Umut Uysal

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda her türlü mekanda çekim yapılabilmektedir.

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
43 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Tatlı telaşlarla başlayan evlilik sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, en değerli anlarınızın büyük bir özenle kaydedilmesi ve belgelenmesi. Düşünsenize, alanında uzman bir ekip tarafından oluşturulan çekimler sayesinde en güzel anılarınızı sonsuza kadar saklama şansı elde edebileceksiniz. İşte tam da bu yüzden Umut Uysal Photography ailesi olarak size bir teklifimiz var! Gelin, en küçük bir detayı atlamadan anılarınızı belgeleyelim.

Profesyonel fotoğraf sanatçımız Umut Uysal ve uzun yıllardır sektörde yerini alan ekibimizle hiç vakit kaybetmeden objektiflerimizi size döndürüyoruz. Tüm güzelliğinizi ve aşkınızı kayıt altına alacağımız çekimlere başlamak için teknolojinin son harikası ekipmanlarını kullanıyor, doğru çekim yöntemlerini planlıyoruz. Isparta düğün fotoğrafçıları arasında sıklıkla tercih edilmemizi sağlayan da bu özveri ve detaylı çekim tekniklerimiz oluyor. Her çekim türü için özel bir konsept ve senaryo da tasarlamayı ihmal etmiyoruz. Yıllar geçse de her baktığınızda yüzünüzde tebessüme sebep olacak hatıralar biriktirmeniz için çalışıyoruz. Peki, nerede çekim yapmak isterdiniz? Siz hayal edin birlikte tasarlayalım... Doğayla baş başa romantik çekimler tasarlamak, tarihin eşsiz dokusuyla büyülenmek ve doğal ışık teknikleriyle yapılan çekimlerde parlamak için hazır olun.

Üstelik, bizi tercih ettiğinizde canlı renkleri ve yüksek kalitede baskılarıyla dikkat çeken harika bir arşive de sahip olabileceksiniz. Dilerseniz; nişan, düğün, save the date, trash the dress çekimlerinden kalan fotoğraf ve video arşivinizde montajlı sinematik kayıtlar da yer alabilir. Panoramik albüm, dijital ortamda teslim edilen düğün hikayesi, klip ve sosyal medya videolarınızı hazırlamak için heyecanla sizi bekliyoruz.

Siz de kusursuz hizmet aldığınız çekimlerimizde unutulmaz anılar biriktirmek için Umut Uysal iletim formunu hemen doldurmalısınız. Isparta dış mekan düğün çekimleri için detaylı bilgi ve fiyat teklifleri almayı da unutmayın.

İletişim

Umut Uysal

 • Adres: IspartaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!