BeşTaksimBir

E-posta Gönder

BeşTaksimBir

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Merkez, Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mutluluk Atölyesi
43 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

BeşTaksimBir Isparta ekibi olarak size en iyi şekilde hizmet vermek için hazırız!

2014 yılında kurulan bir markayız. Amacımız fotoğrafçılık sektörüne yenilik katmak. Bu amaç doğrultusunda da birbirinden güzel işlere imza atıyoruz. 2015 yılında Türkiye’de bir ilk olan fotoğraf platosunu Konya’da kurduk. Meram’da bulunan çekim alanımızda 20 farklı fon ve konseptte hizmet veriyoruz. Hayalini kurduğunuz kareleri özenle çekiyor, düşlediğiniz gibi bir fotoğraf albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Platomuz içerisinde sadece BeşTaksimBir çiftlerine hizmet veriyoruz. Çünkü kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi istiyoruz.

Çekim platosu kurmamızın yanı sıra ekip çalışmasına da büyük önem veriyoruz. Türkiye’nin tüm illerinde başarıyla hizmet veren bir kadroya sahip olmak için uğraşıyoruz. Ve bunu da başarıyoruz. Ekibimiz Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Çekimlerde gerek akademik bilgilerini gerek de estetik bakış açılarını kullanan çalışanlarımız size istediğiniz sonuçları verecek işlere imza atıyor. Geniş ekibimizle Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden hizmet alabilirsiniz.

Çekim öncesi sizinle tanışmak ve isteklerinizi öğrenmek bizim için oldukça önemli. Görüşmemiz esnasında beklentilerinizi öğrenirken yaptığımız çalışmalardan da zaman zaman örnekler gösteriyoruz. Çekim yerinize birlikte karar veriyoruz. Isparta’da fotoğraf çekilecek yerler o kadar çok ki, alan bulurken asla zorlanmıyorsunuz. Çekim sırasında rahat olmanızı istiyor, içinizden geldiği gibi davranmanızı talep ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla çekimlerinizi yapıyoruz.

Çekim bittikten sonra görselleri size gösteriyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi kenara ayırıyor ve onları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Gereken tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra albümünüzü size teslim ediyoruz.

Beştaksimbir Isparta fotoğrafçısı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Doğan

 • Adres: Isparta/Merkez

BeşTaksimBir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!