Davetiyejim

E-posta Gönder

Davetiyejim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2 TL'den az

Davetiyejim Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Davetiyejim Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Davetiyejim Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Davetiyejim Hakkında

Birbirinden güzel davetiye modellerimiz, kaliteli hizmetimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla Davetiyejim’de sizin de özel anlarınızı tasarımlarımızla buluşturmak istiyoruz.

2016 yılından beri davetiye ve matbaa alanlarında hizmet veriyoruz. Hem online hem de mağaza üzerinden satışlar yaparak pek çok çifte ulaşıyoruz. İzmir merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin pek çok iline hizmetimizi rahatlıkla ulaştırıyoruz.

Kocaeli davetiye firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka bizi de değerlendirmeye almalısınız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak ve size en üstün hizmeti kolaylıkla sunmak. Kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız tasarımlarımızda her daim özgünlükten yanayız. Üstelik ekonomik fiyatlarla hizmet sunma gayretindeyiz.

Doğru davetiye tasarımını bulmanız için size profesyonel ekibimizle birlikte yardımcı oluyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle yol gösteriyoruz. Düğün konseptiniz, tarzınız, hoşunuza giden renkler davetinizin tasarımını oluşturan detayların bazıları. Salon düğünü istiyorsanız daha koyu renklerin, altın sarısı ve gümüş renklerinin ön plana çıktığı modelleri düşünebilirsiniz. Deniz kenarında bir düğün yapacaksanız mavi renkleri ve deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Kır düğünü isterseniz ise yeşilin tonlarını, çiçekleri, ağaçları, yaprakları davetiye baskınızda görebilirsiniz.

Üstelik sadece davetiye basımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda masa kartı ve menü basımı gibi hizmetlerde sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak, beğenilerinizden bahsetmek ve davetiye tasarımınız konusunda son kararı vermek. Yaklaşık bir haftalık bir süre zarfında davetiyelerinizi tasarlayarak size teslim ediyoruz. Şehir dışı gönderimler de yaparak nerede olursanız olun zamanında ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Siz de Kocaeli Davetiyejim ile çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem modellerimizi görebilir hem de fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.