Bakmaya Doyulmaz: Salda Gölü Düğün Fotoğrafları

23.07.2020

Salda Gölü'nde çekilen düğün fotoğraflarına özenerek bakanlardan mısın? Neden senin düğün albümünde de Salda fotoğrafları olmasın? İstanbul, Denizli, Isparta ve Antalya gibi birçok şehirdeki düğün fotoğrafçısı Salda'yı mekan olarak sıklıkla değerlendiriyor. Bu çalışmalar içinden en iyilerini senin için seçtik! Beğendiklerinden teklif almayı unutma.

Salda'da Konsept Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1320733

Türkiye'deki Maldivler olarak adlandırılan Salda, düğün fotoğrafçılarının ve çiftler uğrak noktası haline geldi. Burada şimdiye kadar binlerce düğün pozu verilmiştir muhtemelen. Aksesuar eşliğinde çekilen bu poz için Antalya'daki Mutluluk Atölyesi ile iletişime geçebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Mutluluk Atölyesi

Antalya

0850 532 2803


Salda Gölü Dış Çekim Pozu

Görsel Numarası: D1096422

Sandaletler, hasır şapkalar, sallantılı küpeler... Salda Gölü'nde fotoğraf çekimi yaptıracak olan çiftler bu tarz buram buram yaz kokan aksesuarları kullanarak albümlerine renk katabilirler. İstanbul düğün fotoğrafçılarından Ajans Red'in çektiği bu karede olduğu gibi sen de Maldivler'deymiş edasıyla poz verebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Ajans Red

İstanbul

0212 963 3762

Hediye Kına Gecesi - Bekarlığa Veda Çekimi Ve Farklı Gün Dış Çekim Hediye!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Salda Romantik Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1430686

Denizli firmalarından Burak Ayın Fotoğrafçılık, romantik ve samimi pozlar konusunda çok başarılı. Çektiği bu karede olduğu gibi Salda'da da çiftlerin yüzünü gülümsetecek fotoğraflar çekiyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Burak Ayın Fotoğrafçılık

Denizli

0258 225 5925

%20 indirim 2020 Anlaşmalarında %20 İndirim + Drone Çekimi Hediye!

Salda'da Eğlenceli Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1203910

Çalıştığınız fotoğrafçı müstakbel eşinle sana poz verdirecek. Ama en güzel fotoğraflarının habersiz çekilenler içinden çıktığını göreceksin. Eşinle birbirinize gülümserken, aşk dolu gözlerle bakarken çekilen fotoğraflarda yanınızda Salda Gölü bile sönük kalacak! Uğur Fotoğraf Atölyesi'nin çektiği bu kare de doğallığın en güzel örneklerinden biri.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Salda Bohem Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1007168

Antalya firmalarından İdeal Fotoğrafçılık da çektiği kareleri aksesuarlarla hareketlendirmeyi tercih edenlerden. Salda'da bohem konsept oluşturarak düğün pozu verme fikrini sen de değerlendirebilirsin. Dilersen bunun için direkt firmadan teklif de alabilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

İdeal Fotoğrafçılık

Antalya

0242 255 5036


Salda Gölü'nde Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1053033

Gölün esintisine kendinizi bırakın ve müstakbel eşinle dilediğiniz gibi dans edin! Dans esnasında sadece fotoğraf değil, aynı zamanda romantik bir düğün klibi de çektirebilirsiniz. Denizli firmalarından Mert Yangöz Fotoğrafçılık'ın çektiği bu kareye siz de sahip olabilirsiniz.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Mert Yangöz Fotoğrafçılık

Denizli

0258 225 5702


Salda Gölü Düğün Pozu

Görsel Numarası: D1417955

Isparta bölgesinde hizmet veren fotoğrafçıların en sık kullandığı mekanlardan biri Salda Gölü oluyor! Bembeyaz kumlar ve turkuaz göl bu kadar yakın olunca, çiftler için de firmalar için de biçilmiş kaftan oluyor. Bu romantik kare de Isparta düğün fotoğrafçılarından Senemce Fotoğraflar'a ait. Sayfasındaki diğer çalışmalara da göz atabilirsin.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Salda Gölü Balonlarla Düğün Pozu

Görsel Numarası: D867773

Düğün fotoğrafı çekimleriniz için bir konsept rengi seçebilirsiniz. Mesela sonbaharda turuncu tonlarını kullanabilir; yazın ise daha çok mavi tonlarına yönelebilirsin. Denizli'deki ekiplerden Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık'ın çektiği bu fotoğraftaki çift ise siyah balonlar kullanmayı tercih etmiş.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Kadir Dokgöz Fotoğrafçılık

Denizli

0258 225 5845

%50 indirim 2020 Dış Çekim Ve Düğün Rezervasyonlarınızda %50'ye Varan İndirimler!

