Düğün Davetiyesi Eskişehir

Övgü Tasarım Atölyesi

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Övgü Tasarım Atölyesi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Övgü Tasarım Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat DVD Davetiye

Övgü Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Övgü Tasarım Atölyesi Hakkında

Hayalini kurduğunuz bu mutlu güne çok az kaldı. Sevdiklerinizi davet etmek ve bu ânları sizinle birlikte yaşamalarını istiyorsunuz. İşte biz, tam da burada devreye giriyoruz. Övgü Tasarım Atölyesi olarak birbirinden güzel ve birbirinden farklı davetiye modellerini beğeninize sunarak kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlıyoruz. Konuklarınız düğününüzün ne kadar güzel olduğunu davetiyelerinizden anlayacak!

Düğün davetiyesi konusundaki eğitimlerimiz ve sektörü yakından takip edişimiz sayesinde istek, ihtiyaç ve beklentilerinize tam olarak yanıt vereceğimizi düşünüyoruz. Tasarım farklılığımız, hizmet anlayışımız ve fiyatlarımız ile Eskişehir’deki en iyi seçeneklerin başında geliyoruz.

Davetiye konusunda hizmet vermeden önce, sizi dinliyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Sizi anlıyor ve beklentilerinize uygun modelleri beğeninize sunuyoruz. Bu sistemle çalışırsak daha verimli olacağımızı düşünüyoruz.

Davetiyenizi tasarlarken tarzınız kadar düğün konseptinizin de önemli olduğu düşünüyoruz. Davetiyelerin tasarımının oluşturulmasından adetinin belirlenmesi ve size teslimine kadar tüm bu süreci 1 haftadan az bir zamanda gerçekleştiriyoruz. Hızımız, en büyük silahımız! En iyi hizmeti en kısa sürede konuklarımızla buluşturmak için titizlikle çalışıyoruz.

Bizi şehir dışından tercih etmek isteyen çiftlerimize de iyi bir haberimiz var! Türkiye’nin her yerine gönderim yapabiliyor, sizleri kaliteli davetiyelerimizle buluşturabiliyoruz. Hem de ücretsiz! Aradığınız hizmet için Övgü Tasarım doğru bir adres olacak. Emin olabilirsiniz!

Sadece davetiye değil, menü ve masa kartı da basabiliyoruz. Bu konuda olan tecrübe ve bilgi birikimlerimizi kullanarak Eskişehir’de ihtiyacı olan herkese en iyi hizmeti vermek için faaliyetteyiz!

Övgü Tasarım Eskişehir’de aradığınız hizmeti sağlamak için sabırsızlanıyor! Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz tarih için bir planlama yapıyor ve hazırlıklarımıza başlayabiliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Paşa Mah. Değirmen Sok. No:13/C Eskişehir.

  • Haritadaki Konumu

    Övgü Tasarım Atölyesi Yol Haritası

Övgü Tasarım Atölyesi Yorumları (1)

İmren & Bilal

Düğün Tarihi: 20.06.2019

Bize özel davetiye tasarladılar, çok memnun kaldık, tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.