Günal Ziyafet

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Günal Ziyafet Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
20-40 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
10-20 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
2.000 kişi

Günal Ziyafet Özellikler

Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Ekipman Menüde Değişiklik

Günal Ziyafet Hakkında

Günal Ziyafet Catering'in sunduğu hizmetler arasında öncelikli olarak açılış törenlerinde, fuarlarda, şenliklerde, gösteri ve festivallerde kokteyl ve catering hizmeti; düğün yemeği, sandalye süsleme, çiçek dekorasyon, havai fişek organizasyonları; yat kokteyl ve yemekleri, açık hava konserlerinde büfe hizmetleri, garden party, coffee-break ve piknik organizasyonları, açık büfe ve oturmalı yemek servisleri, lunch-box hizmetleri yer almaktadır. Bunun dışında porselen tabak - çatal - bıçak, cam bardak çeşitleri, sandalye, örtü kiralama da hizmetlerimiz arasındadır. İstek üzerine personel hizmeti de sunulmaktadır. Aynı zamanda bu kapsama girebilecek sizin yapacağınız teklifli hizmetleri de vermeye hazırız.

Günal Ziyafet olarak bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerde hep en yüksek kaliteye, firma ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle anılmaktan onur duyuyoruz.

15 yıllık geçmiş Şirketimiz 1996 yılından beri Antalya ve çevresinde hizmetlerini sürdürmektedir. O günden bu yana süregelmiş hizmetlerimiz görmek için referanslar linkine göz atınız. Yüksek deneyim Şirket sahibi Yaşar Günal'dır.
Yaşar Günal şirket kurulana kadar sıralanmış otellerde yanlarına yazılmış hizmetleri vermiştir: Club Alda (Aşçıbaşı), IFA Tekirova Beach Hotel (Aşçıbaşı), Fethiye Club Aldiana (Aşçıbaşı), Iber Otel Marmaris (Aşçıbaşı), İstanbul Sheraton Hotel (Chef de Party), Ankara Marmara Hotel (Chef de Party) hizmeti sunuyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Etiler Mah.845 Sok.Veli Öztürk Apt. No:7/A Muratpaşa / Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Günal Ziyafet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.