Yeşilyurt Altın Park

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Horata Havuzbaşı

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Tektaş Düğün Sarayı

50 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Malatya Sofrası Havuzbaşı Restaurant

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya Kulüpler ve Davet Alanları

Standartlardan sıkılan ve parti tadında bir düğün organizasyonu yapmak isteyen çiftlere kulüpler ve davet alanlarını öneriyoruz. Bu mekanların yüksek enerjisi, süslemeleri ve hizmetlerini çok seveceksiniz.

Malatya’daki davet alanlarının birçoğunda havuz başı alanda organizasyonlar düzenleniyor. Havuzun etrafına konan masa sandalyeler ve yapılan süslemeler ile ortaya çiftlerin hayalindeki gibi bir düğün mekanı çıkıyor.

Mekanların havuz başı alanının yanı sıra kapalı salonları da oluyor. Kapalı alanlarda kına gecesi organizasyonlarınızı ve nişan törenlerinizi yapabiliyorsunuz. Bazı mekanlar, yağmur yağma ihtimaline karşı bu kapalı salonu yedek olarak hazır halde bekletebiliyor. Bu da çiftlere büyük avantaj sağlıyor. Kötü hava koşullarından korkmanıza gerek kalmıyor.

Malatya kulüp ve davet alanlarının kişi kapasitesi 200 kişiden başlıyor ve 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani her çifte uygun kapasitede bir mekan bulmak mümkün.

Malatya’daki davet alanlarında, davetlilerinize yemekli ve kokteylli menüler sunabiliyorsunuz. Kokteyllerde; kanepe, çerez gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Yemekli menüler ise ordövr tabağı, başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Mekanların hazır menülerinden birini seçebileceğiniz gibi size özel bir lezzet menüsü oluşturulmasını da talep edebiliyorsunuz.

Malatya’da Yemekli Düğün Mekanlarının Hizmetleri

Fotoğraf & Video: Malatya kulüp ve davet alanlarının anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayda alınıyor. Aynı zamanda düğün esnasında çekilen fotoğraflar da anında çıkartılıp kendilerine teslim edilebiliyor. Düğün videonuzu ve tüm fotoğraflarınızı kısa süre içerisinde de size ulaştırıyorlar.

Ses ve Işık Sistemleri: Amfi, mixer, spot ışık ve ihtiyacınız olan diğer tüm sistemleri, Malatya’daki davet alanları temin edebiliyor. Düğününüzden önce anlaştığınız mekana gidip bu sistemleri deneyebilirsiniz.

DJ / Orkestra: Malatya düğünlerinde oynamamak olmaz! Düğün mekanlarının anlaşmalı olduğu birçok müzik ekibi bulunuyor. Bu ekiplerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca bazı mekanlar dışarıdan müzik grubu getirmek isteyen çiftlere de müsaade edebiliyor.

Organizasyon Ekibi: Düğün mekanlarında, organizasyonla ilgilenen ekipler oluyor. Bu ekipler tarafından düğününüzün her anı planlanıyor ve düğün günü bu plan doğrultusunda sizi yönlendiriyorlar. Süsleme ve şovlarla ilgili bir talebiniz olduğunda da organizasyon ekibiyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Otopark: Malatya’da kulüp ve davet alanlarının birçoğunda otopark bulunuyor. Kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz için bu büyük bir avantaj. Ayrıca dilerseniz vale hizmeti talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Malatya Davet Alanlarının Fiyatları

Malatya’daki kulüp ve davet alanlarında düğün yapmak isterseniz, mekanlardan kişi başı fiyat alacağınızı bilmelisiniz. Yani düğününüze katılan her davetli için bir ödeme yapmanız gerekiyor. O nedenle davetli sayınızı belirlemeniz ve davetlilerinizden katılım durumuyla ilgili teyit almanız çok önemli.

Düğün tarihinizi netleştirdiniz mi? Hala belirlemediyseniz elinizi çabuk tutmalısınız. Hatta bütçenize göre bile düğün tarihi belirleyebilirsiniz. Çünkü yaz döneminde yapılanlara nazaran bahar ve kış dönemindeki düğünler daha uygun fiyatlı olabiliyor. Ayrıca hafta içi düğünlerinin de indirimli fiyatlarla sunulduğunu belirtelim.

Malatya davet alanlarının düğün paketlerinde genelde DJ dahil oluyor. Ancak orkestra talebinde bulunursanız bunun için ayrı ödeme yapmanız gerekiyor. Seçeceğiniz orkestradaki kişi sayısına, kaç saat sahne alacaklarına ve kullandıkları enstrümanlara göre ödeyeceğiniz rakam değişecektir.

Çiftler, son senelerde düğünlerden sonra gerçekleştirilen after parti organizasyonlarına yoğun ilgi göstermeye başladılar. Yakın arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz after partiler sizi de cezbediyorsa, Malatya davet alanlarıyla görüşürken bu konuyu da danışın. Düğün dışında bir ücretlendirme yapıldığını da unutmayın.

Malatya kulüp ve davet alanlarının sayfalarından da minimum kişi başı fiyatları görebilirsiniz. Dilerseniz kişi sayınızı ve nasıl bir düğün istediğinizi yazarak, fiyat teklifi de almanız mümkün.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Malatya Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Yeşilyurt 500 300 TL 150.000 TL
    Merkez 150 150 TL 22.500 TL