Kumsalda Romantik Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1111939

Akşam saatlerine doğru, hava tam kararmadan Salda Gölü'nde ve çevresinde çok güzel fotoğraflar çektirebilirsin. Bunun öncesinde de gün batımı anlarını değerlendirmeyi unutmamalısın. Ancak bunun için düğün tarihi dışında bir gün tercih etmeyi unutma. Gün boyunca rahat bir şekilde hareket edebilir ve geç kalma korkusu yaşamazsın. Bu kareyi beğendiysen Antalya firmalarından Stüdyo Beyoğlu'na ulaşabilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Stüdyo Beyoğlu

Antalya

0242 255 5286

%25 indirim Pera Paket %25 İndirimle 1.750 ₺ + Drone Çekimi Hediye!

Salda Gölü Kumsal Pozu

Görsel Numarası: D826233

Yine bir konsept fotoğrafıyla karşı karşıyayız! Salda Gölü kumsalında, İstanbul firması Akar Fotoğrafçılık tarafından çekilen bu kare de sana ilham verebilir. Çalmayı bilmesen bile sevdiğin bir enstrümanı fotoğraflarına dahil edebilirsin. Müstakbel eşine serenat yapıyormuşçasına verilen bu pozu kaydetmeyi unutma!

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Akar Fotoğrafçılık

Denizli

0258 225 5493

%40 indirim 2020 Dış Çekim Ve Düğün Randevularında Kısa Süreliğine %40 İndirim!

Salda Gölü Düğün Çekimi

Görsel Numarası: D1394595

Bembeyaz kumların üzerinde keyifli bir yürüyüşe çıkmaya ne dersin? "Ben gelinliğimi/damatlığımı kirletmek istemiyorum" diyen çiftlerin dahi rahatlıkla verebileceği pozlar bulunuyor. Yürüyüş, romantik bir masada yemek ve dans gibi konseptlerde düğün pozlarınızı verdikten sonra kıyafetleriniz kirlenmeden mekanınıza gidebilirsiniz. Bu fotoğrafı çeken Babil Medya Wedding, İstanbul fotoğrafçısı olmasına rağmen Salda Gölü dahil birçok şehir dışı noktada dış çekim yapabiliyor.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Babil Medya Wedding

İstanbul

0212 963 3283

Hediye Drone İle Video Klip Çekimi Hediye!

Salda Gölü Gelin Fotoğrafı

Görsel Numarası: D765583

Böylesine asil bir gelin fotoğrafı olmasını isteyenleri Ersin Çiçek Photography'nin sayfasına alalım! Bu İstanbul ekibi çok başarılı Salda düğün fotoğraflarına imza atmış.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Salda Gün Batımı Pozu

Görsel Numarası: D1193944

Serhan Serter Wedding Dreams'in çektiği bir gün batımı fotoğrafıyla sonlandıralım galeriyi! Salda'nın gündüz saatleri kadar gün batımı vakti de bir başka güzel. Sen de anlaştığın fotoğrafçıyla konuş ve bu güzel saatleri kaçırma. Firmadan teklif alarak Salda Gölü dış çekim fiyatlarını da öğrenebilirsin.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Serhan Serter Wedding Dreams

İstanbul

0216 706 2135

Hediye Tüm Gün Paket Anlaşmalarına Drone Çekimi Hediye!

Salda Gölü'nde Gelin Pozu

Görsel Numarası: D988426

Kumsal beyaz, gelinlik beyaz; o zaman bu kareleri hareketlendirecek renkli buketler gerekiyor! Çift pozları dışında çekilen gelin fotoğrafları da Salda'da bir başka güzel çıkıyor. Denizli Fotoğraf Atölyesi'nin çektiği bu kare de sana fikir verebilir. Firmanın sayfasında bunun gibi birçok fotoğraf var.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Salda Yakın Plan Düğün Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1415837

Salda Gölü'nde sadece yazın değil, bahar aylarında da çekim yaptırabilirsin. Hava koşullarına göre gölün içinde fotoğraf çektirip çektirmeyeceğinize de karar verirsiniz. Burdur'un çevre illerinden Isparta'da yer alan ve bu karenin sahibi olan Brox Wedding de Salda düğün fotoğraflarıyla ilgili merak ettiklerini yanıtlayacaktır.

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Salda'da Gelin Damat Fotoğrafı

Görsel Numarası: D1054431

Müstakbel eşinle el ele tutuştuğunuz her an değerli elbette. Ancak fonda Salda Gölü varsa ortam daha da romantikleşiyor. Bunun gibi başarılı kareler için Denizli fotoğrafçılarından Berkay Pınar'ın sayfasına göz atmayı unutma!

Ebru Doğan

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum