Kır Düğünü Malatya

Çeşme Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çeşme Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Çeşme Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Çeşme Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Çeşme Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çeşme Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Çeşme Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Çeşme Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Çeşme Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çeşme Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Çeşme Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Çeşme Kır Düğün Bahçesi’nde 10 yılı aşkın deneyime sahip organizasyon ekibimizle beraber çiftleri ağırlıyoruz. Malatya kır düğünü mekanları arasında yer alan yeni mekanımız profesyonel yönetimiyle öne çıkıyor. 1.500 metrekarelik geniş bir alan üzerinde faaliyet gösteren mekanımız katılımcısı çok olan düğünler için ideal alanı sağlıyor. Bahçemizin sevilen yönleri arasında yemekli veya kokteyl içerikli olarak farklı düğün paketi alternatiflerine sahip olmasını gösterebiliriz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet açık ve 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor:
Açık davet alanımız olan kır bahçesinde hem yemekli hem de kokteyl konseptli düğünler için 750 ila 1.000 kişilik kapasiteye sahibiz. Burada orman -manzarası eşliğinde şık bir düğün düzenleyebilirsiniz.
-Kapalı alanımızdaysa 100 ila 200 kişilik kapasitemiz mevcut. Bu alan yüksek tavanıyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Kır bahçemiz bohem atmosferiyle öne çıkıyor. Çim zeminli mekanımızda çiftlerin giriş yapması için merdiven de bulunuyor. Burada oturma planını yuvarlak davet masalarıyla hazırlıyoruz. Masalarımızı çiçeklerle dekore ediyor ve tiffany model sandalyelerimizi tüllerle giydiriyoruz. Çiftimizin isteğine göre mekan görsellerini iletiyoruz ve istedikleri konsepti mekanımızda uyguluyoruz. Düğün öncesi görsel sunum da yapılıyor. Dilerseniz anlaşmalı organizasyon firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hizmetler

Mekanımızda yemek servisi hizmeti veriyoruz. Çiftin menüyü tatma ve değişiklik yapma imkanı da bulunuyor. Malatya kır düğün salonlarından Çeşme Kır Düğün Bahçesi’nde drone çekimi, fotoğraf/video çekimi, 30 poz içeren albüm, organizatör, canlı müzik ve sanatçı odası imkanları da sizi bekliyor. Firmamızda klima, havalandırma, hazırlık odası ve otopark alanı da mevcut. Konuklarınız arzu ederlerse vale hizmetimizi de değerlendirebilirler.

Yiyecek / İçecek

Çeşme Kır Düğün Bahçesi’nde çiftleri sınırsız içecek içeren geniş ve lezzetli düğün menümüzle karşılıyoruz. Menümüzde ana yemek olarak kavurma, pilav, tandır kebabı, kağıt kebabı, patlıcan kebabı alternatifleri bulunuyor. Çiftimizin arzu ettiği özel bir menü olursa bu menüyü de hazırlayabiliyoruz. İsteğe göre vejetaryen ve çocuk menüsü gibi ekstra menülerden de çıkarabiliyoruz.

Mekanımızda erken rezervasyon yapan çiftlere özel taksitle ödeme gibi kolaylıklar sağlıyoruz. ‘’Hayal ettiğinizden çok daha fazlası.’’ sloganıyla çiftleri bekleyen kır bahçemiz kapsamlı menüsü, geniş hizmet yelpazesi ve farklı davet alanı seçenekleriyle çiftlerin beğenisini kazanıyor. Çeşme Kır Düğün Bahçesi Battalgazi kır düğünü fiyatlarını ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formu aracılığıyla veya telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  orduzu pınar başı mevki çeşme düğün bahçesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.