Bodrum Otelleri

Kendine özgü mimarisi ve doğası ile çiftleri cezbeden, aşk ve eğlence dolu bodrum balayı otellerini inceleyin ve ücretsiz teklif alın!

Bodrum Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Bodrum demek zaten başlı başına bir aşk demek değil midir? Bodrum demek romantizm demek, balayı tatili demektir. Bembeyaz, şirin mi şirin mavi panjurlu evlerin süslediği Bodrum’da balayı emin olun hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan unutulmaz olur.

Bodrum’un şiirsel havası adım atar atmaz sizi sarıp sarmalayacak. Püfür püfür esen Bodrum havası aklınıza mutlaka şu dizeleri getirmeli: ‘’Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler...’’ Ne de doğru söylemiş Halikarnas Balıkçısı değil mi? Aklınız ve balayınızın özel anları hep Bodrum’da kalacak… Bodrum’u tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz.

Bodrum otelleri de tıpkı Bodrum evleri gibi bembeyazdır. Panjurları da kiminin mavi kiminin yeşil kiminin de pembedir. Bu tipik Bodrum evlerini çağrıştıran Bodrum balayı otelleri daracık Arnavut kaldırımları arasındadır.

Bodrum otelleri ya denize sıfır konumda ya da deniz çok yakın mesafededir. Bodrum sahilleri gece ve gündüz müzik sesleriyle her daim canlıdır. Kıpır kıpır bir çiftseniz Bodrum sahilleri tam da size göre.

Bodrum otelleri de her şey dâhil sistemiyle çalışıp size en konforlu hizmeti vermeye çalışır. Bodrum’da herkesin istek ve tarzına uygun otel bulunmaktadır. Eğlence dolu bir tatil isterseniz gece ve gündüz etkinliklere bir an ara vermeyen bir otel seçebilir, sakinliği ve huzuru arıyorsanız da daha küçük huzurlu bir oteli tercih edebilirsiniz.

Bodrum doğal güzelliği yanında içinde tarihi de barındıran bir tatil beldesidir. Eğer tarihe ve kültüre meraklı bir çiftseniz; Bodrum Kalesi, Antik Tiyatro, Mindos Kapısı, Zeki Müren Müzesi, Bodrum Mozolesi, Pedesa Antik Kenti gezip görmeniz gereken yerler arasındadır.

Geceleriyle ünlü Bodrum’da Barlar Sokağını ve gece hayatını da görmenizi öneririz. Bodrum gecelerini yaşamadan yurt içi tatil yerlerinden Bodrum’da tatil yaptım, balayımı geçirdim demek olmaz. Sakinliği arayan bir çiftseniz deniz kıyısındaki kafelerde ışıl ışıl Bodrum gecelerini dinleyebilirsiniz.

Bodrum’un nostaljik sokaklarında, aşkınıza aşk katacak bir balayı geçirebilirsiniz. Aklınız ve gönlünüz Bodrum’da geçirdiğiniz balayında kalabilir şimdiden uyaralım. Güzel ve aşk dolu bir balayı tatili geçirmenizi dileriz.


Ne Zaman Gidilmeli?