Balayınızı Bir Kaç Tıkla Ayarlayın

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:25 dakika

29.06.2020

Düğün hazırlıklarınız sırasında balayı tatiliniz için kapsamlı bir araştırma yapmakta zorlanabilirsiniz. Farklı tur firmalarından aldığınız bilgileri aklınızda tutmak ve fiyat karşılaştırması yapmak da bir hayli zaman alacaktır. İşte bu yüzden işinizi kolaylaştırmak için masanızdan kalkmadan veya trafikte sıkışmışken cep telefonunuzdan balayı turlarını inceleyip hemen teklif alabileceğiniz bir sayfa oluşturduk.

Önce Fikir Edinin

Balayı tatiliniz için kuşkusuz birçok konsept ve şehir seçeneğiniz var. O yüzden hemen aklınızdaki klasik balayı paketlerini aramaya başlamadan önce balayı planlama ile ilgili ihtiyacınız olanları bildiğinizden emin olun. Balayı kıyafetleri nasıl seçilirden, Türkiye'de en iyi balayı yerlerine, vizesiz balayı destinasyonlarından bütçe dostu balayı önerilerine kadar balayıyla ilgili bilmek isteyeceğiniz her şeyi bir sayfaya topladık.

balayinizi-bir-kac-tikla-ayarlayin1

Birlikte Karar Verin

Balayı, ortak yaşamınızın ilk ve en önemli tatili! İşte tam da bu yüzden iki farklı hayatı ve farklı yaklaşımları ortaklaştırmak, ortak kararlar alma yolunda ilk adımı atmak için balayı mekanınıza eşinizle birlikte karar vermelisiniz. Eğer müstakbel eşiniz ‘’Sen karar ver. Ben ne olsa uyarım.’’ diyorsa; size beş dakika zaman ayırmasını isteyin ve en azından temel konulardaki kararları verebilmek ve eşinizle hemfikir misiniz görmek adına balayı testimizi birlikte çözün.

balayinizi-bir-kac-tikla-ayarlayin2

Kolayca Planlayın

Balayınızı planlamak artık çok kolay. Katalogların arasında kaybolmaya, acente acente gezip kafa şişirmeye, eşe dosta sormaya ihtiyacınız kalmadı. Öncelikle balayı tatilinizi sorunsuz geçirmenin en garantili yolu, iyi ve bilindik bir tur firmasıyla çalışmaktır. İster yurt içinde ister yurt dışında bir balayı planlıyor olun, sizin için seçtiğimiz en güzel balayı yerlerini mutlaka inceleyin. İlginizi çeken destinasyonlar ve turlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, balayı galerileri inceleyebilirsiniz.

balayinizi-bir-kac-tikla-ayarlayin3

Peki Ama Nasıl mı?

Düğününü Düğün.com'la planlayanlar bilir ki, bu sayfalarda her şey siz çiçeği burnunda çiftlerin hayatını kolaylaştırmak için düzenlenmiştir. Balayınızı planlarken de bunu çok net hissedeceksiniz. Yurt içi veya yurt dışı balayı seçeneklerinden beğendiğiniz ve daha fazla bilgi almak istediğiniz destinasyonlar için bilgi istek formunu doldurarak gönderebilirsiniz. İletişim bilgileriniz, tahmini düğün ve balayı tarihleriniz, balayınız için ayırdığınız ortalama bütçe, gitmek istediğiniz bölge ile ilgili bilgileri doldurarak işinde uzman ekiplerin size uygun balayı turları ve seçeneklerini önermelerini isteyebilirsiniz. İşte balayınız birkaç hamleyle hazır bile!

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Balayı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

NAZMİYE ÜMİT

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Biz eşimle uzun süre birlikte yaşadık evlenmeden önce balayı bizim için dinlendirici bir tatil oldu birbirimizi zaten tanımıştık :)


Günsel erdeniz

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Ellerinze sağlık balayı bu aralar aklımı kurcalayan bir konuydu bu kadar sıkıntı yapmak istemiyordum bu büyük düğün koşuşturmaıs içinde..