Kır Düğünü Malatya

Orduzu Bahçebaşı

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Orduzu Bahçebaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Orduzu Bahçebaşı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Orduzu Bahçebaşı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe
Manzara
Doğa manzaralı

Orduzu Bahçebaşı Sıkça Sorulan Sorular

Orduzu Bahçebaşı düğün fiyatları ne kadar?

Orduzu Bahçebaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Orduzu Bahçebaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Orduzu Bahçebaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Orduzu Bahçebaşı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Orduzu Bahçebaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Orduzu Bahçebaşı düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Orduzu Bahçebaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orduzu Bahçebaşı düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, piknik, baby shower, parti, kına, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Orduzu Bahçebaşı Hakkında

Hayallerinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek için Malatya’da mekân mı arıyorsunuz? O halde, Orduzu Bahçebaşı Kır Düğün Salonu’nda tam da düşlediğiniz düğünü organize edebiliriz. Bunun içinse büyük bir ekibe sahibiz. Ekibimizi profesyonel, donanımlı ve tecrübeli kişiler oluşturuyor.

Ağaçlıklar içinde ferah bir ortam sunan kır mekânımız kokteyl ya da banket düzende oturma şekli için çok uygun bir yer. Bu geniş alanda kına, nişan, düğün ve daha pek çok daveti düzenleyebilirsiniz. Kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayabildiğimizi de belirtmek isteriz. Bu eşsiz mekânda düzenlemek istediğiniz organizasyonun her ayrıntısını düşünüp tasarlayabiliriz. İsteklerinizi belirttiğiniz takdirde muhteşem bir davet düzenlemeyi çok isteriz. Davetinize katılacak kişi sayısına göre mekânımızda yer alan sandalye ve masaları düzenliyoruz. Ardından tarzınızı yansıtacak düğün konsepti ile bu alanı dekore ediyoruz. Eğer, düğününüzde yemek servisi yapmamızı isterseniz bizi önceden ziyaret ederek enfes yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Yemek alanında kendini geliştirmiş mutfak ekibimiz, size menü oluşturmanız için harika lezzetler sunabilir. Seçtiğiniz menüyü görsel sunumlar eşliğinde ve hızlı servis yeteneğimizle misafirlerinize ulaştırıyoruz. Ayrıca, onlarla güler yüzlü bir şekilde ilgileniyoruz. Sağlığınıza önem verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bunun için de yemeklerimizde doğal ve günlük ürünler kullanıp mekânımızın hijyenine dikkat ederek sözümüzü kanıtlıyoruz. Evlenecek olan herkesin hayallerini süsleyen bir düğün olduğunu biliyoruz. Bu hayali gerçekleştirmenin verdiği mutlulukla kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi sağlıyoruz. Otopark ve çocuk oyun alanlarımızdan da yararlanabileceğinizi unutmayın.

Peki, davetinizi organize etmek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Orduzu Bahçebaşı Düğün Salonu Battalgazi/ Malatya ile kolay bir şekilde iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahatça bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yıldıztepe, Çınar Sok. 48/a D No: 1, 44170 Malatya/ Battalgazi

 • Haritadaki Konumu

  Orduzu Bahçebaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.