeni

Oğuzhan Yeni

Firmayı İncele

4- Olivo Wedding

Eğer hayalindeki dış çekim sahilde keyifli anlarının profesyonel bir ekip tarafından fotoğraflanması şeklindeyse, çekimler için Olivo Wedding ile çalışmayı düşünebilirsin. Alanında uzman, deneyimli bir ekibi bulunan firma, çekimleri sırasında drone, jimmy-jib, go pro ve su altı kameraları gibi profesyonel ekipmanlar da kullanıyor.

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

5- Zeytin Dalı Wedding

Bütün manzarayı fonda kullanarak çektirdiğin fotoğraflarda, eşinle birbirinizin gözlerine bakabilir, sarılabilir ya da eşinin seni havaya kaldırdığı pozlar verebilirsiniz. Özellikle gün batımında güneşi arkanıza alarak romantik anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Zeytin Dalı Wedding'in sahilde düğün fotoğraflarına göz atıp en romantik pozlar için ilham alabilirsin. Firmayla çalıştığında, alanında uzman ekibin ikinize de uyacak pozlar konusunda yardımcı olacağını da göreceksin.

kumsalda düğün fotoğrafları

6- Handan Sağlam Photography

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Handan Sağlam Photography, yalnızca şehir içi çekimlerle kalmıyor, şehir ve yurt dışında da çiftlere hizmet veriyor. Firma ile çalıştığında hayalindeki kumsal düğün fotoğrafları için bölgeyi seçmen yeterli. Seçtiğin noktada müstakbel eşinle birlikte içinden geldiği gibi davran, sahilde yürü, sohbet et, sarıl... Handan Sağlam Photography, birbirinden güzel anlarınızı yakalasın.

Handan Sağlam Photography

7- Viseur Media

Deniz, kumsal, güneş, gökyüzü... Sahilde gelin damat pozlarına eşlik edecek birçok hoş detay bulunuyor. Sen de tüm bu güzelliklerin bir kareye sığdığı fotoğraflara sahip olmak istersen Viseur Media ile çalışabilirsin.

Dış çekim ve save the date çekimlerinde daha çok doğal ve estetik içerikler çıkarabileceği mekanları tercih eden ve kumsal çekiminde de deneyimli ekip, fotoğraf çekimlerini yaklaşık 2 saatte tamamlıyor. İstanbul'da bulunan firmanın kumsal düğün fotoğrafları için tercih ettiği mekanlar arasında plajlarıyla ve doğal güzellikleriyle ünlü Kilyos ve Şile de bulunuyor.

kumsalda düğün fotoğrafları

8- Serhan Serter Wedding Dreams

Kumsalda yürürken, müstakbel eşin yanındayken, yüzünde oluşan o huzurlu ve keyifli ifadeyi ortaya çıkaran fotoğraflara da düğün albümünde yer verebilirsin. Serhan Serter Wedding Dreams'in bu tarz kareleri çekimleri sırasında yakalamaya özen gösterdiğini belirtelim.

Bu arada kumsalda oturabilmen için gelinlik dışında ekstra bir elbise giymende fayda var. Hatta trash the dress adı verilen bu çekim türünü, düğün tarihinden başka bir tarihte yaptırabilirsin. Bunun için firmayla hemen iletişime geçebilirsin.

serhan serter

9- Stüdyo Tek

Ataşehir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Tek, çektiği fotoğraflardaki hoş detayları kullandığı efektlerle de vurgulamasıyla öne çıkıyor. Örneğin; kumsalda oturan çiftin en romantik anlarına eşlik eden gökyüzüne ufak dokunuşlar yapmak sende de bu kareyi güzelleştirmemiş mi?

Sen de etkileyici fotoğraflar istiyorsan firmayla çalışabilirsin. Stüdyo Tek'in kısa teslim süresiyle de dikkat çektiğini, çekimleri tamamladıktan sonra maksimum 2 hafta içinde fotoğrafları teslim edebildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Stüdyo Tek

Firmayı İncele

10- MRY Wedding

Doğallık ve sadelikten yana çiftler, MRY Wedding'in çalışmalarına bayılacak! Hatta düğün fotoğraflarını trash the dress konseptinde çektirmek istersen firmadan mutlaka teklif al! Denizin içinde eşinle beraber gülüp eğlendiğin anlardan ortaya harika görüntüler çıkacağına, firmanın deneyimli ekibi tarafından bu anları ölümsüzleştirileceğine emin olabilirsin.

Save the date, düğün klibi, düğün hikayesi, nişan çekimi ve katalog çekimi gibi türlerde hizmet veren firmanın şehir ve yurt dışı çekimleri gerçekleştirdiğini de bilmende fayda var.

kumsalda düğün fotoğrafları

MRY Wedding

MRY Wedding

Firmayı İncele

Kumsalda düğün fotoğrafları için tercih edebileceğin firmalara ve birbirinden güzel çalışmalarına yer verdik. İlgini çeken firmalar varsa hemen iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini unutma. Daha detaylı bir araştırma için de şehrindeki düğün fotoğrafçılarının çalışmalarına göz atabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Romantik Bir Düğün Albümü İçin Kilyos Dış Çekim Fotoğrafları

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bu Fotoğraflara Bakmaya Doyum Olmaz: En Yaratıcı Gelin Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap