Türkiye Balayı Otelleri ve Turları

Evlilik hazırlığı uzun bir süreç, düğün ile birlikte heyecan doruğa ulaşıyor. Ne kadar muhteşem bir olay ve tarifsiz bir mutluluk olsa bile bunca şey seni ve eşini biraz yormuş olabilir. O yüzden ilk hediyen bir balayı olmalı. Düşlerin ne olursa olsun hayallerini gerçekleştirecek bir balayı oteli bulabilirsin. Dilersen Antalya'da denize sıfır bir butik otel seçerek sakin bir tatil ile düğün yorgunluğunu atabilir ya da Bodrum'da beş yıldızlı bir otel tercih ederek konforun tadını çıkarabilirsiniz. Böylelikle hayalini kurduğun tatili balayında gerçekleştirerek evlilikte ilk günlerini unutulmaz anılara çevirebilirsin. Hemen gideceğin yeri belirle ve fiyat teklifi al!

Türkiye Balayı Otelleri ve Turları

Kuşadası Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Bodrum Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Marmaris Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Belek Otelleri

Antalya

VİZE

Vizesiz

Dalaman Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Özdere Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Çeşme Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Antalya / Lara Otelleri

Antalya

VİZE

Vizesiz

Side Otelleri

Antalya

VİZE

Vizesiz

Antalya / Alanya Otelleri

Antalya

VİZE

Vizesiz

Didim Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Ayvalık Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Datça Otelleri

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Göcek

Muğla

VİZE

Vizesiz

Antalya

Türkiye

VİZE

Vizesiz

Kemer Otelleri

Antalya

VİZE

Vizesiz

Ülkemizde Balayı Tatili

Dört bir köşesi cennet olan ülkemizin birbirinden güzel lokasyonlarında eşin ve senin için harika bir tatil planlayabilirsin. Düğün süreci seni yormuş, yaşadığın telaş ve heyecan bir tatile ihtiyaç duymanı sağlamış olabilir. Zaten genelde böyle olduğu için balayı tatili diye bir terim ortaya çıkmış. Balayı tatilinde ne aradığın bu noktada önemli oluyor. Aslında tatil bölgesi seçimini gönlüne ve mevsime göre seçersin lakin ne tarz bir otel aradığın asıl mevzu. Örneğin konforu yüksek beş yıldızlı bir otel seçip rahat etmek isteyebilirsin. Ya da daha sakin seçenekler arıyorsan mutlaka değerlendirmen gereken butik oteller var. Adım adım giderek balayı tatilini planlamana yardımcı olabiliriz. Bir tur mu, bir otel mi yoksa tam anlamıyla bir macera mı arıyorsun gibi sorulara cevap arayarak başlayalım.

Türkiye Balayı Otelleri

Türkiye çok farklı turizm dallarında oldukça iyi bir konumda olmasından dolayı otel bulmakta kesinlikle zorlanmayacağınız bir yer. Özellikle ne aradığınızdan eminseniz önünüzdeki seçenekleri azaltarak doğru otele ulaşabilirsiniz. Bunun için ilk olarak belirlemeniz gereken hangi şehirde tatile gideceğiniz. Bir deniz kenarı tatili, bol güneş, sıcacık kumsallar ve eğlence hayal ediyorsanız seçeneğiniz oldukça fazla. Tabii olarak bu yerlerin yukarıda saydığımız benzer özelliklerinin yanında karakteristik özellikleri de var. Etraflarında bulunan tarihi yapılar, doğası ve çeşitli spor aktivitelerini buna örnek verebiliriz. Mesela İzmir'de yaşıyorsanız şehirden çıkmadan Çeşme'de aradığınız oteli rahatlıkla bulabilirsiniz. Yok ben biraz daha uzaklara gideceğim diyorsanız Antalya doğayla iç içe plajlarıyla sizi beklemekte.

Eğer konforu ve büyük tesisleri seviyorsanız mutlaka büyük bir otel tercih etmelisiniz. Açık büfe menüler sizi yemek seçme derdinden de kurtaracağından akşam yemeğinde ne giyeceğinizi düşünmeye ve eğlenmeye daha çok vaktiniz kalacaktır. İsterseniz denize gidebilirsiniz, veya otellerin havuzlarında ve gece kulüplerinde vakit geçirebilirsiniz. Birbirinden güzel balayı süitleri ile unutulmaz bir tatil yaşamanız mümkün. Sadece hayal edip fiyat teklifi istemeniz yeterli.

Yurtiçi Balayı Turları

Gideceğiniz yeri yukarıdaki listeden seçtikten sonra bir otel mi arıyorsunuz yoksa orayı gezmek için mi gidiyorsunuz sorusuna cevap vermelisiniz. Eğer amacınız sadece tatil değil yöreyi de tanımaksa size en uygunu bir balayı turu. Bu sayede bir çok detay siz onu aramadan ayağınıza gelecek ve siz de hem tatilin hem de gezmenin keyfini çıkaracaksınız. Bu sayede eşinizle ilk anılarınız daha önce hiç görmediğiniz yerlerde masal gibi başlayacak. Belki Efes'te geçmişe tanık olan tarihi yapılarla belki de Didim'de antik şehirlerde ilk tatilinizin fotoğrafları çekilip albümlerde ve sosyal medya yerini alacak. Düğün fotoğraflarının ardından huzur verici olacakları kesin.

Butik Balayı Otelleri

Biz gezmeleri sonraya bırakalım sadece dinlenmek istiyoruz diyorsan senin için en doğru tercih küçük oteller olacaktır. Denizle baş başa olan bu oteller seni ve eşini dinlendireceği kesin. Özellikle sakin koylarda, şehirden uzak ve doğayla baş başa oteller dinlenmene yardımcı olacaktır. Malum düğün telaşı, misafirler ve bir sürü telaştan sonra biraz olan biteni konuşmak biraz da yalnız kalmak iyi gelecektir. Bu otellerin bir başka avantajı da daha sade hizmetler sunmaları ve bütçeni fazla yormamaları. Butik otellerin oda sayıları da az olduğu için her anlamda dinlendirici günler geçirmeni sağlayacaktır. Eşin ve senin için o güne kadar yaşadıklarınızı konuşmanız ve gelecek planınızı yapmanız için harika bir ortam. Seçiminizi yapmanız ve fiyat teklifi istemeniz yeterli.