Ünlüler Balayını Nerede Yapıyor?

Moda ikonu Kate Moss’tan Cambridge Düşesi Kate Middleton’a, yakışıklı aktör Orlando Bloom’dan Victori’s Secret’ın kanatsız meleği Giselle Bündchen’a dünyanın en ünlüleri balayı tatili için nereye gittiler, ne kadar ödediler, öğrenin!

Kate Middleton & Prince William

Geçmişten bugüne efsanevi düğünlere imza atan ünlülerin, balayına nereye gidecekleri sır gibi saklanıyor normalde ama kraliyet çifti Kate Middleton ve Prens William'ın, Şeyseller’de özel bir ada olan Desroches’te geceliği 6,500$ olan bir villada konakladıklarını öğrendik. Hint okyanusu manzaralı villanın bahçesinde mermerden oyulmuş bir havuz olduğu ve çiftin adaya helikopterle ulaştığı söyleniyor.

kate middleton - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Giselle Bündchen & Tom Brady

Ünlü model Giselle Bündchen ve futbolcu eşi Tom Brady balayını Giselle Bündchen’ın memleketi Brezilya’da geçirdiler. Mankenin büyüdüğü şehir olan Horizontino’da kah dondurma yiyerek kah aile içinde kutlamalara katılarak eğlenen çift balayında Bündchen’in büyükbabası’nin 83. yaş günü partisine katılmanın mutluluğunu yaşadı.

giselebundchen - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Kate Moss & Jamie Hince

Gitarist nişanlısı Jamie Hince'le 12. yüzyıldan kalma bir kilisede dünya evine giren İngiliz model Kate Moss balayında Akdeniz’in incisi olan Korsika Adası’nı tercih etti.

katemossjamiehince 3 - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Selma Hayek & Francois-Henri Pinault

Salma Hayek ve Francois-Henri Pinault Venedik’deki düğün seremonilerinin ardından balayı için Şeyseller’e uçtular. Şeyseller’deki 115 adadan biri olan Fregate Adası’ndaki North İsland Hotel’de geceliği 7,400$ olan bungalowlardan birinde konaklayan çiftin tatillerinin büyük bir kısmı kulübelerinde geçirdikleri söyleniyor.

selma hayek - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Prince Albert & Charlane Whittstock

Prince Albert ve yeni eşi Charlane Wittstock balayı tatili için Güney Afrika’yı tercih ettiler. Umhlanga şehrindeki Oyster Box Hotel’deki özel terasa sahip suitte tek gece konaklamanın fiyatıysa 7,350$.

prince albert - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Miranda Kerr & Orlando Bloom

Holywood’un muhteşem aktörü Orlando Bloom ve Victoria’s Secret’ın bebek yüzlü meleği Miranda Kerr, sadece aile üyelerinin katıldığı düğünden sonra balayı için Karayipler'i tercih etti.

miranda kerr - Ünlüler balayını nerede yapıyor?

Tam 1 Balayı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

G G&s

Parayı veren düdüğü çalar. bize de nasip olur bir gün insallah :)

YE Yasemin Erdinç

Oyster Box Hotel efsaneymiişş