Romantik ve Bohem Düğün Fotoğraflarının Adresi: Bekir Işık

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:31 dakika

29.06.2020

Nevşehir düğün fotoğrafçılarından Bekir Işık ile tanışmış mıydınız? Konsept fotoğrafları, kendisine ait platosu, düğün klibi çekimleri, sosyal medyaya özel düğün videoları ile çok başarılı çalışmalar ortaya koyuyor. İşte tüm detaylar…

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

İşini Aşkla Yapan Bir Fotoğrafçı

Nevşehir düğün fotoğrafçılarından Bekir Işık’ın takdire şayan bir başarı hikayesi var. Bu sektöre 1997 yılında çırak olarak başlamış. Sonrasında içindeki fotoğraf sevgisi hayatının merkezine öyle bir oturmuş ki çıraklık yaptığı stüdyoyu satın almış.

Bekir Işık, 2008 senesinde Türkiye’nin ilk TSE belgeli kapalı stüdyosunu kurmuş. Şu an da düğün fotoğrafçılığı eğitimi veriyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Ayrıca düğünün yanı sıra nişan, çocuk, doğum ve ürün fotoğrafçılığı da yaptıklarını belirtelim. Firma dahilinde 10 kişilik ekipleri bulunuyor. Çekimlere genelde 3 kişi gidiyor. Bekir Işık’ın çiftlere sağladığı hizmetler şöyle:

 • Dış çekim,

 • Stüdyo çekimi,

 • Düğün klibi ve düğün belgeseli,

 • Düğün hikayesi,

 • Konsept çekim,

 • Save the date ve trashday,

 • Drone ile çekim,

 • Instagram’a özel video çekimi.

Türkiye’nin Her Noktasında Çekim İmkanı

Bekir Işık ile anlaşırsanız, düğün fotoğraflarınız siz nerede mutlu olacaksanız orada çekilebiliyor. Çoğunlukla Ürgüp ve Kapadokya düğün fotoğrafları çekseler de Türkiye’nin her noktasına gidebiliyorlar.

Firmanın kendine ait bir VIP aracı bulunuyor. Bu araç ile dilediğiniz yere ulaşım sağlayabiliyorlar. Hatta bir paketleri dahilinde çiftleri araçla alıp çekim mekanına bırakma hizmetleri bile bulunuyor.

Drone ile de her noktada çekim yapabiliyorlar. Drone kullanım ehliyetleri mevcut ve bu konuda uzmanlar diyebiliriz. Son teknoloji cihazlar kullandıkları için ortaya daha da başarılı çalışmalar çıkıyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafı Trendlerini Kaçırmayın!

Bekir Işık, eğitim vermenin yanı sıra kendisi de eğitim almaya devam ediyor. Ekibiyle beraber trendleri takip ediyor ve yeni çalışmaları anında hizmetlerine dahil ediyorlar. Zaten son dönemlerde sıklıkla gördüğümüz romantik ve bohem tarzda fotoğraflar çekiyorlar.

Firmanın Kayseri’de yer alan açık hava platosunda; şelaleden vosvos araçlarına, bisikletten kayığa, atlardan salıncaklara kadar birçok farklı konseptte fotoğraf çekimleri yapılabiliyor. Ayrıca platoda valiz, keman, piyano gibi aksesuarların yanı sıra sis makinesi gibi cihazlar da bulunuyor.

”İşinizi severek yapıyorsanız, başarı kaçınılmazdır” diyor Bekir Işık. Bu mottoyla da hareket ettiği için güncelliğini asla yitirmiyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Gün Batımı Olmazsa Olmaz

Bekir Işık ve ekibinin vazgeçilmez pozlarının büyük bir kısmı gün batımında çekiliyor. Özellikle öğleden sonra çekime başlıyorlar ki gün batımı saatlerini kaçırmasınlar. Çekimler, 2-4 saat arasında sürüyor. Dileyen çiftler tüm gün süren düğün hikayesi çekimi paketini de satın alabiliyorlar.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Fotoğraf çekimlerini çoğunlukla düğün günü dışında bir tarihte yapmayı tercih ediyorlar. Bu çiftler açısından da büyük bir avantaj sağlıyor. Dileyen çiftler olursa düğün günü çekimleri de yapılıyor.

Bekir Işık’a gidip, sizin için bir fotoğraf mekanı önermesini istediğinizde genelde Kapadokya bölgesini veya Kayseri’de bulunan kendilerine ait çekim platolarını tavsiye ediyorlar.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Bekir Işık’tan Çiftlere Tavsiyeler

 • Çiftler çekim esnasında rahat olsun ve her şeyi bize bıraksınlar.

 • Çiftlerin fotoğraf çekiminin keyfini çıkarmaları gerekiyor. Bu eğlenceli anlardan ileride özlemle bahsedecekler.

