Düğün Fotoğrafçıları Isparta

İys Production

İys Production
  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İys Production Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

İys Production Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İys Production Sıkça Sorulan Sorular

İys Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İys Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

İys Production ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İys Production ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İys Production şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İys Production şehir dışında hizmet veriyor.

İys Production ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Göl kıyısı , orman , günbatımı , antik şehir , otel , bahçesi, deniz feneri , liman , kanyon , tarihi yapılar , lavanta bahçesi , başak tarlası , okul , "

İys Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İys Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İys Production hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İys Production aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli".

İys Production Hakkında

Sıradan bir düğün fotoğrafçısı hizmetinden ve sıkıcı fotoğraflardan çok daha fazlasını bulmak istiyorsanız, doğru sayfadasınız. Çünkü çiftlerimize film tadında düğün belgeselleri ve uzun yıllar geçse de bakmaktan büyük keyif alacakları fotoğraf kareleri bırakan bir ekibiz. Her çekimimizde size özgü, aşkınızı yansıtan ve sıra dışı kareler yakalamayı hedefliyoruz. İys Production’ da her çiftimiz bizim için özeldir. Sıradaki siz olmak istemez misiniz?

Deneyim

Isparta düğün fotoğrafçısı hizmetimizle ne kadar özel bir ana şahitlik ettiğimizin bilincindeyiz. Ekibimizde deneyimli fotoğrafçılarla çalışıyor ve her çiftimize özen gösteriyoruz. Nasıl bir düğün albümü ya da klibi istediğinizi en iyi şekilde anlamak için sizi can kulağıyla dinleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Böylece ortaya tam da istediğiniz ve hep sahip olmayı düşlediğiniz işler çıkıyor. Çekim tarzlarımızı ve teknik ekipmanlarımızı yeniliklerle geliştirmeyi seviyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Isparta düğün fotoğraf çekim çeşitlerimizden bahsetmek gerekirse, başta düğün belgeseli, düğün hikayesi ve katalog çekimi olmak üzere pek çok hizmeti profesyonel bir anlayışla verebildiğimizi söyleyebiliriz. Düğün tarihinizden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde ön görüşmemizi gerçekleştiriyor, çekim konseptini ve mekan alternatiflerini birlikte değerlendiriyoruz. Save the Date gibi konsept çekimler yapabilir veya Isparta’nın en güzel dış çekim mekanlarını kullanabiliriz.

Dış çekimlerimizi genellikle göl kıyısı ve orman gibi doğal alanlarda veya gün batımının enfes manzarasını kullanabileceğimiz en güzel sahil kıyılarında gerçekleştirmeyi seviyoruz. Dilerseniz deniz feneri, liman ve kanyon gibi büyülü farklı atmosferleri de kullanabiliriz. Mis gibi kokusuyla aklınızı başınızdan alacak Lavanta Bahçeleri ve göz alabildiğine uzanan başak tarlaları ise İys Production ekibi olarak en favori dış çekim mekanlarımızın başında geliyor.

Baskı Hizmetleri

İys Production ekibimizin hünerli ellerinden çıkacak fotoğraf kareleri kaliteli bir baskıyla hayat buluyor. Fotoğraflarınızı 2 haftalık teslim sürecinin sonunda orijinal kopyalarıyla size ulaştırıyoruz. Albümünüzde yer alacak fotoğraflara karar verirken de size eşlik ederek en güzel fotoğraf karelerini seçmenize yardımcı olabiliriz. Isparta düğün fotoğrafçısı albüm fiyatlarımızla çiftlerimizin bütçelerine de destek olduk. Farklı albümlerimiz arasından seçim yapabilir, çeşitli baskı ürünlerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Bugüne dek Ispartalı pek çok çiftimizin en mutlu gününü ölümsüz karelere ve videolara taşıdık. Düğün gününüzde ve öncesindeki çekimlerimizde tek amacımız sizi gülümsetecek sonuçlar elde etmektir. Sizin de bizimle çalışmaktan büyük bir keyif alacağınıza inanarak özel günlerinizde buluşmayı diliyoruz. Randevu almak ve tüm sorularınız için sayfanın altındaki bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir veya yandaki formumuzu eksiksiz doldurabilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

İletişim

  • Adres::

    Isparta senirkent büyükkabaca karşımahalle ardıç sokak no 20

  • Haritadaki Konumu

    İys Production Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.