Tempo Fotoğraf Merkezi

E-posta Gönder

  • Merkez, Isparta.

Ekiple Tanışın

Tempo Fotoğraf Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Tempo Fotoğraf Merkezi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Tempo Fotoğraf Merkezi Sık Sorulan Sorular

Tempo Fotoğraf Merkezi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Tempo Fotoğraf Merkezi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Tempo Fotoğraf Merkezi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Tempo Fotoğraf Merkezi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Tempo Fotoğraf Merkezi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Tempo Fotoğraf Merkezi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Tempo Fotoğraf Merkezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tempo Fotoğraf Merkezi şehir dışında hizmet veriyor.


Tempo Fotoğraf Merkezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tempo Fotoğraf Merkezi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Tempo Fotoğraf Merkezi Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz o muhteşem günden geriye kalan fotoğrafların profesyonel ellerden çıkmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, muhteşem bir önerimiz var: Tempo Fotoğraf Isparta. Ekibimizle birlikte siz değerli çiftlerimizi menün etmek için çalışıyoruz.

Hayatın bize getirdiği güzelliklerin, kalıcı olmasını sağlamak için fotoğraflara ihtiyacımız var. En özel gününüzde ise, bu fotoğrafların tam istediğiniz gibi olması gerekiyor çünkü, yıllar sonra bile, geriye dönüp baktığınızda o günü en güzel haliyle hatırlamak istiyorsunuz. Biz de tam bu noktada size, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve makinelerimizle birlikte gerçekleştireceğimiz çekimlerle, siz değerli çiftlerimizin memnuniyetini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Denizin mavisinin güneşin muhteşem ışığıyla buluştuğu nadide yerlerde, tarihi mekanların mistik atmosferinde, lavanta tarlalarının efsane manzarası veya yemyeşil doğanın bize verdiği müthiş enerjiyle birlikte dış çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizde genelde doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Seçtiğimiz mekanların ve gün ışığının yeterliliği doğrultusunda, sizin güzel gülümsemelerinizin ışığı zaten yeterli oluyor. Bunun üzerine yapay efektler kullanmak istemiyoruz. Bunun yanında, kullandığımız aksesuarlarla birlikte fotoğraflarınız için farklı bir konsept de oluşturabiliyoruz.

Düğün tarihinizin yaklaştığını misafirlerinize önceden haber veren save the date çekimleri ve düğününüzden sonra yapılan trashday çekimleri ise son yıllarda popülaritesini artıran çekim türlerinden ikisi. Biz de, bu tarz fotoğrafları çekmekten oldukça keyif alıyoruz.

Profesyonel fotoğraf çekimimizin yanı sıra size, video hizmeti de veriyoruz. Kalitesine inanamayacağınız videolarla, düğününüzden en özel anları sonrasında seyredip, o günün tatlı telaşıyla kaçırdığınız her şeyi fark etme şansı yakalıyorsunuz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Tempo Fotoğrafçılık Isparta iletişim bilgileri ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.