 • Çekime gelirken yanlarına en fazla 1 kişi almalarını öneriyoruz. O kişi kendilerini iyi hissetmeleri ve taleplerinin karşılanması açısından yararlı olacaktır. Ancak çok kişi davet ederlerse pek rahat edemeyebilirler.

 • Fotoğraf çekimi için düğün günü dışında bir tarih belirlemelerini tavsiye ediyoruz. Böylece mekana yetişme korkusu yaşamadan, rahatça poz verebilirler.

 • Son dönemlerde; romantik, sade, zarif Kore tarzı fotoğraflar ve gün batımı esnasında çekilen doğal fotoğraflar ön planda. Çiftler de bunu göz önünde bulundurabilir. Biz zaten kendileriyle görüştüğümüzde önerilerde bulunuyoruz.

 • Yaz dönemi için 3 hafta, kış ayları için de 1 hafta önceden bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Bekir Işık Düğün Fotoğrafı Paketleri

Bekir Işık tarafından çiftlere farklı paket seçenekleri sunuluyor. Bu paketler; içeriklerine, çekim sürelerine ve lokasyona göre fiyatlandırılıyor. Firmanın fiyatları 2.000-3.000 TL'den başlıyor. Şimdi en popüler iki paketlerine göz atalım.

Full Paket dahilinde şu hizmetler sunuluyor:

 • Büyük boy albüm (30*50 cm. ölçülerinde)

 • 3 adet aile albümü,

 • Kanvas tablo (75*100 cm. ölçülerinde)

 • 100 pozluk foto kitap,

 • Çekilen tüm fotoğrafların dijital ortamda teslimi.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

VIP Paket ise şu hizmetleri kapsıyor:

 • Düğün günü sabahtan akşama kadar tüm hazırlık süreçlerinin HD çekimi,

 • VIP araçlarla gelin damadın alınması,

 • Belirlenen lokasyonlarda dış çekim,

 • Set albüm,

 • Instagram klibi.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Albüm Seçenekleri

Bekir Işık firması, çiftlere bütçelerine ve taleplerine göre farklı albüm seçenekleri sunuyor. Albümler; ebatlarına, malzemelerine ve kalitelerine göre değişiklik gösteriyor.

Mobilyalar için hazırlanan renk kataloglarının aynısı Bekir Işık’ta da bulunuyor. Yani öylesine geniş bir renk yelpazesine sahip! Bu renklerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca standart albümlerin yanı sıra deri ve ahşap malzemeden yapılan albümlerini de tercih edebiliyorsunuz.

Firma tarafından fotoğrafların hepsi çekimden sonra çifte teslim ediliyor. 20-30 adet işlenmiş fotoğraf veriyorlar. Albümler ise çekimden sonra 2 hafta içerisinde çiftlere ulaştırılıyor.

Ödeme seçenekleri de şöyle: Anlaşma esnasında çiftlerden kaparo alıyorlar. Çekim günü diğer kısmını alıyorlar ve geri kalan tutarı da albümü teslim ederken talep ediyorlar. Taksitlendirme sayesinde çiftlerin de bütçesi sarsılmamış oluyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Çiftler Bekir Işık Hakkında Ne Diyor?

Düğün fotoğraflarını Bekir Işık ve ekibine çektiren çiftler, firma sayfasına düşüncelerini yorum olarak yazmışlar. Bunlardan birkaç tanesini fikir vermesi açısından sizinle paylaşmak istiyoruz:

Eda & Halil: "O güne geri dönmek istiyorum! O kadar keyif aldık, eğlendik ki anlatılmaz yaşanır. Gözünüzü kapatın ve bu deneyimi kesinlikle yaşayın. Çünkü biz çok memnun kaldık. İyi ki Bekir Işık dedik. Emeğinize sağlık, saygılar. Doğum çekimi yaptırmayı iple çekiyorum! "

Bahar & Bülent: "Bekir Işık'tan eşim de ben de çok memnun kaldık. Düğün günü stresini bir parça da olsa üzerimizden aldınız. Çekim hiç bitmesin istedik. Çok teşekkür ederiz. VIP aracınızla bizi kuaförden alıp o muhteşem Ürgüp balonlarına yetiştirdiniz ve tek kelimeyle harika bir gündü. Herkese tavsiye ederim Bekir Bey işini hakkıyla yapan fotoğrafçılardansınız. İyi ki sizinle anlaşmışız. "

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Bekir Işık’ın çektiği kareler ve çalışma politikası sizin de hoşunuza gittiyse hemen iletişime geçmenizi öneriyoruz! 0850 532 9138 numaralı telefonu arayarak veya Fiyat Teklifi Al diyerek firmaya kafanızdaki her konuyu sorabilirsiniz.

Yorum yap