Kır Düğünü Malatya

Güneşli Bahçe Kır Düğünü

  • Kapasite
    200 - 4500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güneşli Bahçe Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Güneşli Bahçe Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Güneşli Bahçe Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Güneşli Bahçe Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güneşli Bahçe Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güneşli Bahçe Kır Düğünü 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güneşli Bahçe Kır Düğünü düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Güneşli Bahçe Kır Düğünü Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme aşamasında sıra, düğün mekanınızı seçmeye mi geldi? Malatya’da ikamet ediyorsanız veya düğününüzü burada düzenleyecekseniz, size muhteşem bir önerimiz var: Güneşli Bahçe Kır Düğün Salonu. Siz değerli misafirlerimizin mutluluğuna şahit olmak ve güzel hislerini paylaşmak bize büyük keyif verir. Kır düğünü konsepti için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

3000 kişi kapalı alan ve 1000 kişi açık alan kapasiteli mekanımızda, davetli sayısı kaygısı gütmeden, organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Mevsimin uygunluğuna ve sizin tercihinize bağlı olarak, dilediğiniz değişimleri gerçekleştirebiliyoruz. Yemyeşil çimlerle kaplı açık alanımızda kır düğününüzü organize etmek için öncelikle, sizinle bir görüşme yapıyoruz. Bu görüşme esnasında; hayal ettiğiniz düğünün detayları, davetli sayısı ve diğer ayrıntılar gibi unsurları konuşuyoruz. Ardından, düğününüz için hazırlıklara başlıyoruz.

O gün geldiğinde, davetli sayınız ve konsepte göre masa ve sandalyeleri yerleştirerek ilk adımı atıyoruz. Sonrasında, masaların üzerine rengarenk çiçekler yerleştiriyoruz. Böylece, kır düğününe uyumlu şekilde dizaynı tamamlıyoruz. Eğer; ayakta nikah konsepti düzenleyecekseniz, en güzel köşemize, sizin için süslenmiş bir tak konumlandırıyoruz. Ahşap nikah masası ve bembeyaz örtülerle, bu eşsiz görünümü tamamlıyoruz.

Düğününüzde misafirlerinize, Türk mutfağından eşsiz lezzetler tattırmak isterseniz, çok şanslısınız! Aynı zamanda bir restoran olduğumuz için, yemeklerimizle de Malatya halkı arasında adımızı duyuruyoruz! Usta aşçılarımız sizin için, tüm hünerlerini sergiliyor ve leziz menüler hazırlıyor. Deneyimli servis ekibimiz de hazırlanan bu lezzetleri, misafirlerinize sunuyor.

Güneşli Bahçe Kır Düğün Salonu Malatya ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz olanaklar bu şekilde. En özel gününüzde bir payımızın olması, bizi mutlu eder. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bugünü bizimle paylaşmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hasırcılar Mahallesi, No:3 Battalgazi/Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.