BeşTaksimBir
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

BeşTaksimBir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

BeşTaksimBir Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

BeşTaksimBir Sıkça Sorulan Sorular

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

BeşTaksimBir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

BeşTaksimBir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, BeşTaksimBir şehir dışında hizmet veriyor.

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

BeşTaksimBir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

BeşTaksimBir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

BeşTaksimBir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

BeşTaksimBir Hakkında

BeşTaksimBir Isparta ekibi olarak size en iyi şekilde hizmet vermek için hazırız!

2014 yılında kurulan bir markayız. Amacımız fotoğrafçılık sektörüne yenilik katmak. Bu amaç doğrultusunda da birbirinden güzel işlere imza atıyoruz. 2015 yılında Türkiye’de bir ilk olan fotoğraf platosunu Konya’da kurduk. Meram’da bulunan çekim alanımızda 20 farklı fon ve konseptte hizmet veriyoruz. Hayalini kurduğunuz kareleri özenle çekiyor, düşlediğiniz gibi bir fotoğraf albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Platomuz içerisinde sadece BeşTaksimBir çiftlerine hizmet veriyoruz. Çünkü kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi istiyoruz.

Çekim platosu kurmamızın yanı sıra ekip çalışmasına da büyük önem veriyoruz. Türkiye’nin tüm illerinde başarıyla hizmet veren bir kadroya sahip olmak için uğraşıyoruz. Ve bunu da başarıyoruz. Ekibimiz Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Çekimlerde gerek akademik bilgilerini gerek de estetik bakış açılarını kullanan çalışanlarımız size istediğiniz sonuçları verecek işlere imza atıyor. Geniş ekibimizle Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizden hizmet alabilirsiniz.

Çekim öncesi sizinle tanışmak ve isteklerinizi öğrenmek bizim için oldukça önemli. Görüşmemiz esnasında beklentilerinizi öğrenirken yaptığımız çalışmalardan da zaman zaman örnekler gösteriyoruz. Çekim yerinize birlikte karar veriyoruz. Isparta’da fotoğraf çekilecek yerler o kadar çok ki, alan bulurken asla zorlanmıyorsunuz. Çekim sırasında rahat olmanızı istiyor, içinizden geldiği gibi davranmanızı talep ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla çekimlerinizi yapıyoruz.

Çekim bittikten sonra görselleri size gösteriyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi kenara ayırıyor ve onları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Gereken tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra albümünüzü size teslim ediyoruz.

Beştaksimbir Isparta fotoğrafçısı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Isparta/Merkez

  • Haritadaki Konumu

    BeşTaksimBir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.