Kır Düğünü Malatya

İnce Memet Dinlenme Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnce Memet Dinlenme Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İnce Memet Dinlenme Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İnce Memet Dinlenme Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

İnce Memet Dinlenme Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnce Memet Dinlenme Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İnce Memet Dinlenme Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İnce Memet Dinlenme Tesisleri düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

İnce Memet Dinlenme Tesisleri Hakkında

Uzun yıllardır Malatya’nın Darende ilçesinde tesisimizi işletiyoruz. İnce Memet Dinlenme Tesisleri olarak Ankara - Malatya yolu üzerinde bulunuyoruz. 10 yıldan fazla süredir burada kaliteli hizmet arayışı içerisinde olan misafirlerimizi ağırlıyoruz. Üstelik tesisimizde günlük olarak verdiğimiz restoran hizmeti dışında özel gün ve gecelere de ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere çok sayıda organizasyonu başarı ile düzenliyoruz.

Restoranımız her mevsimde açık ve her daim misafirlerini ağırlamaya hazır bir haldedir. Düğünlerimizi de yılın her dönemi yaz veya kış fark etmeksizin gerçekleştirebiliyoruz. Eğer yaz ve ilkbahar gibi hava koşullarının elverişli olduğu bir ayda evlenecekseniz sizi kır bahçemizde ağırlayabiliriz. Burası yemyeşil çimler ve ağaçlar ile çevrili bir alan. Şehir gürültüsü ve karmaşasından yoksun bahçemizde dilediğiniz gibi eğlenebilir ve sevdikleriniz ile birlikte harika saatler geçirebilirsiniz. Burası yüz ölçümü itibari ile oldukça de geniş ve kalabalık bir düğünü rahatlıkla kaldırabilir bir kapasiteye sahip. Geniş ailelere sahip gelin ve damatlarımız için bu yönü ile oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Daha az sayıda davetlinin geleceği butik bir organizasyon ise üzeri kapalı alanımız da mevcut. Burası yaklaşık 100 kişilik bir organizasyonu rahatlıkla kaldırabilir.

Türk mutfağının en çok sevilen örnekleri ile bezeli menümüzde kebap, lahmacun ve pide çeşitlerinden tutun da et ve tavuk yemeklerine kadar çok çeşit bulunuyor. Eğer düğününüzü yemekli yapmak ve misafirlerinize güzel bir ziyafet vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kırmızı et veya beyaz et tercihini size bırakarak lezzetli bir menüyü size özel olarak oluşturabiliriz. Bütçenizi bize iletirseniz ona uygun olarak bir düzenleme yapabiliriz böylelikle sonradan bir sürprizle karşılaşmaz ve düğün için ayırdığınız bütçenizi aşmayız.

Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ankara Malatya Asvaltı üzeri, Darende / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  İnce Memet Dinlenme Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.