Kır Düğünü Malatya

Seyran Park

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seyran Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Seyran Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Seyran Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Seyran Park Sıkça Sorulan Sorular

Seyran Park düğün fiyatları ne kadar?

Seyran Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seyran Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seyran Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyran Park 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Seyran Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyran Park düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Seyran Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyran Park düğün dışında kurumsal etkinlikler, piknik, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Seyran Park Hakkında

Doğa ile iç içe ve herkesten uzakta izole bir alanda dünya evine girmek ister misiniz? Şehirleşmeden ve betonlaşmadan kaçarak hayatınızın en önemli gününü yeşillikler içerisinde geçirmek ister misiniz? Şehir kalabalığı ve gürültüsünden bir haber bir şekilde sadece doğanın seslerini ve duyarak ve rüzgârın esintisini hissederek tüm sevdiklerinizin eşliğinde evlenmek ister misiniz? Bu sorulara cevabınız evet ise o halde tam da böyle bir düğün için sizi ve davetlilerinizi mekânımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Seyran Park Yeşilyurt’ta, Malatya’nın en büyük ilçelerinden birinde bulunuyor. Eğer buralara aşinaysanız muhakkak bilirsiniz, Molla Kasım Mahallesi, Aliağa Caddesi’ndeyiz. Değilseniz de kime sorsanız gösterir. Zaten bizi ziyaret edip mekânımızı canlı olarak kendi gözleriniz ile görmek isterseniz biz size ulaşım konusunda yardımcı oluruz. Eğer şartlarda anlaşırsak ve burayı beğenirseniz size yüksek ağaçlar ve uçsuz bir doğa manzarası ile size eğlenceli ve samimi bir düğün yapmak isteriz.

Aynı zamanda restoran olarak da işlettiğimiz mekânımızda Türk mutfağının Malatya yöresi ağırlıklı yemeklerini konuklarımıza servis ediyoruz. Eğer düğününüzü yemekli yapmak isterseniz bu konuda da size yardımcı olabiliriz. Hem bütçenize hem de damak zevklerinize göre bir set menüyü birlikte belirleriz. Düğün günü hazırlar ve tam saatinde de servis ederiz.

İşletmesi bize ait olan bir de butik otelimiz mevcut. Eğer uzaktan gelen davetlileriniz var ise önceden rezervasyon yaptırdığınız müddetçe burada rahatlıkla konaklayabilirler. Gelin ve damadımız da eğer düğünden sonra günün yorgunluğu ile hareket etmek istemez ve balayına çıkmadan önce geceyi otelimizde geçirmek isterse onları da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Eğer bahsettiklerimiz size hitap ettiyse Seyran Park Malatya iletişime geçmeniz için sizi bekler. Sayfa üzerindeki formu hemen doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Molla Kasım Mahallesi, Aliağa Caddesi No:66 Yesilyurt / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Seyran Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.