Muratlı Yemek

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Muratlı Yemek Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
20 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
2.000 kişi

Muratlı Yemek Özellikler

Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Muratlı Yemek Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Muratlı Yemek Hakkında

Muratlı Yemek 2001 yılından bu yana, toplu yemek hizmet anlayışını, en üst kalitede sunarak bölge halkının sevgi ve saygısını kazanmıştır.Muratlı Yemek A kalite ürünlerle, hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek lezzetin adresi olmuştur. Haccp-İSO 9001 belgelerimiz ile hizmet kalitesini kanıtlamış olan şirketimiz bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesi amacı ile yapılması gereken iyileştirme çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Yine firmamız bünyesinde profesyonel olarak barındırdığı konusunda uzmanlaşmış ekibi ile günlük 2000 kişiye yemek hizmeti sağlamaktadır. Kaliteden, Hijyenden taviz vermeden yemek hizmeti sunduğumuz firmamız profesyonel ekibi ile düğün, cemiyet, toplantılar, koktelyler, mevlüd ve cenazelerde hertürlü organizasyonu gerçekleştirerek bölge halkının takdirini kazanmıştır.

Tüm yemek servislerimiz ısı yalıtımlı termobox´larda lezzet ve görünümüne önem verilerek modern araçlarımızla ayağınıza kadar gelecek son derece muntazam bir şekilde misafirlerinize servis edilecektir. Siz sayın müşterilerimize ne arzu edilirse onu yapacağımızın garantisini veriyoruz. Yemeklerin yanısıra,tabak,kaşık,çatal,ekmek,sürahi,baharatlar,peçeteler yine aynı şekilde hizmetinize sunulacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Hasan Çelikkol Caddesi No:53/A Muratlı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Muratlı Yemek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.