Catering Dünyası Event ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
60 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Özellikler

Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Hakkında

2016 yılında kurduğumuz Catering Dünyası adlı markamız ile yemek sektörüne giriş yaptık. Dünya mutfağı üzerine çalışma kararı alarak çok kültürlü ve her tür zevke hitap eden işler ortaya çıkarmaya başladık. Kurulduğumuzdan beri edindiğimiz başarıları öncelikle şeflerimiz olmak üzere her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan mutfak ekibimize borçluyuz.

İstanbul’da kurduğumuz işletmemiz Catering Dünyası Event ve Organizasyon’un merkezi olarak Maslak semtinde bulunuyoruz. Ancak büyük ekibimiz ve teknik imkanlarımız sayesinde İstanbul dışında da hizmet verebiliyoruz. En çok talep aldığımız iller arasında; Ankara, İzmir, Kocaeli ve Tekirdağ yer alıyor. Gittiğimiz her bölgede veya mekanda aynı hizmet kalitesi ile çalışıyor, prensiplerimizden ödün vermiyoruz.

Tekirdağ catering firmaları arasından bizi tercih etmeniz için çok sebep var ancak buna geçmeden önce bizimle ne gibi durumlarda çalışabileceğinizden de bahsetmek isteriz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri gibi özel günlerin yanı sıra kurumsal etkinlikler, kutlamalar ve açılışlar için de catering hizmeti veriyoruz.

Özel organizasyonlar için 50 kişilik küçük gruplardan 1.000 kişilik büyük topluluklara kadar yemek çıkarabilecek kapasiteye sahibiz. Çiftlerimizin davetli listesindeki sayıya göre anlaşmalarımızı ve hazırlıklarımızı yapıyoruz. Dünya mutfağından esinlendiğimiz yemeklerin bulunduğu çok sayıda set menümüz var. Ana yemekler, ara sıcaklar, salatalar ve tatlılar gibi başlıklar altında harika lezzetler sunuyoruz. Menülerin içeriklerini çiftlerin istekleri doğrultusunda düzenleyebiliyoruz.

Daha hafif ikramlar veya biraz daha uygun fiyatlı organizasyonlar için kokteyl menüler de servis edebiliyoruz. Bol çeşitli içeriklere sahip kokteyl tabaklarında lezzet kadar görsel sunuma da özen gösteriyoruz. Menü içeriklerimizde ise genellikle; ara sıcaklar, kanepeler, mezeler, peynir tabakları, krudite tabakları, kuru yemişler, çerezler ve meyveler gibi seçenekler bulunuyor.

Konuklarımıza sunduğumuz her yiyecek veya içeceğin aynı kalite standartlarını taşımasına özen gösteriyoruz. Sağlığa zarar verebilecek içerikler kullanmıyor, mevsiminde temin edilmiş kaliteli ürünler tercih ediyoruz. Eğitimli ve alaylı şeflerimiz ile mutfak ekibimizin en steril şartlarda tüm ikramlarımızı özen ve titizlikle hazırlamasını sağlıyoruz.

Catering Dünyası Event ve Organizasyon olarak catering hizmetleri haricinde; nişan merasimleri, düğünler, nikah törenleri gibi özel günlerin organizasyonlarını da düzenliyoruz. Tekirdağ Çorlu catering firmaları arasında yapacağınız seçimde, bu denli kapsamlı bir yelpazede hizmet veren markamızı tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Bizimle görüşüp fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için sayfa üzerindeki numara veya yandaki formu kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Ticaret Merkezi 7/86 Sarıyer/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Catering Dünyası Event ve Organizasyon Yol Haritası

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kübra & Kerem

Düğün Tarihi: 06.04.2019


Merhaba, İşleri gerçekten tam bir profesyonellik içinde yapıyorlar. Oldukça sıkıntılı bir ortamda çok hızlı ve doğru şekilde kararla organizasyonu yönettiler. Söyledikleri şekilde her şey verdikleri teklifle aynıydı. Ellerinize, emeğinize sağlık.. Her şey için teşekkür ederiz. İç Anadolu İşitme... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.