Düğün Fotoğrafçıları Isparta

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi
 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Rabia Can
  Firma Yetkilisi

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknolojiye sahip kaliteli ekipmanlarımızla şehir dışı çekimlerde de hizmet vermekteyiz. Hatta yurt dışından da bizi arayabilirsiniz. Yüksek kalitede baskı ve albüm çözümlerimizde yeni trendleri oldukça yakından takip ediyoruz. Dilerseniz sosyal medya için sıra dışı özel düğün içerikleri oluşturuyoruz. Dört dörtlük hizmet anlayışımızla size çekimlerin orijinal kopyalarını dijital ortamda teslim ediyoruz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi şehir dışında hizmet veriyor.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Talep edilen bölgeye göre fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz."

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, trashday, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Hakkında

‘Anılar en değerli hazinedir. Bu hazinenin altınları ise fotoğraflardır’ inancıyla yola çıktığımız mesleğimizde siz evlenecek çiftlerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. 2021 yılında kurulan Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi olarak, fotoğrafın birçok dalına hakimiz, özel gün fotoğrafçılığını çok seviyor, düğün fotoğraflarınıza doğallık ve özgünlük katmak istiyoruz. Isparta düğün fotoğrafçısı arayışınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz.

Deneyim

Ben Rabia Bircan, uzun yıllardır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Anıları sonsuz kılan ve tekrar tekrar yaşanmasını sağlayan tek şeyin fotoğraflar olduğuna inanıyorum. Bu mesleğe gönül verdikten sonra birçok eğitim aldım ve farklı alanlarda tecrübe sahibi oldum. 2021 yılında Minimaeliz’i kurdum. Düğün fotoğrafçılığı yanında etkinlik, gezi, açılış gibi kurumsal projelere de hizmet vermekteyim. Ayrıca Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi olarak fotoğrafçılığa meraklı olanlara eğitimler veriyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mutlu ve telaşlı düğün sürecinizde sizi olabildiğince rahatlatmayı ve huzurlu hissettirmeyi çok önemsiyorum. Tamamen sizin tercihinize bağlı olarak stüdyo, plato çekimleri ya da dış mekan çekimleri yapıyorum. Öncelikle sizinle güzel bir kahve eşliğinde sohbet ederek, hayalinizi gözünüzde canlandırmanızı sağlıyorum. Dilerseniz Isparta lavanta bahçesi düğün fotoğrafları çekiyorum. Muhteşem bir göl kenarında veya kır bahçesi de çekim yerimiz olabiliyor.

Bu unutulmaz günde sizin için düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli hazırlayabilirim. Orijinal ve unutulmaz fikirlerle konsept çekimler ve katalog çekimleri yapabiliriz. En sevdiklerimiz arasındaysa yaratıcılığımızı ön plana çıkardığımız dış mekan Save the Date çekimleri ve hep birlikte eğlenceli bir gün geçireceğimiz Trash Day çekimleri var. Ayrıca nişan, söz ve kına gecesi çekimleri için de hizmet veriyorum.

Ek Hizmetler

Son teknolojiye sahip kaliteli ekipmanlarımızla şehir dışı çekimlerde de hizmet vermekteyiz. Hatta yurt dışından da bizi arayabilirsiniz. Yüksek kalitede baskı ve albüm çözümlerimizde yeni trendleri oldukça yakından takip ediyoruz. Dilerseniz sosyal medya için sıra dışı özel düğün içerikleri oluşturuyoruz. Dört dörtlük hizmet anlayışımızla size çekimlerin orijinal kopyalarını dijital ortamda teslim ediyoruz.

Hayatınız boyunca bir kez yaşanacak bu özel günde size sonsuza dek saklamak isteyeceğiniz güzel anılar veriyoruz. Fotoğraflarınıza bakarken gözlerinizin ışıldaması bizim en büyük ödülümüz. Samimi ve ilgili yaklaşımımızla beraber Isparta dış çekim mekanları konusunda tecrübemizden faydalanmak isterseniz sayfada bulunan numaralardan bize ulaşabilir ya da formu doldurarak size özel teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Meydan Mahallesi Bosna Sokak Cemil Uluer İş Merkezi Kat:6 Kumluca/ Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Minimaeliz Fotoğraf Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.