Kır Düğünü Malatya

Tektaş Düğün Sarayı

  • Kapasite
    50 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tektaş Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tektaş Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tektaş Düğün Sarayı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Tektaş Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tektaş Düğün Sarayı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tektaş Düğün Sarayı düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tektaş Düğün Sarayı düğün dışında sünnet düğünü, nişan, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Tektaş Düğün Sarayı Hakkında

Tektaş Düğün Sarayı’nda özel olarak tasarlanmış açık bir alanda doğayla iç içeyken yıldızların altında ‘’Evet’’ demeye hazır mısınız? Kır konseptimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizinle olmaktan mutluluk duyacağız…

Öncelikle size ve davetlilerinize geniş bir dans pisti sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Mermer taban üzerinde yuvarlak beyaz örtülü masalarımız ve tiffany sandalyelerimizle davetlilerinizin konforunu düşünüyoruz. Size de şıklığıyla fark yaratan bahçemizde kır düğünü yapma imkânı sağlıyoruz… Düğün alanınıza konuklarınızın bulunduğu masaların arasından geçerek geliyorsunuz. Nikâh masası salonun tam ortasında yer alıyor. Bu alanda şık ve konforlu sandalyeler ile bembeyaz bir örtü serilerek üzeri taşlarla süslenmiş bir masa olacak. Biz Tektaş Düğün Salonu ailesi olarak beyaz rengi tercih ediyoruz! Ancak talebinize bağlı olarak organizasyon firmalarıyla birlikte mekânımız içerisinde dekor değişikliği yapma imkânını sunuyoruz. Barkovizyon ekranında dilerseniz, düğünüzün video kaydını ya da birlikteliğinize dair görüntüleri yayınlıyoruz.

Gece boyunca müzik, siz ve davetlilerinizin eğlencesine ortak olacak. Menü tadımlarıyla birlikte belirlediğimiz lezzetli yemekler ve sunumlarımızla bu kez de davetlilerinizin kalbini kazanacağız. Profesyonel çekim ekibimiz video kaydı yaparken fotoğrafçılarımız da tüm konuklarınızla tek tek ilgilenecek. Hava şartları umduğunuz gibi gitmezse, Tektaş Düğün Salonu olarak kapalı salonumuz da bulunduğunu belirtmek isteriz. Olabilecek her türlü olumsuzluğun karşısına çözümlerle çıkan ekibimiz mutluluğunuz için de düğünüzün her ânında titiz bir çalışma sürdürecek.

Amacımız her zaman mutlu çiftleri Tektaş Düğün ailesine katmak ve yıllar sonra hatırladıklarında bile ‘’İyi ki Tektaş Düğün Sarayı’nı tercih etmişiz’’, dedirtmek!

Yemyeşil doğa ve ışıl ışıl gökyüzünün altında kır düğünü yapma imkânı sağlayan Tektaş Düğün Salonu ile iletişime geçmek için sayfanın üstünde yer alan ‘’ Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Elazığ Yolu 3. Km Yimpaş Karşısı Merkez/ Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.