Antalya Otelleri

Antalya masmavi denizi, altın sarısı kumsalları, o enfes yemyeşil doğası ve tarih kokan atmosferinin yanı sıra otelleri ile de oldukça popüler!

Antalya Otelleri Hakkında

Düğün hazırlıklarının belki de en güzel kısmı balayını planladığınız kısmıdır. Düğün hazırlıklarının ve düğünün tatlı yorgunluğunu atacağınız o huzur dolu günleri iple çekiyorsunuz ve her şey mükemmel olsun istiyorsunuz, biliyoruz.

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden Antalya, balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği şehirlerden biri. Side’nin eşsiz doğası, Kemer’in enfes denizi ve Alanya’nın dillere destan otelleri Antalya’yı tercih etmenize en büyük nedendir.

Bir de öyle bir istatistik var ki bunu da değerlendirmeden geçmemek gerekiyor. Antalya, Türkiye’deki en iyi balayı otellerine sahip bir tatil beldesidir. Antalya balayı otellerinin sahip olduğu konum, hizmet kalitesi ve ihtişam emin olun hiçbir yerde bulunmuyor.

Antalya’da balayı demek biraz da maviyle yeşilin tarihle buluşması demektir. Masmavi ufka eşinizle beraber odanızın penceresinden baktıkça huzuru bulacak, Toros Dağları’nın yemyeşil örtüsüyle doğanın ihtişamına hayran kalacaksınız.

Antalya dileyen için deniz, kum ve güneş tatili dileyen için de eşsiz bir doğa ve tarih tatili de sunuyor. Denizin ve güneşin keyfini Antalya otellerinde dinlenerek çıkarabilirsiniz. Güneşin kızdırdığı altın sarısı kumlarda eşinizle aşkınızı, beraberliğinizin ilk günlerini unutulmaz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Doğayı seven enerjik bir çiftseniz Antalya’nın doğa güzelliklerini karış karış gezme şansınız da olabilir. Bir de antik dönemden kalma pek çok tarihi de barındıran bu şehirde Side gibi seçeneklerle kültür dolu geziler de yapabilirsiniz.

Antalya otelleri balayı çiftlerine ayrı bir özen gösterir, çiftlerin kendilerini özel hissetmeleri için elinden gelen her şeyi yapar. Çiftler otele özel bir karşılamayla ayak bastıktan sonra tatilleri boyunca onları şımartacak hediyeler ve hizmetler sunulur.

Antalya otelleri, Türk ve Dünya mutfağının en leziz yemeklerini sunması açısından da adından sıkça söz ettirir. Tatil demek sizin için de yemek yemek demekse Antalya’daki balayı sizin için efsane bir ziyafet haline gelecek.

Antalya gece hayatıyla da epey hareketli bir tatil beldesidir. Hem otellerin gece kulüpleri hem de Antalya’nın gece kulüplerinde dilediğinizce eğlenebilir, balayınıza unutulmaz anlar katabilirsiniz.

Antalya balayı önerilerinin en başında yer alan deniziyle, doğasıyla ve tarihiyle vazgeçilmez bir tatil beldesidir. Ayrıca Antalya otellerinin, yapılan bir araştırma sonucunda dünyanın en iyi 100 otelini içinde barındırdığını da söylemeden geçmeyelim.

Güzel bir balayı tatili geçirmeniz dileğiyle…


Ne Zaman Gidilmeli?

  Ocak
  Şubat
  Mart
  Nisan
  Mayıs
  Haziran
  Temmuz
  Ağustos
  Eylül
  Ekim
  Kasım
  Aralık

Antalya Otelleri Düğün.com'da

En iyi tatil sitelerini karşılaştır, en uygun fiyatlarla balayına çık!

OTELLERİ İNCELE