2013'ün En Beğenilen Düğün Kareleri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:38 dakika

05.08.2020

Bu kez söz düğün fotoğrafçılarında! 2013 boyunca çektikleri birbirinden güzel düğün fotoğrafları içinden en beğendiklerini seçtiler ve size o karelerin hikayesini anlattılar. İşte o fotoğrafçılar ve kareleri!

Yeni Dostlar Edinmenin Sevinci

Bir özel gün fotoğrafçısı olan Lale Zeynep anlatıyor: "Yalova'ya doğru çekim için gün doğumu ile beraber yola çıkarken, bizi bu kadar sıcak insanların karşılayacağını tahmin etmemiştik. Güzel gelinim Büşra ve nişanlısı bizi rıhtımda karşıladı. Mimarisine ve doğasına hayran kaldığımız Limak Thermal Otel'de rüya gibi bir çekim yaptık. Güzel çiftimizin kır düğünü konseptindeki düğünlerinde ilk danslarını da fotoğrafladıktan sonra İstanbul'a dönüş yolunda hem yoğun geçen bir günün yorgunluğunu hissediyor, hem de yeni dostlar edinmiş olmanın sevincini yaşıyorduk."

yenidost

Lale Zeynep - Özel Gün Fotoğrafçısı'nın diğer fotoğraflarını görmek ve randevu almak için tıklayın!

Bir Molanın Yarattığı

İstanbul düğün fotoğrafçıları sayfamızda yer alan Sevil Akışık'ın ağzından: "Düğün fotoğrafınızda sizi farklı kılan doğal halleriniz olacaktır. Hilal ve Orhan'ın aslında mola verdiğimiz bir anda çıkan bu karesi gibi..."

birmola

Live'S Photography Sevil Akışık'ın diğer fotoğraflarını görmek ve randevu almak için tıklayın!

Roma Sokaklarında

Düğün.com'un güzide fotoğrafçılarından Tara Arseven Roma'dan bildiriyor: "Hala kendime soruyorum "Yahu benim ayaklar şimdi 11 saat aralıksız Roma sokaklarında mı gezdi? Bi' efirikten yemek/sigara molasıyla nasıl o kadar çalıştım ben yav?" diye. Gece saatler 12'yi gördüğünde adım atacak halim kalmamıştı - hostelin yolunu nasıl bulduk, odama nasıl çıktım hala bilmiyorum! Bildiğim tek şey, her ne yaptıysak değdi! Hem benim için, hem çiftim için - daha iyi bir fotoğraf deneyimi olamazdı!"

romasokak

Taradise Weddings - Tara Arseven'in diğer fotoğraflarını görmek ve randevu almak için tıklayın!

Gün Batımının Keyfi

Fotoğraf Sandığı sanatçıları Düğün.com için sandıklarını açtı. İşte bu karenin hikayesi: ''Bu etkileyici fotoğraf Foça'da gerçekleştirdiğimiz keyifli çekimimizin sonlarına doğru Nuray ve Markus gün batımının keyfini sürerken ortaya çıktı ve 2013 portfolyomuzun en sevdiğimiz fotoğrafları arasında yerini aldı''.

gunbatimi

Fotoğraf Sandığı'nın diğer fotoğraflarını görmek ve randevu almak için tıklayın!

Bir Yaprağın Uçuşu

İzmir düğün fotoğrafçıları firmalarımızdan Kadir Adıgüzel bakın bu kıskanılası kareler için ne diyor: "Çekimleri çok keyifli geçen bir çalışmaydı... Bazen bir kare sezonun tüm yorgunluğunu unutturuyor..."

yaprak

Kadir Adıgüzel'in diğer fotoğraflarını görmek ve randevu almak için tıklayın!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

R

Ruhiye

13/10/2014

sonabahar aylarında sırf bu renklerin uyumu yüzünden seçebilirim


Deniz Çay

13/10/2014

Mutteşemler fotoğraf çekimi için roma veya paris ama imkan olsa keşke