Düğün Davetiyesi Eskişehir

Vaveyla Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vaveyla Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Vaveyla Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Vaveyla Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Vaveyla Davetiye Hakkında

Grafik tasarıma olan 6 yıllık ilgi ve alakamızın sonucunda bunu bir iş haline getirmek istedik ve 2017 yılında Vaveyla Davetiye’nin temellerini attık. O gün bu gündür de artan tecrübemiz ve referanslarımızla faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Düğün davetiyesi Eskişehir’deki çiftlere Bilecik üzerinden üretip posta yoluyla gönderdiğimiz bir hizmet. 3 kişilik kadromuzda bir tasarımcımız; iki de basım, davetiye aksesuarları ve detaylarıyla ilgilenen ekip arkadaşlarımız var. Hepimiz işini özenle yapan ve üzerine düşeni layığıyla yerine getiren çalışanlarız. Davetiyelerinizi bu ekibe emanet edebilirsiniz.

Sürekli olarak yenilen modellerimiz ve detayları hakkında bilgi verelim şimdi de. Öncelikle isteğe göre özel tasarım yaptığımızı belirtmek isteriz. Eğer halihazırda bulunan modellerimizden birini tercih etmek isterseniz de içeriğini çabucak size göre düzenliyor ve göndermeye hazır hale getiriyoruz.

Ebat olarak genellikle 13x18 cm ve 15x15 cm ölçülerini kullanıyoruz. Kâğıt çeşitlerimizin hepsi 350 gram mat kuşe kâğıdıdır ve talebe göre dokulu baskılar da yapıyoruz. Zaten örneklerimizi görüp aralarından seçim yapabilmeniz için numune olarak kâğıt çeşitlerimizin kataloğunu gönderiyoruz. Her davetiyede farklı font kullanıyoruz ve talep eden olursa kaligrafik davetiye de hazırlıyoruz. Aksesuar olarak kurdele, damga, hasır ip gibi detayları davetiyenizin modeline uygun şekilde kullanıyoruz. Ek olarak nikâh şekeri kıvamında kına ve nişan organizasyonlarınızda dağıtabileceğiniz obje hediyelikler yapıyoruz.

Minimum 100 adetlik sipariş alıyoruz ve 7 iş günü içinde teslim ediyoruz. Türkiye sınırları içerisindeki her şehre yolluyoruz. Ayrıca 1000 adet ve üstüne de kargomuz ücretsiz. Eğer davetiye yaptırmak istiyorsanız ve en doğru firmayı arıyorsanız hemen yandaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.