Davetiye Atölyesi

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Özel Tasarım

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox

Önerilen Firmalar

Davetiyejim
15

Merkezefendi

Davetiyejim

1 TL'den az
Kaligrafik Davetiye

Pamukkale

Taraşlı Grafik & Matbaacılık

Acıpayam

Huzur Matbaa

Hakkında

Sizin için büyük anlam ifade eden değerli günlerinizde sevdiklerinizi de yanınızda görmek istersiniz değil mi? Peki sevdiklerinizi organizasyonlarınıza davet edeceğiniz, davetiye tasarımına karar verdiniz mi? O zaman doğru sayfadasınız! Sizleri Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine davetiye hizmeti verebilen firmamızla tanıştıralım.

Davetiye Atölyesi Denizli kişiliğinizi yansıtan, aşkınızı tüm samimiyetiyle anlatan birbirinden güzel davetiyeler tasarlıyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren istek ve beklentilerinizle yakından ilgileniyor, tamamen içinize sinen modeli bulmanız için size yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstiyoruz ki her detay hayallerinize ışık tutsun.

Davetiye tasarımına karar vermeden önce belli kriterleri göz önünde bulundurursanız, düğün konseptinizle uyum yakalayabilirsiniz. Örneğin; şık bir balo salonunda düğün yapacaksanız daha gösterişli davetiye modellerimizi, deniz kıyısında bir kır düğünü yapacaksanız deniz kabuğu ve gemi detaylarının olduğu doğal görünümlü davetiyelerimizi tercih edebilirsiniz. Yol göstericimiz olan düğün temanız, birbirinden farklı davetiye modellerimizden daha kolay seçim yapmanıza olanak sağlayacak.

Mutlu bir gelecek için ilk adım niteliğinde olan nişan töreniniz için de yaratıcı davetiye tasarımlarımız mevcut. Bu modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Davetiyeleriniz için minimum sipariş adetimizin 50 olduğunu da belirtelim. Seçimini yaptığınız davetiyeleri 1 hafta içerisinde size teslim ediyoruz. Tabii davetiye dışında ekstra hizmetlerimiz de bulunuyor. Davet mekânınızda kullanabileceğiniz masa kartları, menü basımı ve checkbox gibi ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığıyla karşılayabilirsiniz.

Denizli davetiye firmaları arasında fark yaratacak olanaklarımızla, mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz de misafirlerinizi yaratıcı bir şekilde özel günlerinize davet etmek istiyorsanız, daha fazla bilgi almak ve bütçenize uygun fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz fiyat teklifi formu, telefon numarası ve mail üzerinden bize ulaşmak…

İletişim

Muhammed Ali Utku

  • Adres: Saraylar Mah. 358 Sk. No:11/A Merkezefendi

Davetiye Atölyesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!