Günal Ziyafet

Hızlı Dönüş
Günal Ziyafet


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Günal Ziyafet sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Yemekli Fiyat 20-40 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Ekipman, Menüde Değişiklik

Hakkında

Günal Ziyafet Catering'in sunduğu hizmetler arasında öncelikli olarak açılış törenlerinde, fuarlarda, şenliklerde, gösteri ve festivallerde kokteyl ve catering hizmeti; düğün yemeği, sandalye süsleme, çiçek dekorasyon, havai fişek organizasyonları; yat kokteyl ve yemekleri, açık hava konserlerinde büfe hizmetleri, garden party, coffee-break ve piknik organizasyonları, açık büfe ve oturmalı yemek servisleri, lunch-box hizmetleri yer almaktadır. Bunun dışında porselen tabak - çatal - bıçak, cam bardak çeşitleri, sandalye, örtü kiralama da hizmetlerimiz arasındadır. İstek üzerine personel hizmeti de sunulmaktadır. Aynı zamanda bu kapsama girebilecek sizin yapacağınız teklifli hizmetleri de vermeye hazırız.

Günal Ziyafet olarak bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerde hep en yüksek kaliteye, firma ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle anılmaktan onur duyuyoruz.

15 yıllık geçmiş Şirketimiz 1996 yılından beri Antalya ve çevresinde hizmetlerini sürdürmektedir. O günden bu yana süregelmiş hizmetlerimiz görmek için referanslar linkine göz atınız. Yüksek deneyim Şirket sahibi Yaşar Günal'dır.
Yaşar Günal şirket kurulana kadar sıralanmış otellerde yanlarına yazılmış hizmetleri vermiştir: Club Alda (Aşçıbaşı), IFA Tekirova Beach Hotel (Aşçıbaşı), Fethiye Club Aldiana (Aşçıbaşı), Iber Otel Marmaris (Aşçıbaşı), İstanbul Sheraton Hotel (Chef de Party), Ankara Marmara Hotel (Chef de Party) hizmeti sunuyoruz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Fatma Gunal Adres Etiler Mah.845 Sok.Veli Öztürk Apt. No:7/A Muratpaşa / Antalya
Muratpaşa,
Evleneceklere Destek Hareketi
Günal Ziyafet ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Günal Ziyafet hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap